Jest starsza od męża o 37 lat. Właśnie ogłosili, że zostaną rodzicami

Autor:
Patrycja
Sibilska
Źródło:
wp.pl
Surogatka i zdjęcie z Tik Toka

61-letnia Cheryl McGregor i 24-letni Quran McCaine są małżeństwem od blisko roku. Choć związek tej pary budzi wiele kontrowersji, oni zupełnie się tym nie przejmują. W mediach społecznościowych, gdzie aktywnie prowadzą swój profil ponownie zawrzało. Para ogłosiła bowiem, że ich starania o dziecko powiodły się, a rodzina wkrótce się powiększy.

Małżeństwo z dużą różnicą wieku

Cheryl McGregor Quran McCaine prowadzą na Tik Toku wspólne konto, gdzie zaspokajając ciekawość licznego grona fanów, dzielą się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Ich związku nie ominęła fala krytyki, jednak oboje wciąż udowadniają, że prawdziwa miłość jest ponad wiekiem, kolorem skóry i społecznym brakiem akceptacji.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Małżeństwo poznało się 10 lat temu w restauracji, którą prowadził syn kobiety. Jej wybranek miał wtedy 15 lat, a ona 52. Ich drogi się rozeszły, jednak kolejne przypadkowe spotkanie zapoczątkowało romans, który zakończył się przed ołtarzem. Później pojawiło się pragnienie rodzicielstwa.

Starania o dziecko

Para od dłuższego już czasu szukała pomocy osoby, która mogłaby spełnić ich marzenie o dziecku, nosząc dla nich ciążę. Z prośbą zwracali się nawet najbliższej rodziny. Niestety bezskutecznie. Aż do teraz, znaleźli bowiem surogatkę, która podjęła się tego zadania.

W USA tego rodzaju usługi to koszt od kilku do nawet kilkunastu tysięcy dolarów. Cheryl jest już matką 7 dzieci i babcią 17 wnucząt. To będzie jej 8 dziecko. Narodziny upragnionego potomka spodziewane są z końcem wiosny 2023 roku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło: wp.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tik Tok/ Getty Images