Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Książę Sussex powiedział w telewizyjnym wywiadzie, że gdy tylko dowiedział się o stanie zdrowia swojego ojca, od razu wsiadł w samolot do Europy. - Kocham swoją rodzinę - zapewnił. Czy to przełom w ich relacjach?

Książę Harry o nowotworze swojego ojca

W nowym wywiadzie dla "Good Morning America" książę Harry powiedział, że jest wdzięczny za czas spędzony z ojcem podczas ich krótkiego spotkania w Londynie. Co zrobił, gdy dowiedział się o nowotworze?

- Wskoczyłem do samolotu i pojechałem do niego najszybciej, jak mogłem. Słuchaj, kocham moją rodzinę. Jestem wdzięczny za to, że mogłem wsiąść do samolotu, polecieć i zobaczyć się z nim oraz spędzić z nim czas - przekazał Willowi Reeve’owi.

Harry, który odmówił dalszego komentarza na temat diagnozy ojca, dodał, że ma nadzieję wkrótce ponownie go zobaczyć. - Mam w planach inne podróże, które zabiorą mnie przez Wielką Brytanię lub z powrotem do Wielkiej Brytanii, więc zatrzymam się i zobaczę się z moją rodziną tak często, jak tylko będę mógł - powiedział.

Książę nie widział swojego 75-letniego ojca od koronacji w maju ubiegłego roku w Opactwie Westminsterskim.

Książe Harry zbliży się do rodziny?

Książe Sussex spotkał się 6 lutego z królem, który rozpoczął leczenie raka, na niecałą godzinę. Syn monarchy zatrzymał się na noc w hotelu, a następnego dnia odleciał z londyńskiego lotniska Heathrow. Podczas pobytu w Londynie, Harry nie widział się ze swoim starszym bratem, księciem Williamem, z którym w ostatnich latach miał napięte stosunki.

Zapytany o możliwość zjednoczenia jego rodziny w obliczu tak trudnych momentów, Harry odpowiedział: "Tak, jestem pewien. Każda choroba zbliża rodziny".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Agnieszka Mrozińska

Źródło: abcnews.go.com

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości