piosenkarz

  piosenkarz

  Ricky Martin, gwiazda latynoskiej muzyki po wielu latach wrócił do Polski, by zagrać koncert. Wystąpi dziś w hali Ergo Arena w Trójmieście. Z piosenkarzem, przed koncertem, spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka. - Dzisiaj będzie karnawał, będzie szaleństwo, wszyscy powinni się ubrać w luźne ubranie, bo będziecie się pocić tańcząc - mówi Ricky Martin. Czy trudno było mu się przyznać publicznie do swojej orientacji? - Nie mam maski na twarzy, jestem samym sobą. Jestem otwarty na temat tego, kim jestem i najwyraźniej fani to lubią. Życie jest zbyt krótkie, żeby udawać. Musimy być szczęśliwi, a miłość przejawia się na różne sposoby - powiedział Gabi Drzewieckiej Ricky Martin. Jak wychowuje swoje dzieci? Co myśli o polskich fanach?

  W niedzielę, 22 października gościć będziemy w Dzień Dobry TVN Jorge Blanco, meksykańskiego piosenkarza i aktora, który zasłynął rolą w popularnym serialu "Violetta". Z Jorge będziecie mogli się też spotkać osobiście w naszej kawiarence na rogu ul. Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie. Zapraszamy!

  Dziennikarka Anna Senkara spotkała się z Luisem Fonsi - portorykańskim piosenkarzem i kompozytorem, laureatem nagrody Grammy i autorem przeboju "Despacito". Jego piosenka znalazła się na szczycie światowych list przebojów. Jak Luis Fonsi radzi sobie z taką popularnością? Jak to się stało, że do jego projektu dołączył Justin Bieber? Dlaczego, zdaniem Luisa Fonsi, nie powinniśmy się w życiu spieszyć z miłością? Czego polscy mężczyźni mogliby się od niego uczyć? I o czym będzie następna piosenka Luisa? Zobaczcie!

  W niedzielę w Dzień Dobry Wakacje zobaczycie rozmowę naszej dziennikarki Anny Senkary z Luisem Fonsi - portorykańskim piosenkarzem i kompozytorem, laureatem nagrody Grammy i autorem przeboju Despacito. Nie możecie tego przegapić! Bądźcie z nami od 8:30!

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Andrzej Piaseczny - "My". O 25 latach swojej kariery muzycznej i planowanej na jesień koncertowej trasie jubileuszowej, artysta powiedział Magdzie i Marcinowi. Czy "Piasek" zamierza zmienić swój styl?