Gwiazdy

Mama Joanny Opozdy zachwyciła na ślubie córki. Fanki: "Jedna piękniejsza od drugiej"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzień Dobry TVNJoanna Opozda

Joanna Opozda w minioną sobotę (7 sierpnia) wyszła za mąż. Wybrańcem aktorki został jej partner, Antoni Królikowski. Artystka pokazała właśnie zdjęcie z uroczystości, na którym pozuje z mamą i siostrą.

Joanna Opozda pokazała mamę i siostrę

Joanna Opozda i Antoni Królikowski w sobotę, 7 sierpnia, w kościele św. Wojciecha w Warszawie powiedzieli sakramentalne "tak". Zdjęcia z uroczystości można zobaczyć m.in. na Instagramie aktorki. Niedawno gwiazda pokazała fotografię, na której pozuje razem z mamą i siostrą. - Najważniejsze kobiety pod słońcem ? dziękuje za wszystko - napisała aktorka.

Wspólna fotografia bardzo przypadła do gustu fanom artystki. W komentarzach internauci komplementowali urodę pań. Pisali, że wyglądają cudownie i że "jedna piękniejsza od drugiej". Jednak najwięcej miłych słów popłynęło w kierunku mamy aktorki. Fani uznali, że kobieta wygląda tak młodo, że można ją uznać za starszą siostrę. Pojawiły się także głosy, że od razu widać po kim Joanna i jej siostra odziedziczyły urodę.

Joanna Opozda - kariera

Joanna Opozda to modelka oraz aktorka filmowa i telewizyjna. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Szerokiej publiczności znana jest z występów w takich produkcjach jak "Prawo Agaty", "Pierwsza miłość" czy "Barwy szczęścia".

Zobacz także:

Zobacz wideo:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości