siostra

  Czy Melisa jest do niej podobna?

  Agnieszka i Ewa nie boją się mówić, co myślą i zarażają pozytywną energią.

  O tym, dlaczego negatywne emocje mogą rzutować na relację między rodzeństwem w dorosłym życiu, dowiesz się w serwisie Dzień Dobry TVN.

  Za kazirodczy związek brat i siostra mieli poważne problemy z prawem.

  Francuska zakonnica została uznana za najstarszą kobietę na świecie. Wpisano ją do Księgi Rekordów Guinnessa po śmierci 119-letniej Kane Tanakii. Siostra André ma 118 lat, a jej marzeniem jest pobicie francuskiego rekordu długowieczności.

  Julia Wieniawa jest jednym z najgłośniejszych nazwisk polskiego show-biznesu. W branży filmowej debiutowała także jej siostra - Alicja Wieniawa-Narkiewicz. Reporter dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski spotkał się z 18-latką, która udzieliła mu pierwszego wywiadu w karierze. Początkująca aktorka opowiedziała o swojej pracy i życiu u boku znanej siostry.

  Alicja Wieniawa-Narkiewicz pochodzi z bardzo artystycznej rodziny. Pierwszy raz opowiedziała o tym w wywiadzie z reporterem serwisu dziendobry.tvn.pl, Oskarem Netkowskim. Nie tylko zdradziła, kto jest jej największym wsparciem, ale także, po kim odziedziczyła największy talent.

  Aleksandrę i Zuzannę Wólczyńskie łączy pasja i wyjątkowe marzenie.

  Alicja Wieniawa-Narkiewicz do niedawna przykuwała uwagę mediów tylko ze względu na znaną siostrę. Teraz 18-latka rozwija swoją karierę aktorską, pracując na sukces i własne portfolio. Reporter dziendobry.tvn.pl, Oskar Netkowski, zapytał początkującą artystkę o kierunek, w jakim chce się rozwijać. Co zdradziła w trakcie swojego pierwszego wywiadu?

  "Jej mąż błagał lekarzy, by ratowali mu żonę".

  Aleksandra Adamska brawurowo wcieliła się w postać Patrycji Cichy w serialu "Skazana". Siostra aktorki jest uzdolnioną choreografką. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziały o sile siostrzanej relacji.

  Ponad 4 lata po śmierci Wojciecha Młynarskiego jego siostra, aktorka Barbara Młynarska-Ahrens opowiedziała o życiu i chorobie swojego utalentowanego brata. W tej historii aż roi się od pięknych momentów, ale też nie brakuje trudnych chwil.

  Joanna Opozda w minioną sobotę (7 sierpnia) wyszła za mąż. Wybrańcem aktorki został jej partner, Antoni Królikowski. Artystka pokazała właśnie zdjęcie z uroczystości, na którym pozuje z mamą i siostrą.

  Katarzyna Zielińska wybrała się z siostrą na przejażdżkę samochodem, a wspólne chwile postanowiła uwiecznić w kadrze. Aktorka na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym wraz z Karoliną zajada smaczne burgery. "Kazała zjeść to zjadłam. Siostrze się nie odmawia"– zażartowała.

  Barbara Kurdej-Szatan korzysta z lata w najlepsze. Aktorka opublikowała właśnie na Instagramie zdjęcia, na których pozuje w stroju kąpielowym wraz ze swoją siostrą. Fani są pod wrażeniem ich podobieństwa. Zobaczcie, jak wyglądają.

  Barbara Kurdej-Szatan to jedna z popularniejszych polskich aktorek. Gwiazda chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Teraz w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie swojej ukochanej siostry, celebrując w ten sposób jej urodziny. Przekonajcie się, czy są do siebie podobne.

  Młodsza siostra Julii Wieniawy budzi coraz większe zainteresowanie mediów. Alicja Wieniawa-Narkiewicz ma już za sobą pierwsze kroki w show-biznesie. Teraz pochwaliła się w sieci zdjęciem z zakończenia roku szkolnego. Co o niej wiadomo?

  Wiele osób bardzo często ma sny, w których pojawiają się członkowie rodziny. Co na ten temat mówi sennik? Siostra symbolizuje przede wszystkim wsparcie, wrażliwość, empatię i bezpieczeństwo. To ona zawsze wysłucha, czy doradzi. Sen można jednak odczytywać też w kontekście negatywnym.

  Każdy kto ma rodzeństwo wie, że zbudowanie bliskich relacji z bratem czy siostrą nie zawsze jest proste. Czasem odmienne charaktery lub zbyt duża różnica wieku sprawiają, że znalezienie wspólnego języka nie jest możliwe. Jakie relacje z siostrą ma projektant Dawid Woliński? Jak z bratem dogaduje się model Rafał Jonkisz?

  Joanna Krupa niejednokrotnie podkreślała, jak ważna jest dla niej rodzina. Gwiazda pochwaliła się właśnie zdjęciem z młodszą siostrą. Panie mają ze sobą bardzo dobre relacje. Nie każdy jednak wiedział, że Marta Krupa również zasłynęła w show-biznesie. Czym się zajmowała?

  Rafał Zawierucha i Mateusz Banasiuk to uznani polscy aktorzy. Obaj mają po dwie siostry, a jak wiadomo, relacje braci z siostrami często nie należą do najłatwiejszych. Do naturalnych starć, które pojawiają się między rodzeństwem z racji różnicy wieku, dochodzą jeszcze te związane z inną płcią i zainteresowaniami. Jaki kontakt ze swoimi siostrami mają nasi goście?

  Show-biznes to nie tylko znane małżeństwa, ale także rodzeństwa. Wielu braci i sióstr wybrało medialną drogę zawodową. Niektórzy talent i predyspozycje odziedziczyli po znanych rodzicach, a inni sami od początku zapracowali na swoje nazwisko. 31 maja świętowany jest dzień rodzeństwa - przypominamy najsłynniejsze z nich.

  Takiego spotkania jeszcze nie było. W szóstym odcinku nowego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego na kanapie zasiądą Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Kurdej i Piotr Kraśko. Czego możemy się spodziewać?

  Karolina Pisarek postanowiła zaskoczyć swoją starszą siostrę. Ola od lat skarżyła się krzywą przegrodę nosową. Gdy była mała, stanowiło to dla niej źródło kompleksów. Siostra-modelka pomogła jej uporać się z tym problemem i umówiła na operację. Na czym polega taki zabieg? O tym opowiadał w naszym programie dr Michał Michalik, otolaryngolog, chirurg głowy i szyi.

  Karolina Wolińska słynie z robienia rzeczy ekstremalnych. W Dzień Dobry TVN nie tylko opowiedziała o surfowaniu zimą, ale też pokazała, jak to wygląda w praktyce. Zdradziła nam także, że na zimowe spotkanie z morzem usiłuje namówić swojego brata, projektanta Dawida Wolińskiego.

  Mikołaj Roznerski bardzo rzadko mówi w mediach o swoim życiu osobistym. Dla nas zrobił jednak wyjątek! Aktor wraz ze swoją młodszą siostrą opowiedzieli Sandrze Hajduk o swojej wyjątkowej więzi. Z reportażu dowiedzieliśmy się m.in., czym zajmuje się Agata Roznerska oraz, które z nich było bardziej kochliwe w dzieciństwie.

  W Katowicach siostra Anna Bałchan wpadła na niezwykły pomysł. By uzbierać pieniądze na Centrum Świętego Józefa, postanowiła sprzedawać robiony przez siebie smalec. Tajniki jego wytwarzania zdradziła w Dzień Dobry TVN.

  Pod koniec lipca Joanna Kurowska poinformowała o śmierci swojej siostry, Hanny. Aktorka opublikowała wzruszający wpis, w którym przyznała, że wciąż nie może pogodzić się z jej odejściem. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się wspólne zdjęcie z wakacji. Joanna w ciepłych słowach wspomniała ostatnie chwile z siostrą.

  Od czasu udziału w programie "Top Model" Karolina Pisarek ma bardzo zabiegane życie. Modelka czynnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, a w mediach społecznościowych możemy obserwować jej kolejne sukcesy. Tym razem postanowiła pochwalić się czasem spędzonym z siostrą. Widać, że dziewczyny mają ze sobą świetny kontakt.

  Milena Lewandowska urodziła drugie dziecko. Dobrą wiadomością podzieliła się w mediach społecznościowych. Zdradziła także płeć malucha.