Pijany mężczyzna uprzykrzał życie pasażerom. Ed Sheeran świadkiem

Pijany pasażer uprzykrzał życie pasażerom. Ed Sheeran świadkiem
Źródło: Dzień Dobry TVN
Ukraiński zespół na jednej scenie z Edem Sheeranem
Ukraiński zespół na jednej scenie z Edem Sheeranem
Słuchają się jej samoloty
Słuchają się jej samoloty
Czego nie wiesz o lataniu?
Czego nie wiesz o lataniu?
Spełniamy podniebne marzenie
Spełniamy podniebne marzenie
Rowerem przez Afrykę
Rowerem przez Afrykę
Jak wygląda życie polskich nomadek?
Jak wygląda życie polskich nomadek?
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Jeden z pasażerów w trakcie lotu ze Stanów Zjednoczonych do Wielkiej Brytanii spożył za dużo alkoholu i stał się agresywny. Świadkiem tego zdarzenia był muzyk Ed Sheeran. Służby aresztowały uciążliwego podróżującego.

Pijany pasażer obrażał załogę. Na pokładzie samolotu Ed Sheeran

Do zdarzenia doszło we wtorek, 24 października w samolocie linii British Airways. W trakcie lotu z Miami na lotnisko Heathrow w Londynie pijany pasażer zaczął się awanturować. - Doszło do poważnych rasistowskich obelg pod adresem stewarda, a także gróźb - czytamy na "Independent".

O szczegółach incydentu w rozmowie z thesun.co.uk opowiedział Dan Haughian, jeden z pasażerów, który przed startem pozował do zdjęcia z Edem Sheeranem.

- Kiedy odmówili mu podania alkoholu, zaczął wydawać małpie odgłosy i gestykulować w kierunku personelu pokładowego. Język wydobywający się z jego ust był gorszy niż ten, który można usłyszeć na meczu piłki nożnej. Miał szczęście, że nikt go nie znokautował, wszyscy byli przerażeni. Oglądało to mnóstwo dzieci - relacjonował mężczyzna.

Nie wiadomo, czy sam Ed Sheeran też stał się obiektem słownych ataków pijanego mężczyzny, ale pewne jest, że tę podróż zapamięta na długo.

Lotnisko Heathrow. Uciążliwy pasażer został aresztowany

Po wylądowaniu samolotu na lotnisku Heathrow uciążliwy pasażer został zatrzymany.

- 46-letni mężczyzna został aresztowany pod zarzutem popełnienia przestępstwa przeciwko porządkowi publicznemu na tle rasowym i teraz pozostaje w areszcie - przekazał rzecznik policji metropolitalnej.

Jak podkreśliła linia British Airways - w komunikacie cytowanym przez thesun.co.uk - zakłócające spokój zachowanie nigdy nie będzie tolerowane na pokładzie naszych samolotów i zawsze będziemy podejmować odpowiednie działania.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: thesun.co.uk/podroze.gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: SOPA Images/Twitter.com

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes