Tych ciekawostek o Edzie Sheeranie możesz nie znać. Co wokalista wytatuował sobie na ciele?

Ed Sheeran zagra dwa koncerty w Polsce
Źródło: Dzień Dobry TVN
Ed Sheeran zagra dwa koncerty w Polsce
Ed Sheeran zagra dwa koncerty w Polsce
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Większość fanów Eda Sheerana zdążyła posiąść tę wiedzę, że popularny wokalista urodził się w Wielkiej Brytanii, rozpoczynał karierę muzyczną od grania na ulicach miast, a na przestrzeni ostatnich kilku lat urodziły mu się dwie córki. A co wiemy na temat rodziców piosenkarza i jego brata? O najciekawszych aspektach z życia prywatnego gwiazdora opowiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Rodzina Eda Sheerana

W 2019 roku Ed Sheeran poślubił przyjaciółkę z dawnych lat - Cherry Seaborn. Para znała się z czasów licealnych, jednak dość długo dojrzewała do podjęcia decyzji o wejściu w związek. Cherry wyjechała bowiem do USA i studiowała zarządzanie w Karolinie Północnej. Drogi przyszłych małżonków skrzyżowały się dopiero po tym, jak kobieta zakończyła edukację i wróciła do Anglii. Gwiazdor zorganizował wieczór kawalerski w Polsce.

Owocami miłości Eda i Cherry są dwie córki. Podczas drugiej ciąży u wybranki piosenkarza zdiagnozowano chorobę nowotworową. Artysta dał upust swoim emocjom związanym z problemami zdrowotnymi żony w siedmiu utworach, które napisał w ciągu zaledwie czterech godzin.

Sztuka w rodzinie Eda Sheerana stanowi istotną część życia. - Ojciec uczył malarstwa i prowadził galerię, a mama zajmuje się PR-em sztuki. Ed ma starszego brata, który jest kompozytorem muzyki klasycznej - przypomina w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Sam gwiazdor rozpoczął swoją przygodę ze śpiewaniem, gdy miał cztery lata. - Dołączył wtedy do chóru kościelnego, a w wieku ośmiu lat sam praktycznie nauczył się grać na gitarze - opowiada dziennikarz.

Tatuaże i sobowtóry Eda Sheerana

Ed Sheeran jest wielbicielem tworzenia malunków na ciele. Piosenkarz ma blisko 100 tatuaży. Co one przedstawiają? - Wytatuował sobie np. pierniczka ze "Shreka". Wytatuował sobie kozę, misia koalę, lwa, ale też jest wielkim miłośnikiem ketchupu i ma tatuaż przypominający butelkę jednego z najpopularniejszych amerykańskich ketchupów - wymienia Mateusz Hładki.

Gwiazdor może również pochwalić się kilkoma sobowtórami. Jednym z nich jest Sam Williams - rodzony wnuk wybitnej brytyjskiej aktorki Judi Dench. - Są takie sytuacje, że nawet ludzie ich mylą w mediach społecznościowych. (...) Sam Williams poszedł na koncert Eda Sheerana i stojąc w tłumie fanów Eda Sheerana, doświadczył, jak to jest być Edem Sheeranem, bo oni pomyśleli, że to Ed Sheeran. I kto mu przyszedł z pomocą, kiedy go obskoczył ten tłum fanów Eda Sheerana? Ed Sheeran! - zaznacza dziennikarz Dzień Dobry TVN.

Ed Sheeran zagra dwa koncerty w Polsce

Polska jest dla Eda Sheerana wyjątkowym miejscem. Piosenkarz ponownie odwiedzi nadwiślański kraj w ramach trwającej od wielu lat trasy koncertowej "+-=÷x Tour".

- 12 i 13 lipca zagra w Gdańsku. (...) Zapowiedział w trakcie tej trasy, żeby nie spodziewać się w tym roku kolejnej płyty, tak że rok 2024 u Eda Sheerana upłynie bez nowej płyty, za to z trasą koncertową - wyjaśnia Mateusz Hładki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Steve Jennings/Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?