Styl życia

61-latka jest zaręczona z 24-latkiem. "Nie myślimy o różnicy wieku"

Styl życia

Aktualizacja:
FluxFactory/Getty Images

61-letnia Cheryl McGregor i 24-letni Quranem McCainem zaręczyli się 31 lipca br. Teraz planują ślub, a swoje życie codzienne na bieżąco relacjonują w mediach społecznościowych. Choć ich związek wzbudza wiele kontrowersji, to para doczekała się pokaźnej liczby fanów.

Wiek, rasa, religia, płeć nie mają znaczenia, gdy dwoje ludzi się zakochuje. Liczne historie udowadniają, że prawdziwa miłość nie zna granic. Tak jest i w przypadku 61-letniej Cheryl McGregor, która ma o 37 lat młodszego narzeczonego.

Niekonwencjonalna historia miłosna

Ich historia miłosna, według Daily Mail, jest dość niekonwencjonalna. Cheryl poznała ukochanego, gdy ten miał 15 lat. Quran dorabiał sobie w barze szybkiej obsługi, który należał do syna Amerykanki. Kobieta przychodziła do lokalu, żeby coś zjeść lub dopilnować rodzinnego biznesu. Wówczas nie było mowy o romansie. Gdy mężczyzna porzucił pracę, kontakt im się urwał. Do czasu. Bo ich drogi ponownie się skrzyżowały rok temu. Przypadkowo się spotkali, zaczęli rozmawiać. Zbliżyli się do siebie, a ich koleżeńska relacja przemieniła się w związek.

W lipcu br. para zaręczyła się, a swoim szczęściem dzielą się w mediach społecznościowych. Założyli bowiem konto na TikToku, na którym pokazują swoją codzienność.

- Nie miałam tego z nikim innym. Jest bardzo emocjonalny i to jest coś, z czym wcześniej się nie spotykałam, wszyscy mieli w sobie dużo gniewu. A on naprawdę o mnie dba - zapewniła Cheryl. - Nawet jeśli jest między nami różnica wieku, nigdy o tym nie myślimy, ponieważ Cheryl ma bardzo młodego ducha, duszę i serce - dopowiada Quran.

Związek z dużą różnicą wieku

Para doczekała się pokaźnego grona fanów, ale i spotkała się ze sporą falą krytyki. Z powodu dużej różnicy wieku ich związek budzi mieszane uczucia. Internauci twierdzą, że ich relacja nie ma prawa przetrwać. - Ludzie mówią, że wykorzystuję ją albo czekam, aż wpisze mnie do testamentu. To totalne nieporozumienie - podkreśla Quran.

Jeden z synów Cheryl jest starszy od jej narzeczonego. 61-latka doczekała się też kilkunastu wnucząt. Natomiast zakochani, nie zważając na wiek i nieprzychylne komentarze, starają się pielęgnować swoją relację i planują wziąć ślub.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Dziewczyna Leonarda DiCaprio, Camila Morrone, broni 23-letniej różnicy wieku pary

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: dailymail.co.uk

Pozostałe wiadomości