Maciej Maleńczuk ostro o użytkownikach popularnej aplikacji: "Biedacy, hołota, plebs"

Maciej Maleńczuk w ostrych słowach o użytkownikach popularnej aplikacji
Źródło: Dzień Dobry TVN
Muzyka inspirowana życiem
Muzyka inspirowana życiem
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Maciej Maleńczuk słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. Tym razem nie szczędził gorzkich słów na temat popularnej platformy streamingowej i osób korzystających z jej dobrodziejstw. - Jestem wrogiem, (...) mówię całkowicie serio - wyznał wokalista.

Maciej Maleńczuk krytykuje użytkowników aplikacji

Gościem jednej z ostatnich odsłon talk show "Mellina" Marcina Mellera w Eska Rock był Maciej Maleńczuk. Dziennikarz i wokalista poruszyli w swojej rozmowie kwestię korzystania z zyskującej coraz większą sławę platformy streamingowej, która za drobną opłatą oferuje dostęp do szerokiej gamy utworów muzycznych. Wykonawca hitu "Dawna dziewczyno" wyraził jasne zdanie na ten temat.

- Jestem wrogiem Spotify. Spotify to dostęp do muzyki dla biedaków, dla hołoty, dla plebsu, dla kogoś, kto nie ma pieniędzy. Ludzie z klasą słuchają muzyki z płyt - ocenił. - Mówię całkowicie serio. Oczywiście jeśli ktoś bardzo potrzebuje sobie włączyć jakąś piosenkę, to niech sobie włączy Spotify, ale mojej piosenki tam nie będzie. Nie lubię tego czegoś - dodał artysta.

Negatywny stosunek Macieja Maleńczuka do wspomnianej aplikacji ma prawdopodobnie podłoże finansowe. - Płacą jakieś żenujące pieniądze. W ogóle nie płacą. A zapłacili Meghan i Harry'emu 20 mln funtów za wywiady. Dziękuję bardzo. Moja stopa na Spotify nie postanie. Bye, bye, Spotify - stwierdził rozmówca Marcina Mellera.

Redaktorzy serwisu Plejada.pl zaznaczają jednak, że w aplikacji można w łatwy sposób znaleźć kilkanaście albumów z twórczością Macieja Maleńczuka.

Maciej Maleńczuk o roli skandalisty

Fani Macieja Maleńczuka zdążyli już przyzwyczaić się przez wszystkie lata działalności publicznej muzyka do jego wywołujących skrajne odczucia wypowiedzi. Piosenkarz sam o sobie mówi, że stoi na czele polskich skandalistów.

- Chciałbym to raz na zawsze wyjaśnić. Nie jestem jednym z najbardziej kontrowersyjnych artystów w tym kraju, tylko najbardziej kontrowersyjnym. Znajdź mi większego skandalistę ode mnie. Jeszcze się taki nie urodził. Co prawda, nie wiem, co od********ją współcześni raperzy, może biją mnie na łeb na szyję. Z tym, że oni nie mają nic do powiedzenia, a ja mam. Na tym polega zasadnicza różnica między nami. Ale mimo że do skromnych nie należę, nie gwiazdorzę. Potrafię znieść gorsze warunki. Wiem, że korona mi z głowy nie spadnie. A wiesz dlaczego? Bo dobrze się na niej trzyma - stwierdził niegdyś w wywiadzie dla serwisu Plejada.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Źródło: "Mellina" Marcina Mellera/Eska Rock, plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Andrzejczak/MWmedia.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?