Nigdy nie była w ciąży, a karmi piersią. "To niezwykle inspirujące"

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
edziecko.pl
Dlaczego karmienie piersią wciąż wzbudza tyle emocji?
Dlaczego karmienie piersią wciąż wzbudza tyle emocji? Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Pewna młoda mama opowiada na TikToku o karmieniu piersią. Emocje wśród internautów budzi fakt, że kobieta nigdy nie była w ciąży. Jak to możliwe?

Karmienie piersią bez ciąży

Caitlin i jej żona Leah są dumnymi mamami niespełna dwumiesięcznego chłopca. Na TikToku znajdziemy wiele nagrań, które ukazują ich życie z małym Oakleyem. Największą popularnością cieszą się filmy, na których jedna z kobiet opowiada o karmieniu piersią. Internautów ciekawi fakt, jak to możliwe, jeśli nigdy nie była w ciąży. Caitlin zaspokoiła ich ciekawość i przyznała, że chciałaby karmić piersią do momentu, aż malec skończy pół roku.

Sztuczna laktacja - czym jest?

Caitlin wyznała, że karmienie piersią jest możliwe dzięki sztucznie wywoływanej laktacji. Ta metoda często stosowana jest przez kobiety, które nie są biologicznymi matkami. TikTokerka na jednym z nagrań przedstawiła obserwatorom cały proces. W tym celu pokazała m.in. strzykawki i dwie butelki pełne mleka. - Jestem z siebie bardzo dumna - stwierdziła.

Wpis o sztucznej laktacji wywołał niemałe emocje. Internauci chętnie komentowali film, dzieląc się swoimi przemyśleniami. - To niezwykle inspirujące. Pokazujecie zupełnie nowe perspektywy macierzyństwa - napisała jedna z kobiet. - Proszę, nagrywajcie więcej takich treści. Wiele osób nie ma pojęcia o takich możliwościach - dodał ktoś inny.

Profil Caitlin i jej żony śledzi 9 milionów osób.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Cavan Images/Getty Images

Pozostałe wiadomości