Horoskop tygodniowy na 19-25 września. Nadchodzi równonoc jesienna

Horoskop tygodniowy
Horoskop tygodniowy na 19-25 września dla wszystkich znaków zodiaku
Źródło: Stone RF
Przed nami wyjątkowo mocny tydzień, w trakcie którego zadzieje się, oj zadzieje nad naszymi głowami! Właściwie każdy dzień będzie obfitował w mocne, intensywne aspekty pomiędzy ciałami niebieskimi. Sprawdź horoskop tygodniowy na 19-25 września dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy na 19-25.09.2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Poniedziałek przywita nas opozycją Merkurego i Jowisza, która rzuci wielu znakom zodiaku pod nogi okazję, aby wypróbować swoje szczęście raz jeszcze i wsiąść do windy, która może wynieść na wysokie piętro. We wtorek (20.09) trygon Wenus i Urana skieruje nasze myśli ku miłosnym spotkaniom i wzrośnie zainteresowanie flirtami. W środę i czwartek będziemy odczuwać uciążliwości związane z nadchodzącą równonocą jesienną, wiele znaków zodiaku będzie uskarżać się na tak zwany syndrom przesilenia.

W piątek (23.09) przywitamy formalnie astronomiczną i astrologiczną jesień, ponieważ dzień zrówna się z nocą, a Słońce wkroczy do znaku Wagi.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Tydzień kończy pierwszy, jesienny Nów Księżyca w znaku Wagi (25.09), który poustawia nam na nowo partnerskie priorytety i przypomni o tych, którzy ugodzili nas kiedyś strzałą, pożyczoną od Amora. Pierwszy oddech jesieni nie pozostawi nas obojętnymi czy apatycznymi, wręcz przeciwnie, szykuje się gorący, aktywny tydzień!

Horoskop tygodniowy - Baran

Przejście Słońca do korespondującego z tobą znaku Wagi jest doskonałą wiadomością! Jeszcze tylko kilka markotnych, niezbyt ożywionych dni i zaczniesz oddychać pełną piersią. Poczujesz się doskonale i zrozumiesz, że te chwilowe trudności, to tak naprawdę bułka z masłem. Wzmocni się twoja ambicja, a jednocześnie zwiększą możliwości wprowadzania marzeń w czyn. To będzie bardzo dobry tydzień! Poniedziałkowa opozycja Merkurego i Jowisza uruchomi jakieś twoje kontakty i ktoś ze sporą gotówką oraz otwartą na współpracę głową, zaprosi cię do wspólnego projektu. Łap jakieś okazyjne wyprzedaże biletów na imprezy towarzyskie lub premiery.

Horoskop tygodniowy - Byk

W poniedziałek trygon Słońca i Plutona pomoże skorygować błędy w dokumentach. Możesz otrzymać długo wyczekiwaną papierową zgodę na rozbudowę lub inne ważne przedsięwzięcie. W tym tygodniu z powodzeniem zdasz zaległy egzamin. Wtorkowy trygon Wenus i Urana popchnie cię w ramiona osoby, której właściwie nie znasz, ale z chęcią bliżej się zaznajomisz. Może przypadkiem wpadniecie na siebie w windzie lub tramwaju? Po przejściu Słońca do znaku Wagi (23.09) twoja sytuacja nieco się skomplikuje i będziesz potrzebować więcej cierpliwości oraz… gotówki! Twoje wyliczenia mogły być zbyt optymistyczne i coś, w co zapragniesz inwestować będzie kosztować więcej niż myślisz.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Przed tobą wyśmienite, usłane różami, a raczej jesiennymi kasztanami dni, w trakcie których odzyskasz apetyt na nowe doświadczenia i doznania. Już w poniedziałek kroi się jakaś fantastyczna niespodzianka związana z propozycjami zawodowo-wyjazdowymi. Pod koniec tygodnia będzie jeszcze lepiej, ponieważ przejście Słońca do znaku Wagi (23.09) tylko zwiększy twój potencjał energetyczny i psychiczny. Będziesz mógł góry przenosić. Pierwszy, jesienny Nów Księżyca, który odbywa się w twoim, powietrznym trygonie, obudzi kogoś, kto będzie chciał sprawdzić, czy aby na pewno już nic w twoim życiu nie znaczy. Czy dasz mu szansę i przyjmiesz zaproszenie? Pewnie tak, ponieważ zazwyczaj bycie zbyt ciekawskim to twój najsłabszy punkt.

Horoskop tygodniowy - Rak

Korzystaj z dobrej passy póki Słońce jest w sprzyjającym ci znaku Panny. Załatwiaj wszystkie zgody, zdawaj egzaminy, rób korekty. Bardzo dobrze wypadniesz przed jakimś gremium we wtorek (20.09) kiedy Wenus utworzy trygon z Uranem. Po przejściu Słońca do znaku Wagi (23.09), twoja kondycja trochę się pogorszy i nie będziesz mógł pozwolić sobie na takie tempo działania, które byłoby dla ciebie zadowalające. Twoje zdrowie będzie wymagało większego zaangażowania z twojej strony. Trzeba zacząć o siebie dbać i nie wstydzić się czapeczki czy zrobionego na drutach szaliczka, tym bardziej, że zbliżający się Nów Księżyca w znaku Wagi (25.09) uruchomi u ciebie jakieś rodzinne niepokoje czy też spory, które możesz odreagować chrypką i katarem.

Horoskop tygodniowy - Lew

Możesz poczuć, że niebezpiecznie naruszyła się rezerwa na twoim koncie. Co prawda gra jest warta ryzyka i możesz wiele zyskać, ale pamiętaj, że linka asekuracyjna w postaci chłodnej głowy zawsze powinna być gotowa do użycia. Kluczem do sukcesu będzie twoja wytrwałość i umiejętność utrzymania się na obranej wcześniej pozycji. Nie wchodź w nowe inwestycje i projekty. Staraj się korygować i ulepszać stare układy bądź kontrakty. Dopóki nie nastąpi równonoc jesienna (23.09) a dla większej pewności Nów Księżyca w znaku Wagi (25.09), nie mów definitywnie ani tak, ani nie. Jeśli możesz lawiruj i obserwuj rozwój relacji w otoczeniu. Dzięki wnikliwej obserwacji zobaczysz kto jest kim i czego możesz spodziewać się po dalszym utrzymywaniu znajomości.

Horoskop tygodniowy - Panna

Poniedziałek i wtorek to dwa, najlepsze dla ciebie w tym tygodniu dni. Postaraj się tak rozplanować swoje działanie, aby to co ważne pod względem formalnym lub partnerskim zadziało się do środy. Trygon Słońca i Plutona (19.09) sprawi, że odnajdziesz się w miejscu pracy bądź w szkole wręcz rewelacyjnie. Trygon przebywającej w twoim znaku Wenus i Urana (20.09) wepchnie cię w ramiona komuś wyjątkowemu. Może być to nawet fizjoterapeuta, który doskonale ponastawia ci kręgi i wymasuje mięśnie. Może wpadniesz na fotel uroczego stomatologa? Kto wie? Trygon Wenus i Urana potrafi przynieść zwroty akcji, o których nikt by nie pomyślał. Pod koniec tygodnia twoje obroty spadną, a syndrom jesiennego przesilenia mocno da ci się we znaki. Zmęczenie będzie cię przytłaczać.

Horoskop tygodniowy - Waga

Z każdym dniem wyglądasz z coraz większą niecierpliwością, kiedy wreszcie Słońce wkroczy do twojego znaku i rozpocznie się bardziej dla ciebie odpowiednia, planetarna pogoda. Mam dobre wiadomości! To już za chwilkę, dosłownie na dniach. Poniedziałek nie będzie taki zły. Opozycja pomiędzy znajdującym się u ciebie Merkurym a Jowiszem zawróci niekorzystne dla ciebie decyzje do ponownego rozpatrzenia. Czekanie osłodzi jeszcze trygon pomiędzy Wenus a Uranem (20.09), który przyniesie ciekawą odmianę w partnerstwie i przyjemną zmianę nastroju w związku. Równonoc jesienna (23.09) rozpocznie kilkutygodniowy sezon na twoje przyjemności, a Nów Księżyca w twoim własnym znaku (25.09) już wkrótce zaprosi do twojego życia zupełnie świeże osoby i całą plejadę nowych doznań.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Nie możesz narzekać, ponieważ poniedziałek okaże się dla ciebie bardzo łaskawy, a to jak rozpoczynamy tydzień, w dużej mierze ustawia energię na kolejne dni. Trygon pomiędzy Słońcem a Plutonem (19.09) i przychodzący zaraz po nim trygon pomiędzy Wenus a Uranem (20.09) przygotują dla ciebie spore, ekscytujące niespodzianki partnerskie. Może dojść do spontanicznego spotkania. Ktoś specjalnie dla ciebie przemierzy sporo kilometrów, aby spotkać się na pół godzinki w przelocie? Możesz liczyć również na inne dowody zaangażowania i tego, że jesteś w czyimś życiu bardzo ważną postacią. Później nawet ty zaczniesz trochę marudzić, ponieważ złapiesz lekką chandrę z powodu kończącego się formalnie lata. Równonoc jesienna (23.09), a w ślad za nią Nów Księżyca w znaku Wagi (25.09) nie będą cię rozpieszczać i możesz zrobić się trochę markotny i zbytnio sentymentalny z tendencją do sporego lenistwa.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

W pierwszych dniach tygodnia porwie cię jakaś idea, która uniesie cię do góry! Opozycja Merkurego i Jowisza (19.09) przyniesie możliwość ponownego brania udziału w jakimś konkursie, wskoczenia na czyjeś miejsce, otrzymania wiadomość o zakwalifikowaniu się z listy rezerwowych i generalnie dobre informacje, pozytywne wieści. Później entuzjazm trochę osłabnie, ponieważ zrozumiesz, że do pełnego sukcesu musisz dołożyć swoją cegiełkę w postaci pracy. Nie zamierzasz się uchylać. Po wejściu Słońca do znaku Wagi (23.09) dostaniesz do dyspozycji dodatkowe środki w postaci pieniędzy, energii, znajomości bądź optymizmu. To wystarczający kapitał, aby marzenia wprowadzić w czyn. W weekend zajmiesz się pielęgnowaniem partnerstwa.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Znajdujący się w twoim znaku Pluton pomoże ci w umocnieniu twojej pozycji zawodowej, a nawet skutecznej walce o podwyżkę. Dodatkowo ziemski trygon pomiędzy Wenus a Uranem (20.09) również sypnie jakimiś cięższymi monetami. Stworzysz sobie stabilną przestrzeń do pracy. Możesz także dokończyć jakieś prace remontowe lub przemeblowania. Dobrze, spiesz się, ponieważ po równonocy jesiennej (23.09) twój bezkonkurencyjny do tej pory model działania i funkcjonowania zostanie przez kogoś podważony. Rośnie ci silny narybek, który już niebawem zacznie zaznaczać swoją obecność. Rozejrzyj się wokół. Nów Księżyca w znaku Wagi (25.09) otworzy ci oczy na wiele ukrytych przed tobą tendencji, znajomości i relacji.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Będziesz dążyć do osiągnięcia równowagi i wychwycenia odpowiednich proporcji pomiędzy światem pracy, partnerstwem i rodziną, i niestety nie będzie to łatwe. W pierwszych dniach tygodnia postawisz na sprawy sercowe, zabawę i rozrywkę. Trygon pomiędzy Wenus a Uranem (20.09) odwróci twoje myśli od rutynowych działań i porzucisz swoje obowiązki na rzecz żartów i zbytków. Będzie to mieć dość nieprzyjemne konsekwencje i kolejne dni trzeba będzie przysiąść i zakasać rękawy, aby jakieś niedopatrzenie nie wyszło na jaw. Przejście Słońca do powietrznego trygonu (23.09) poluzuje ci cugle i znowu zaczniesz mieć wokół siebie więcej przestrzeni. Niedzielny Nów Księżyca (25.09) zwiększy dynamikę interakcji w twoim związku. Coś się zakończy, coś się otworzy.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ktoś, kogo kiedyś odrzuciłaś, bądź zlekceważyłaś Rybo będzie szukać swojej szansy, aby wziąć odwet i zmusić cię do uznania jego/jej zalet. Ta osoba roztoczy przed tobą swoje wdzięki, zaprosi na ekskluzywną imprezę, będzie szukać kontaktu przez znajomych, uruchomi różne przyciski i zastosuje triki, aby wejść ponownie na twoją orbitę. Możesz czuć się nieco zdezorientowana i sama już nie będziesz wiedzieć, czy angażować się emocjonalnie w to karkołomne przedsięwzięcie czy też nie. Póki co, wykorzystaj swoją dobrą energię do tego, aby ukończyć jakiś etap nauki bądź zyskać jakieś kwalifikacje, dobrnąć do końca raportu itd. Pierwsze dni tygodnia bardzo ci to ułatwią.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Stone RF

podziel się:

Pozostałe wiadomości