Kilkulatka oddała się wyjątkowej zabawie. Zainspirowała ją karmiąca piersią mama. "Piękne"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
edziecko.pl, tiktok.com
Karmiąca piersią kobieta.

Zachowanie małych dzieci bywa zaskakujące. Przekonał się o tym ojciec dziewczynki, która na widok karmiącej piersią mamy postanowiła otoczyć odpowiednią opieką swoją lalkę. Mężczyzna uwiecznił starania kilkulatki na krótkim filmiku. Wyjątkowe nagranie poruszyło miliony internautów.

Potraktowała lalkę jak swoją pociechę. Nagranie podbija sieć

Naśladowanie rodziców jest naturalnym odruchem każdego malucha. Najlepszym tego dowodem jest film nagrany telefonem przez ojca dwóch pociech. Mężczyźnie udało się uwiecznić moment, w którym młodsza córka, wzorując się na mamie, potraktowała lalkę jak własne dziecko.

Dzieci

Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?
Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Dzień Dobry TVN
wideo 2/17

Dziewczynka wzięła zabawkę w ramiona, po czym przystawiła ją do piersi niczym kobieta w okresie laktacji. - W ostatnich dniach sporo u nas tego karmienia - napisali rodzice kilkulatki pod filmikiem, który znalazł swoje miejsce na TikToku.

Zachowanie kilkuletniej dziewczynki rozczuliło internautów

Zapadające w pamięć nagranie zostało wyświetlone ponad 3,6 mln razy. Co więcej, wywołało prawdziwą lawinę komentarzy. Wielu internautów przyznało, że widok zabawy w karmienie piersią nie jest im obcy. Inni zwrócili uwagę na niespotykany zapał dziewczynki.

- "Mądra i zdolna", "Ma lepszą technikę niż wiele początkujących mam", "Mój syn i córka robili to samo, kiedy ja karmiłam piersią. Słodkie", "Przerabiałam to z moją córką", "Piękne", "Nie mogę przestać oglądać" - pisali użytkownicy TikToka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: edziecko.pl, tiktok.com

Źródło zdjęcia głównego: Nestea06/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości