horoskop tygodniowy

  horoskop tygodniowy

  Przed nami tydzień okraszony Pełnią Księżyca w oryginalnym znaku Wodnika (12.08), co już świadczy o tym, że najbliższe dni nie pozwolą nam się nudzić. Sprawdź horoskop tygodniowy na 8-14 sierpnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku.

  To będzie tydzień pełen szybkich decyzji i błyskawicznych zwrotów akcji. Wygrywać będą ci, którzy nie będą bali się ryzyka i pójścia zupełnie nową ścieżką. Sprawdź horoskop tygodniowy od 1 do 7 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Co nas czeka w tym tygodniu? Słońce przez cały tydzień będzie przebywać w znaku Lwa. Srebrny Glob na nocnym niebie maleje, aby w czwartek wieczorem (28.07) doszło do nowiu w fazie królewskiego kota. Sprawdź horoskop tygodniowy na 25-31 lipca dla wszystkich znaków zodiaku.

  W ciągu najbliższych dni Słońce pożegna znak Raka i przejdzie do ognistego znaku Lwa (22.07), co jest wyjątkowo korzystną informacją dla Baranów, Lwów i Strzelców. Znaki trygonu ognistego poczują, że ktoś odejmuje im lat i nareszcie zaczyna się prawidłowe, wyczekiwane, pełnoprawne lato. Zanim się to jednak wydarzy, mamy jeszcze wkroczenie Merkurego do znaku Lwa (19.07), co przyspieszy przepływ informacji i podniesie temperaturę, oraz opozycję Słońca i Plutona (20.07), która z kolei rozpali dyskusję na temat energii atomowej i jej potencjalnego wykorzystywania, również dla dobra człowieka. Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku.

  To super tydzień, a w tle gigantyczna Pełnia Księżyca Gromów. W tym tygodniu niewątpliwą i największą atrakcją letniego nieba będzie Superksiężyc, czyli Pełnia Księżyca wypadająca w wyjątkowej bliskości do Naszej planety. Sprawdź horoskop tygodniowy na 11-17 lipca 2022 dla wszystkich znaków zodiaku.

  Tydzień rozpocznie się pracowicie i dość spokojnie, w porównaniu do burzliwych klimatów z poprzednich dni. Sporo może się jednak zmienić pod koniec tygodnia. Dowiedz się, co może się wydarzyć i sprawdź horoskop tygodniowy na 4-10 lipca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Jaki jest horoskop tygodniowy na 27 czerwca - 3 lipca 2022 roku? Słońce przez cały tydzień będzie przebywać w znaku Raka. Księżyc dąży do pierwszego, letniego nowiu, który nastąpi w środę, 29. czerwca. Srebrny Glob zarządza znakiem Raka i jest w nim zdecydowanie silniejszy, zatem to wydarzenie będzie mocno wpływać na nasze emocje.

  Jaki jest horoskop tygodniowy 20-26 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku? W ciągu najbliższych dni pożegnamy wiosnę. We wtorek wystąpi przesilenie letnie i doświadczymy najdłuższego dnia w roku. Słońce opuści znak Bliźniąt, aby o godzinie 11.13 wkroczyć do znaku Raka i tym samym rozpocząć astronomiczne lato. To będzie ciekawy, intensywny i pełen pozytywów tydzień.

  Poznaj horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku, który dla Dzień Dobry TVN przygotowała astrolog Merkurja.

  Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc na nocnym niebie nabiera kształtów i dąży do Truskawkowej Pełni, która odbędzie się w kolejnym tygodniu. W wtorek (7.06) będziemy mieli do czynienia z Pierwszą Kwadrą w znaku Panny, która zachęci Nas do większej pracowitości oraz wzmocni pragnienie czystości i sprzątania. Sprawdź horoskop tygodniowy na 6-12 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Jak jest horoskop tygodniowy na 30 maja - 5 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Początek nowego tygodnia przygotował nam oczyszczenie i restart w postaci Nowiu Księżyca w znaku Bliźniąt. Srebrny Glob już od wtorku zacznie się odnawiać na nocnym niebie. Nagromadzone plotki i sensacyjne informacje, które gruchną w poniedziałek, w kolejnych dniach zaczną przygasać i się wyciszać.

  Słońce przez najbliższe dni przebywać będzie w znaku Bliźniąt. Poznaj horoskop tygodniowy, który dla Dzień Dobry TVN przygotowała astrolog Merkurja.

  Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy na 16-22 maja 2022 roku. Słońce przebywać w znaku Byka, w sobotę zmieni pozycję i przejdzie do znaku Bliźniąt. Tydzień upłynie nam pod znakiem zaćmienia i Pełni Księżyca, która zajdzie w poniedziałek nad ranem. Do ważnych układów na niebie będzie należeć również niebezpieczna koniunkcja Marsa i Neptuna.

  Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy na 9-15 maja 2022 roku. Słońce przez cały tydzień przebywa w znaku Byka. Nasz naturalny satelita powiększa swoją tarczę i dąży do Pełni w Skorpionie, która będzie mieć miejsce na początku kolejnego tygodnia. Wraz z wzrastającym Srebrnym Globem nasze emocje, marzenia i uczucia będą się umacniać i gwałtownie manifestować w Naszym życiu.

  Jaki jest horoskop tygodniowy na 2-8 maja 2022 roku? Będziemy jeszcze pod wpływem optymistycznej koniunkcji Wenus i Jowisza, która doda nam skrzydeł.

  Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 25 kwietnia - 1 maja 2022. Słońce przez cały tydzień będzie przebywać w znaku Byka. Przed nami ciekawy i obfitujący w wydarzenia na niebie koniec miesiąca. Będziemy bardzo skupieni na tym, aby zabezpieczyć swoją przyszłość, w tym przede wszystkim aspekty finansowe.

  Poznaj horoskop tygodniowy na 18-24 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

  Jaki jest horoskop tygodniowy na 11-17 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? To będzie mocny tydzień prawie pod każdym względem. Niebo nie będzie nam odpuszczać, ponieważ z każdym dniem napięcie będzie wzrastać. Zbliżają się Święta Wielkanocne, które wymuszają pośpiech i dużą ilość prac domowych.

  Słońce przez cały tydzień przebywa w znaku Barana. We wtorek na niebie utworzy się koniunkcja Marsa i Saturna, która zmusi Nas do skonfrontowania się z pewnymi autorytetami, czy to w pracy czy w rodzinie. Co nas może spotkać w tym tygodniu? Sprawdź horoskop tygodniowy na 4-10 kwietnia dla wszystkich znaków zodiaku.

  Horoskop tygodniowy na 28 marca - 3 kwietnia dla wszystkich znaków zodiaku. Koniec miesiąca będzie na niebie okraszony tylko poniedziałkową koniunkcją Wenus i Saturna w znaku Wodnika. Ten układ przyniesie Nam konieczność poważniejszego potraktowania obowiązków i obietnic. Będziemy czuli, że chcemy stanąć na twardym gruncie, że chcemy coś wiedzieć ze stuprocentową pewnością. Dokumenty, zaświadczenia i podpisy składane w obecności świadków będą mile widziane.

  Przed nami pierwszy, w pełni wiosenny tydzień. Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc na nocnym niebie maleje i dąży do nowiu. Sprawdź horoskop tygodniowy na 21-27 marca dla wszystkich znaków zodiaku.

  Sprawdź horoskop tygodniowy na 14-20 marca 2022 r dla wszystkich znaków zodiaku. Wydarzenia na nieboskłonie będą się fokusować głównie wokół dwóch silnych zjawisk. Pierwszym będzie Pełnia Postnego Księżyca, czyli Pełnia w znaku Panny, która wypada 18 marca, drugim równonoc wiosenna i wkroczenie Słońca do znaku Barana, co nastąpi 20 marca.

  Słońce przez cały tydzień będzie przebywać w znaku Ryb, Księżyc przemierza kolejne znaki zodiaku, nabiera kształtów i przygotowuje się do Postnej Pełni, która nastąpi w przyszłym tygodniu. Na niebie więcej spokoju i bardziej przyjazna atmosfera. Sprawdź horoskop tygodniowy na 7-13 marca dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przez cały tydzień przebywa w znaku Ryb. Drugiego marca nastąpi koniunkcja Merkurego i Saturna, która jest zapowiedzią ważnych umów i deklaracji. Księżyc maleje i dąży do ostatniego nowiu w zodiakalnym roku, który nastąpi w Środę Popielcową drugiego marca. Będzie to bardzo ważny dzień, który może przynieść szansę na ogromne oczyszczenie.

  W tym tygodniu Słońce przebywa w znaku Ryb. Księżyc przemierza kolejne znaki na niebie, a jego tarcza maleje i przygotowuje się już do marcowego nowiu. Planetarne gry nie będą Nam szczególnie dawać się we znaku. Jaki jest horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku?

  Sprawdź, co Cię czeka w horoskopie tygodniowym dla wszystkich znaków zodiaku od 14 lutego do 20 lutego 2022 roku. W ciągu najbliższych dni Słońce opuści znak Wodnika i przeniesie się do znaku Ryb. W tym roku stanie się to wyjątkowo wcześnie, ponieważ już w piątek 18. lutego.

  Sprawdź, co Cię czeka w horoskopie tygodniowym dla wszystkich znaków zodiaku od 7 lutego do 13 lutego 2022 roku. Słońce przez najbliższe dni będzie przebywać w znaku Wodnika. Księżyc przez cały tydzień rośnie i dąży do Pełni w znaku Lwa, która nastąpi w kolejnym tygodniu.

  Słońce przez najbliższe dni będzie przebywać w znaku Wodnika. W tym tygodniu mamy do czynienia z Nowiem Księżyca, który wyznacza początek Nowego Chińskiego Roku i wypadnie pierwszego lutego o godzinie 6.45. Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 31 stycznia do 6 lutego 2022 roku.

  Sprawdź, jak wygląda horoskop tygodniowy na 24-30 stycznia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Przed nami tydzień bardzo intensywnych zmian zawodowych, reformy i przetasowania na szczeblach administracyjnych lub na ważnych stanowiskach. Zamiana stołków lub prezesowskich foteli nastąpi zarówno w firmach, w których pracujemy, jak i w polityce.

  Słońce na początku tygodnia nadal przebywa w znaku Koziorożca. W najbliższych dniach będziemy mieli do czynienia z pierwszą Pełnią Księżyca w 2022 roku. Styczniowy Księżyc wypadnie w znaku Raka i będzie związany z położeniem nacisku na sprawy bezpieczeństwa, rodziny i uleczenia więzi z innymi. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w tygodniu od 17 do 23 stycznia 2022 roku.