piosenkarz

  - To jak lekarstwo - opowiada w Dzień Dobry TVN w rozmowie z Gabi Drzewiecką.

  Jaki jest powód decyzji piosenkarza?

  Przedstawiamy harmonogram imprezy.

  Andrzej Sikorowski od lat uwodzi publiczność talentem oraz muzyką. W dniu swojego 50. jubileuszu, wraz z córką Mają, która od 2005 r. towarzyszy mu na scenie, opowiedzieli w Dzień Dobry Wakacje o współpracy.

  "Nienawidzący siebie samego człowiek z depresją czuł się atrakcyjnym".

  "Kocham ludzkie serca i dusze".

  Kiedy odwiedzi Polskę?

  Wiktor Dyduła swój talent wokalny zaprezentował szerszej publiczności, biorąc udział w 12 edycji popularnego show "Mam talent". Choć nie został zwycięzcą uznanie publiczności i jury dodało mu skrzydeł. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił w towarzystwie niezwykłych muzyków. P

  Co najbardziej mu się podoba w naszym kraju?

  Na naszej scenie Kowalski śpiewa "Zwolnij".

  Justin Bieberak zmuszony był odwołać występ w T-Mobile Arena w Las Vegas oraz w Glendale w Arizonie. Daty koncertów zostały przeniesione na czerwiec, jednak fani na całym świecie martwią się o zdrowie swojego idola. Dlaczego musiał zmienić plany?

  KasjaN to młody polski wokalista, który na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował swój nowy singiel. "Ostatni film" opowiada o wydarzeniach z jego życia i zapowiada nadchodzącą płytę.

  Niesamowita historia hydraulika, który wyśpiewał sobie kontrakt, wydarzyła się w Wielkiej Brytanii. Pewien hydraulik zdobył kontrakt płytowy po tym, jak jego śmiałe wykonania muzycznych przebojów z lat 80. usłyszał przypadkiem producent muzyczny.

  "Ma dawać odwagę i siłę, by się nie poddawać".

  "Życiowo to najlepszy moment".

  "Nie spodziewałbym się, że mogę mieć tyle serca dla kogoś"

  Michał Szpak pożegnał bliską osobę. W mediach społecznościowych zamieścił czarno-białą fotografię ze zmarłym mężczyzną. Fani składają kondolencje. - Dziadzio to ktoś wyjątkowy, bliski i kochany na zawsze. Wyrazy współczucia - czytamy w komentarzach.

  Czym dziś zajmuje się współtwórca zespołu L.O.27?

  Bartek Deryło jest doceniany nie tylko przez słuchaczy, ale także wielu polskich artystów. Na scenie Dzień Dobry TVN wokalista zaśpiewał na żywo utwór "Burza". Piosenka pochodzi z debiutanckiego albumu artysty "Latawce".

  Sting to niezaprzeczalna ikona muzyki. Jego utwory podbijają światowe listy przebojów od kilku dekad. W rozmowie z Anną Kalczyńską dla Dzień Dobry TVN opowiedział o swoim życiu prywatnym i nowej płycie pt. "The Bridge".

  Utwór "Let It Snow" znany jest od lat. Piosenkę wykonywało wielu wykonawców, zaśpiewał ją m.in. Michael Bublé na kultowej płycie "Christmas". Po dziesięciu latach artysta postanowił wydać nową, kolekcjonerską wersję świątecznego albumu. 15 października ukazał się oficjalny teledysk do piosenki - w prawdziwie zimowej scenerii.

  Michał Wiśniewski jest ojcem pięciorga dzieci. Jego najstarszy syn Xavier jakiś czas temu postanowił spróbować swoich sił jako muzyk. Jego najnowszy singiel "Mgła" wzbudził jednak niepokój ojca. Swoimi obawami wokalista podzielił się z fanami w sieci.

  Antek Smykiewicz i Chucho połączyli siły. Stworzyli utwór pełen energii zatytułowany "Carpe Diem", czyli chwytaj dzień i ciesz się życiem. I tak właśnie było podczas ich występu na dachu Dzień Dobry TVN.

  Szymon Pejski, po doskonale przyjętej płycie "Piosenki o miłości", zapowiada kolejny album. Najnowszy singiel zatytułowany "Jak tu żyć" zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN. Klimatyczna piosenka jest utrzymana w stylu reagge.

  Paweł Tur zaskoczył niedawno fanów premierą swojego najnowszego singla "Labirynty". Po sukcesie solowego albumu "Wilk" z minionego roku, przyszedł czas na nowe. Wokalista zaprezentował swoją twórczość na scenie Dzień Dobry TVN.

  Kuba Molęda pojawił się na polskiej scenie muzycznej w 1997 roku. Piosenkę "Mogę wszystko" śpiewała cała Polska, a on z dnia na dzień stał się pierwszoligową gwiazdą. Choć nie porzucił muzyki, dziś częściej można go jednak spotkać w teatrze.

  WaluśKraksaKryzys, stał się objawieniem polskiej sceny muzycznej. Światło dzienne właśnie ujrzała jego druga płyta, "Atak", która pełna jest słodko-gorzkich obserwacji na temat współczesnych 20-latków.

  Michał Wiśniewski w mediach społecznościowych przekazał smutną wieść. Poinformował o śmierci jednej z najważniejszych kobiet w jego życiu. - Kocham Cię bardzo i pilnuj mi taty – napisał w poruszającym poście na Instagramie.

  Bartek Wrona wraca z nową płytą. Wokalista zasłynął jako gwiazda pierwszego polskiego boysbandu, Just 5. I - jak się okazuje - w kwestiach muzycznych nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

  Matt Pokora podbił rynek polski rynek muzyczny przebojem "Catch me if you can", z którym pojawił się nawet na festiwalu w Sopocie. Przystojnego Francuza polskiego pochodzenia pokochały miliony. I choć w swojej ojczyźnie wciąż odnosi sukcesy, nad Wisłą pozostaje nieco zapomniany. Jak potoczyła się jego kariera?