Tajemnicza blizna na głowie Kate Middleton. Czy to dlatego księżna wyjechała z Londynu?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Kate Middleton – wzorowa przyszła królowa?
Kate Middleton – wzorowa przyszła królowa?
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Zagadkowa blizna Kate Middleton znajduje się na jej lewej skroni. Skąd się wzięła? Mimo że oficjalne oświadczenie w tej sprawie zostało już dawno wydane, wciąż mnożą się spekulacje. To niejedyne problemy zdrowotne księżnej, która niedawno opuściła szpital po operacji. Kilka dni temu media obiegła wiadomość, że razem z rodziną wyjechała z Windsoru. Dokąd się udali?

Blizna na głowie księżnej Kate

Kate Middleron od wielu lat ma bliznę po lewej stronie głowy. Zmiana mierzy około 7,5 cm. Po raz pierwszy zauważyli ją fotoreporterzy w 2011 roku na prywatnej kolacji w Clarence House.

W oficjalnym oświadczeniu przekazano wówczas, że jest to wynik operacji przeprowadzonej, gdy była małym dzieckiem. Szczegóły zabiegu nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Jednak fani rodziny królewskiej spekulują, że blizna mogła powstać po szkolnym meczu hokejowym. Z kolei korespondentka królewska Katie Nicholl jest zdania, że mogła być wynikiem nagłej operacji guza, który pojawił się w dzieciństwie. W swojej książce "Kate: The Future Queen" napisała, że ​​w czasach szkolnych wezwano do placówki jej matkę, po czym zabrano Kate do lekarza w celu usunięcia zmiany.

Ann Patching, która przez lata pracowała w szkole w Marlborough, przyznała, że pamięta ten incydent i operację księżnej. - Nie przypominam sobie, żeby na boisku hokejowym wydarzyło się coś, co miałoby jakikolwiek związek z guzem. Kate przeszła operację w trakcie semestru. Niedługo potem wróciła do szkoły - przekazała w rozmowie z Katie Nicholl.

Atmosferę podgrzał wówczas John Scurr, konsultant chirurgii w szpitalu Lister w Londynie, który powiedział w rozmowie z dailymail.co.uk, że jest mało prawdopodobne, aby blizna była spowodowana guzem.

- Naprawdę wątpię, aby była to jakakolwiek poważna choroba. Powiedziałbym, że jest to wynik usunięcia malformacji tętniczo-żylnej, czyli znamiona - stwierdził.

Problemy zdrowotne w rodzinie królewskiej

Ostatni miesiąc to trudny czas dla brytyjskiej rodziny królewskiej. W poniedziałek (5 lutego) Pałac Buckingham ogłosił, że u króla Karola III zdiagnozowano raka. Z kolei księżna Walii trzy tygodnie temu przeszła operację brzucha. Po wyjściu z londyńskiego szpitala dochodziła do siebie w Adelaide Cottage w Windsorze.

Teraz jej stan zdrowia na tyle się poprawił, że mogła wreszcie opuścić to miejsce i dołączyć do księcia Williama i trójki ich dzieci, którzy spędzają przerwę międzysemestralną w Norfolk, gdzie rekonwalescencję przechodzi także Karol III. Kate i jej rodzina zatrzymali się w Anmer Hall, ich domu z dziesięcioma sypialniami na osiedlu Sandringham. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Agnieszka Mrozińska

Źródło: heart.co.uk/hindustantimes.com/dailymail.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości