Parenting

Przez pandemię nie mogła spotkać się z synem w jego 18. urodziny. "Bardzo za tobą tęsknię"

Parenting

Kolejnym bohaterem naszego cyklu "Dzień dobry, tu kurier" jest Kacper. Chłopak jest wychowywany przez dziadków. Jego mama wyjechała do Niemiec i z powodu pandemii kobieta nie mogła zobaczyć się z synem i złożyć mu życzeń z okazji 18. urodzin. O pomoc poprosiła naszą redakcję.

"Dzień dobry, tu kurier" - 18. urodziny Kacpra

Spełnienia prośby pani Katarzyny, mamy Kacpra, podjął się Piotr Wojtasik. Nasz reporter pojechał do Władysławowa, gdzie mieszka chłopak, aby przekazać mu prezenty oraz życzenia urodzinowe od mamy.

Chłopak otrzymał kolaż zrobiony z jego zdjęć oraz voucher do studia nagraniowego. Nastolatek jest bowiem początkującym raperem i teraz będzie mógł nagrać swój pierwszy singiel. Ala na tym koniec! Pokazaliśmy Kacprowi także nagranie, które specjalnie dla niego przygotowała jego mama. Co chciała mu przekazać? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Trudne relacje z mamą

Pani Katarzyna urodziła Kacpra bardzo wcześnie. Rodzice kobiety chcieli, aby mogła się uczyć i podjęli się wychowania chłopca. - Być może trochę przesadziliśmy i Kacper jest bardziej związany z nami niż mamą. W pewnym momencie traktował Kasię jak przyjaciółkę - mówiła z rozmowie z naszym reporterem pani Ania, babcia Kacpra.

Mimo że Kacper mógł zamieszkać z mamą wolał zostać z dziadkami. Dlaczego? - Żeby im pomóc, wspierać ich - mówił Kacper w rozmowie z naszym reporterem.

"Dzień dobry, tu kurier"

"Dzień dobry, tu kurier" to nasz nowy cykl, w którym widzowie mogą podzielić się pozytywnymi wiadomościami i doświadczeniami. Jego celem jest szerzenie dobrego przekazu. Nic tak nie rozjaśnia dnia, jak dobra wiadomość o poranku!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

13-letnia córka Agaty Mróz o hejcie, który ją spotyka po śmierci mamy. "Wiem, że mojemu tacie było ze mną ciężko"

Mikołaj Roznerski pochwalił się archiwalnym zdjęciem z kolegą z planu. Fanka: "Dwa ciacha mojej młodości"

Macaulay Culkin został ojcem. Znamy płeć i imię dziecka

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Piotr Wojtasik, Ewa Marcinowska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości