historia miłości

  historia miłości

  Poznali się na planie reklamy kawy, gdzie mieli patrzeć sobie głęboko w oczy i odgrywać zakochanych. To właśnie w tym momencie gra aktorska, przestała być grą, a oni zakochali się w sobie naprawdę. Dziś są parą, wspólnie grają w wielu produkcjach i tworzą własne filmy reklamowe. O swojej miłości opowiedzieli widzom Dzień Dobry TVN.

  Ta historia to prawdziwy dowód na to, że stara miłość nie rdzewieje, a lockdown i pandemia może być szansą na nowe życie. Justyna i Krzysiek poznali się, gdy ona miała 15 lat, on 17. Pierwsza miłość, pierwsze złamane serce i pierwsze rozczarowanie. Po 29 latach mężczyzna postanowił odnaleźć kobietę, a splot wydarzeń ułożył się w niesamowitą historię niczym z filmu romantycznego. Nam para opowiedziała o krętej drodze, która ostatecznie zaprowadziła ich do urzędu stanu cywilnego.

  Miłość, piękne zaręczyny w Dubaju, nowy rozdział w życiu. Co mogło pójść nie tak? Wszystko. Nagle zawalił się cały świat. Diagnoza lekarza: porażenie mięśnia twarzowego. Pani Ewa straciła władność w połowie twarzy. Co ze ślubem? CO z całą przyszłością? Z pomocą przyszła biomechaniczna stymulacja mięśni. Poznajcie historię pani Ewy Matus-Korzeniowskiej, która dzięki BMS odzyskała nie tylko twarz, ale i swoje życie.

  Są ze sobą od roku, ale zupełnie niedawno odkryli, że tak naprawdę spotkali się 30 lat temu w... przedszkolu. Mało tego, to właśnie tam zakochali się w sobie pierwszy raz. Amy i Justin opowiedzieli o niesamowitej historii swojej miłości reporterowi Dzień Dobry TVN Robertowi Stockingerowi.

  W piątek w Dzień Dobry TVN porozmawiamy o tym, jak uniknąć spłacania długów swoich partnerów. Oprócz tego: byli parą w przedszkolu, ale odkryli to wiele lat później, czyli romantyczna historia odnalezionej miłości. W programie także: kobiety z mocą! Czy w XXI wieku istnieją jeszcze wiedźmy? Następnie: prosto z Belina... Anna Antonowicz - Polka, która skradła serce i zyskała uznanie naszych zachodnich sąsiadów. Bądźcie z nami w piątek od 8:00!

  Choć trudno w to uwierzyć, Filip Chajzer został swatką. Dzięki dziennikarzowi Dzień Dobry TVN pewien sympatyczny Pan z Białegostoku zakochał się w sympatycznej Pani z Warszawy. Zakochaną parę - Martę i Erwina - gościliśmy w Dzień Dobry TVN, a Filip zabrał nas na ulicę Nowy Świat w Warszawie, gdzie wszystko się zaczęło... To tu Filip spotkał "Panią z telewizji", czyli Martę Brzezińską, która na Erwinie Zarembie zrobiła tak piorunujące wrażenie, że ten postanowił ją odnaleźć i poznać. Czy ta historia zakończy się na ślubnym kobiercu?

  Najpierw byli tylko przyjaciółmi, a potem zakochali się w sobie. Agnieszka wiedziała, że Grzesiek jest miłością jej życia, dlatego nie zrezygnowała z niego nawet wtedy, gdy dowiedziała się, że Grzegorz choruje na stwardnienie rozsiane. W 2008 roku wzięli ślub i od tej pory wspólnie walczą z chorobą. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Agnieszkę Stawską-Gibałę, Aro Kłusowskiego i Natalię Lubrano - wokalistów, którzy wspierają Agnieszkę w walce o zdrowie męża.