Matthew McConaughey

  Matthew McConaughey to jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie. Hollywoodzki gwiazdor lata temu wyznaczył sobie cele, które zrealizował i osiągnął spektakularny sukces. Jakie są najlepsze filmy z jego udziałem? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Anna Wendzikowska.

  Nadeszły chłodniejsze miesiące i zimowa aura, jednak niektórzy wcale się z tego powodu nie cieszą i marzą o złotych plażach oraz upalnych kurortach. Co zrobić w tej sytuacji? Otóż oczekiwanie na cieplejszy okres mogą umilić filmy, których akcja rozgrywa się w słonecznych miejscach. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o nich Anna Wendzikowska.

  Z autobiografii "Greenlights" dowiadujemy się, że Matthew McConaughey jako nastolatek padł ofiarą molestowania seksualnego. W Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk pochyliła się nad traumatycznym doświadczeniem aktora.

  Matthew McConaughey to znany na całym świecie aktor i producent filmowy. Laureat Oscara właśnie wydał autobiografię, a w niej pikantne szczegóły z życia prywatnego. O śmierci ojca rozpisują się media z każdego zakątka świata.

  Matthew McConaughey w filmie Gold zagrał Kenny'ego Wellsa - podupadającego biznesmena, który dzięki znalezionemu w indonezyjskiej dżungli złotu staje się milionerem i gwiazdą Wall Street. Ile przytył do tej roli? Czy fizyczna transformacja pozwoliła aktorowi szybciej zanurkować w świat Kenny'ego? Co jest dla niego złotem? Co go ekscytuje? Czy jest cierpliwy? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  "Obudzą się w Tobie instynkty, o których istnieniu nie miałaś pojęcia" .... O tym, jak dzieci zmieniają życie, dlaczego nie został prawnikiem i czy Oscar zmienił "najbardziej wyluzowanego faceta w Hollywood", Annie Wendzikowskiej, opowiedział Matthew McConaughey.

  Do kin wchodzi film wyreżyserowany przez Christophera Nolana: "Interstellar". Tym razem reżyser sięgnął po gatunek science fiction. W obrazie grają takie gwiazdy, jak: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain i Michael Caine. O czym opowiada film? Jakie ma przesłanie? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Jutro w Dzień Dobry TVN: tajemnice spotów wyborczych odsłania Filip Chajzer. Niezwykła historia wicemistrzyni olimpijskiej Natalii Czerwonki, panczenistki, która po wypadku wraca do zdrowia, ale czy do sportu? A na koniec: rekordzista przy konsoli spędził pięć dni grając bez przerwy - do naszego studia przyjedzie już wyspany. Zapraszamy jutro od 8:00. Program poprowadzą: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit.

  Jessica Chastain to amerykańska aktorka, dwukrotnie nominowana do Oscara. Teraz zagrała w filmie "Interstellar". Jej bohaterka przeszła w życiu wielka traumę. Nigdy nie sądziła, że zagra u boku Matthew McConaughey'a w filmie, w którym aktor gra jej ojca. co było dla niej najtrudniejsze w tej roli? O tym aktorka opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej .

  Anne Hathaway - zdobywczyni Oscara za rolę drugoplanową w filmie Les Misérables. Teraz zagrała w filmie Interstellar. Dziennikarka Dzień Dobry Anna Wendzikowska spotkała się z aktorką. Rozmawiały nie tylko o miłości. Jaki jest Matthew McConaughey?

  Kamil Stoch, zapytany o swój największy sukces w życiu, odpowiada bez zastanowienia - żona. Dziennikarka Dzień Dobry TVN spotkała się z żoną Kamila Stocha - Ewą Bilan-Stoch - podczas wernisażu jej fotografii "Akta sztuki". Kogo trudniej było Ewie Stoch przekonać do pozwania nago - męża czy pozostałych skoczków? Zobaczcie, jak nasi skoczkowie wyglądają pod kombinezonami! :) Czy Ewa i Kamil Stoch planują teraz powiększyć rodzinę? Jak znoszą rozstania?

  O striptizie, pieniądzach, depresji i przełamywaniu barier opowiedzieli Annie Wendzikowskiej: Matthew McConaughey, Channing Tatum, Joe Manganiello, Alex Pattyfer i Mat Bomer czyli striptizerzy z filmu "Magic Mike"!