Maciej Maleńczuk

  Maciej Maleńczuk

  Teksty Wojciecha Młynarskiego choć nie są łatwe, są ponadczasowe. Maciej Maleńczuk podjął się wyzwania, by je zaśpiewać jeszcze za życia Młynarskiego. Na płycie "Maleńczuk gra Młynarskiego" znalazły się m.in.: "Mam zaśpiewać coś o cyrku", "Szajba" i "W co się bawić". Czym kierował się wybierając piosenki na płytę? Jaką piosenkę Wojciecha Młynarskiego lubi najbardziej? Co łączy Maleńczuka z Młynarskim? W studiu Dzień Dobry TVN Maciej Maleńczuk zagrał i zaśpiewał piosenkę ze specjalną dedykacją: "komuś, kto spieprzył coś, co wydawałoby się nie do spieprzenia... mianowicie festiwal w Opolu".

  "Jazz For Idiots" to nowy projekt muzyczny Macieja Maleńczuka. Na scenie Dzień Dobry TVN mieliśmy dziś okazję usłyszeć jak artysta radzi sobie z grą na saksofonie w utworze "Tell Me that You Want Me". Jak Wam się podobało?

  Maciej Maleńczuk to postać kontrowersyjna. Zapowiedział spore zmiany. Nie dość- postanowił złapać formę! Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Maciejem. Dlaczego jest zadowolony z siebie, co planuje na 2015 rok oraz co ma wspólnego z Arnoldem Schwarzeneggerem? Maciej zdradził także, czy kiedykolwiek ingerował w swoją urodę...

  To był prawdziwy wieczór królów! Na krakowskim rynku atmosfera sięgnęła zenitu. Wszyscy wiemy, co działo się na scenie w kształcie królewskiej korony. A co działo się za kulisami? O to byście mogli to zobaczyć zadbała Agnieszka Jastrzębska. Słynny "strażacki" płaszcz Marcina Prokopa, klasyka Oliviera Janiaka, kalesony Piotra Kupichy oraz rozebrane prowadzące: Agnieszka Szulim i Patricia Kazadi.

  Prawie każdy z nas ma swoje postanowienia noworoczne. Gwiazdy też. Sebastian Karpiel Bułecka wierzy, że jest na dobrej drodze, aby się ustatkować. A jakie postanowienia na Nowy Rok ma prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop i Stanisław Karpiel Bułecka z zespołu Future Folk? Co szykuje Maciej Maleńczuk? O czym marzy Kayah?

  "Uważam, że należy tolerować wszystkich bo taki jest teraz czas. Sam sobie narzuciłem taki kaganiec." Czy rzeczywiście Maciej Maleńczuk toleruje wszystko i wszystkich, czy jednak jest parę rzeczy, których znieść nie potrafi? Czy po 50-tce jest jeszcze szansa na prawdziwy bunt? Zobaczcie co jeszcze powiedział nam artysta. Jak Wam się podoba jego "Kosa Tango"?

  Główna postać filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos" to silna kobieta. Czy to znaczy, że kino podąża w kobiecym kierunku? Że będzie coraz więcej dobrych ról pisanych dla silnych kobiet? O tym, w niedzielę w Dzień Dobry TVN, Anna Wendzikowska porozmawia z Julianne Moore i Elizabeth Banks. Zapraszamy do Dzień Dobry TVN od 8:30!

  Po "etapie festynu" Maciej Maleńczuk serwuje nam nowe utwory i znowu zaczyna prowokować. Co chce osiągnąć swoimi zaangażowanymi utworami. Czy wraca do korzeni i czy po utworze "Vladimir" artysta rzeczywiście boi się pojechać do Rosji?

  Zapraszamy na sobotę z Dzień Dobry TVN, a w programie: ktoś więcej niż wokalista i coś więcej niż piosenka. Maciej Maleńczuk o swoich protest songach, które przekroczyły nawet granice Polski. Następnie: Nicole Kidman - cały świat zna jej role. A jaka jest poza filmowym planem? W programie także: mistrz olimpijski Kamil Stoch o tym, co jest lepsze niż narciarskie skoki. A na czacie porozmawiacie z raperem MC Silkiem. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Magdy Mołek i Marcina Mellera.