astrolog

  astrolog

  Słońce rozpocznie dzień w znaku Wagi, ale o godzinie 6:50 przejdzie do znaku Skorpiona, w którym będzie przebywać przez najbliższy miesiąc. Poprzez wpływ Słońca ze znaku Skorpiona, w ciągu najbliższych tygodni staniemy się bardziej dociekliwi i przenikliwi. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 23 października dla wszystkich znaków?

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 20 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Srebrny Glob utworzy pierwszą pełnię lunarnego cyklu, dzisiaj na niebie ukaże się Księżyc Myśliwych. Pełnia uściśli się o 16:56. Jak będziemy się czuć?

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Ryb. Na niebie utworzy się sekstyl Merkurego i Wenus, który sprzyja nocnym imprezom z soboty na niedzielę, ale później dzień przyniesie Nam spore niepokoje. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 17 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Wczesnym popołudniem będziemy mieć do czynienia z kwadraturą Słońca i Plutona, co spotęguje jakieś poczucie zagrożenia. Niedzielny wieczór nie będzie wyglądał spokojne. Kłótnie i nerwy rodzinne oraz jakieś niepokojące wiadomości płynące z mediów spowodują, że nie będziemy w radosnym nastroju, wręcz przeciwnie. Kolejne pożary i wypadki z ogniem w tle bardzo prawdopodobne.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, w tym samym znaku znajduje się Srebrny Glob. O godzinie 13:05 dojdzie do intensywnego nowiu Księżyca w znaku Wagi. Poznaj horoskop dzienny na środę, 6 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Będziemy skupieni na jakości naszych relacji, będziemy myśleli o tym z kim i dlaczego chcielibyśmy być, jak również poszukamy wokół siebie nowych kontaktów i bodźców.

  Słońce znajduje się w znaku Wagi, Księżyc przebywa w znaku Lwa. Po godzinie 10.37 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Panny. Na niebie utworzy się konstruktywny trygon pomiędzy Marsem, który przebywa w znaku Wagi, a planetą karłowatą Ceres, która znajduje się w znaku Bliźniąt. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 3 października 2021 r. Będzie się działo dużo i wesoło. Będziemy chętni do spacerów na świeżym powietrzu oraz do spędzania czasu w gronie tych osób, które są naprawdę dla Nas ważne. Wieczór wypełnią flirty on-line, zdalne rozmowy i kontakty telefoniczne z podtekstem uczuciowym.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Sobotę będziemy spędzać aktywnie i czuć wewnętrzny przymus do wydawania pieniędzy. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 18 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Na niebie będzie miał miejsce trudny układ pomiędzy Merkurym, który przebywa w znaku Wagi, a Neptunem, który znajduje się w znaku Ryb.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. O godzinie 10:34 Srebrny Glob przejdzie do fazy Strzelca i na wieczornym niebie będzie coraz bardziej widoczny. Jaki jest horoskop na niedzielę, 12 września dla wszystkich znaków? Dzień rozpoczniemy jeszcze markotnie, z radością wylegując się w pościeli, dłużej niż powinniśmy. Kiedy Księżyc przejdzie do znaku Strzelca, nagle staniemy się bardziej aktywni i zapragniemy doświadczyć czegoś poza domem, poruszać się dodatkowo i podjąć jakąś aktywność fizyczną, a nawet coś pozwiedzać.

  Co nas czeka w sobotę? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Chociaż na niebie brak większych układów planetarnych, będziemy funkcjonować w zgodzie z naturą znaku Skorpiona, w którym przebywa zarówno Srebrny Glob, jak i świeżo przybyła do tej fazy bogini miłości, czyli Wenus. Jaki jest horoskop dzienny na 11 września 2021 r. dla wszystkich znaków? To będzie sobota wypełniona intensywnymi randkami, uwodzeniem i próbami podbicia nowych, partnerskich terytoriów. Wiele osób będzie odczuwać bardzo intensywne emocje, a wręcz miotane gorącymi uczuciami mogą być Byki i Skorpiony.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Wagi, co sprawi, że poranek będzie dość leniwy, jednak Srebrny Glob o godzinie 8.02 przejdzie do znaku Skorpiona i wymusi na Nas bardzo konkretne działania. Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 10 września 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Merkury, który znajduje się w znaku Wagi będzie w kwinkunksie z Uranem znajdującym się w znaku Byka. Ten układ przyspieszy tempo wydarzeń i nie ma co liczyć na rozprężenie w miejscu pracy, bo niby to piątek. Nic tych rzeczy. Oderwiemy się od obowiązków później niż zwykle. Wenus po godzinie 22.00 opuszcza znak Wagi i przechodzi do znaku Skorpiona, co nakieruje Nasze myśli na wieczorne spotkania pełne emocji.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Srebrny Glob również znajduje się w znaku Panny. Na niebie dojdzie do Czystego Nowiu Księżyca, którego archetyp jest związany z porządkowaniem, rytuałami oczyszczającymi, układaniem spraw finansowych, oszczędnościami i dbałością o higienę fizyczną i psychiczną. Ponadto na niebie utworzy się ziemski trygon pomiędzy Słońcem a Uranem, który zachęci Nas do poszukiwania nowej pracy oraz zadbania o swoje interesy. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 7 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzisiaj warto zastanowić się nad stanem swojego portfela i podjąć jakieś konkretne decyzje, mające na celu zapełnienie go.

  Roboczy tydzień rozpocznie się od zmiany znaku przez planetę podróży i komunikacji, czyli Merkurego. To wyjątkowo szybkie ciało niebieskie zmieni położenie ze znaku Panny na znak Wagi. Zaczniemy przykładać większą uwagę do sposobu komunikowania się. Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Bliźniąt, już w poniedziałek pomoże rozpoznać, kto jest Nam użyteczny i życzliwy, a kto tylko udaje. Sprawdź horoskop tygodniowy od 30.08 do 5.09 dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Panny. Księżyc, rozpoczynając dzień, znajduje się w znaku Bliźniąt. O godzinie 7:25 Srebrny Glob przeniesie się do fazy zodiakalnej Raka. Na niebie utworzy się pozytywny trygon Saturna i planety karłowatej Ceres. Jaki jest horoskop dzienny na środę, 1.09.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzisiaj większa część osób będzie radosna i pełna dobrej energii. Rozpoczynający się właśnie rok szkolny wypełni serca uczniów pozytywnymi odczuciami. Z chęcią powrócimy do pracy i nauki, a umysły młodych przedstawicieli zodiaku będą żądne wiedzy i kontaktów z rówieśnikami.

  Rozpoczyna się wrzesień, miesiąc powrotu do szkoły, grzybobrania i pajęczych nici unoszących się w promieniach ostatnich, ciepłych dni. Co prawda astronomiczne lato trwa w tym roku do 22.09, czyli do równonocy i wkroczenia Słońca do znaku Wagi, to jednak w świadomości wielu osób właśnie zaczyna się jesień. Dawna, ludowa nazwa tego miesiąca to pajęcznik, co nawiązuje do ogromnej ilości drobnych, srebrzystych nitek zawieszonych w coraz bardziej poziomych promieniach Słońca. Sprawdź horoskop miesięczny na wrzesień.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Srebrny Glob utworzy o godzinie 12.35 kwadraturę z Marsem znajdującym się w znaku Panny. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 31 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Ostatni dzień miesiąca będziemy spędzać na podsumowaniach i rozliczeniach, które zapragniemy wykonać szybko i bez zbędnych formalności. Niestety pośpiech jest złym doradcą, dlatego południe upłynie w nerwowej, wręcz konfliktowej atmosferze.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Szybki i kontaktowy Merkury rano, o godzinie 7.09 przejdzie ze znaku Panny do znaku Wagi. Na niebie utworzy się Trzecia Kwadra naszego naturalnego satelity, zatem na wieczornym niebie będziemy widzieć dokładnie połowę tarczy Srebrnego Globu. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 30 sierpnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku?

  Przed Nami niebieska Pełnia Księżyca, czyli druga z serii Pełni w znaku Wodnika. Ten dzień będzie wyjątkowy, jeśli tylko pozwolimy nowym, świeżym energiom na dobre rozgościć się w Naszym życiu. Dzisiaj możemy wpadać na genialne pomysły i zaskakiwać samych siebie. To dzień reform i rewolucji, dzisiaj będziemy przestawiać meble, robić totalne zmiany w grafiku i snuć plany o wielkiej transformacji w życiu. Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 22 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce znajduje się w znaku Lwa, Księżyc przebywa w fazie Wodnika i już tylko doba dzieli go od osiągnięcia stuprocentowo widocznej tarczy, czyli od pełni. Dzień będzie upływał nam szybko, intensywnie i dość nerwowo. Ilość doświadczeń, które będą udziałem większości znaków zodiaku z pewnością starczyłaby na cały tydzień. Możemy spodziewać się nagłych wybuchów emocji oraz intensywnych rozmów partnerskich. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w sobotę, 21 sierpnia 2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje w znaku Koziorożca. O godzinie 10:48 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Wodnika. Na niebie zaczną się trochę lżejsze układy. Przede wszystkim opozycja Słońca i Jowisza pomoże wyjść z najtrudniejszej sytuacji i znaleźć dodatkowe opcje awaryjne. Jaki jest horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na piątek, 20 sierpnia 2021 r.? Trygon Merkurego i Urana uświadomi nam, gdzie do tej pory popełniliśmy błąd. Wpadniemy na proste i jednocześnie genialne pomysły. Będziemy aktywni, przedsiębiorczy i innowacyjni. Komunikacja z innymi pójdzie znacznie sprawniej.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Niestety na niebie aktywują się jakieś niespokojne, wojenne klimaty. Koniunkcja Merkurego i Marsa w znaku Panny spowoduje, że padnie wiele ostrych słów! Politycy nie będą owijać w bawełnę i dolewać oliwy do ognia. Na lokalnych podwórkach także niespokojnie. Dzisiaj jest większe niż zazwyczaj prawdopodobieństwo kolizji, błędów w transporcie i awarii. Unikajmy kłótni, ponieważ ich konsekwencje mogą być bardzo poważne. Sprawdź horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na czwartek, 19 sierpnia 2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Srebrny Glob po godzinie 7.57 przeniesie się do fazy Koziorożca. Nasz naturalny satelita w ziemskim i praktycznym znaku zachęci nas do pracowitości, punktualności oraz skupienia się na kwestiach zawodowych. Sprawdź horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na środę, 18 sierpnia 2021 r. Dzisiaj na wszystko spojrzymy trzeźwym i analitycznym okiem, wyciągając dla siebie maksymalne korzyści z podejmowanych działań.

  Tydzień rozpocznie Nam zmiana pozycji Wenus, która przejdzie ze znaku Panny do znaku Wagi. Ten układ pomoże Nam w lepszym zrozumieniu drugiego człowieka. Nabierzemy większej ochoty na przebywanie w towarzystwie innych ludzi, więcej będziemy wychodzić z domu, w tym również na zakupy, na które wydamy wyższe kwoty. Sprawdź horoskop tygodniowy od 16 do 22 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce znajduje się w znaku Lwa, Księżyc przebywa w znaku Skorpiona. Nad ranem, o godzinie 5.11 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Strzelca. Znak zmieni również szczodra i budząca w Nas ciepłe uczucia Wenus. Ta planeta o godzinie 6.26 przeniesie się ze znaku Panny do zarządzanego przez siebie znaku Wagi. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 16 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzień rozpoczniemy, o dziwo, radośnie, w większości przypadków z optymizmem i nową, dobrą energią do działania. Będziemy aktywni i chętni do kontaktów z innymi.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Dzisiaj na niebie dojdzie do pierwszej kwadry Księżyca. Srebrny Glob ustawi się w kwadraturze ze Słońcem po godzinie 17.19. Dla obserwatorów z Ziemi widoczna będzie tylko wschodnia połowa naszego naturalnego satelity. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 15 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Pierwsza kwadra Księżyca w znaku Skorpiona zachęca do składania postanowień, afirmowania sobie celów i układania planów na wzbogacenie się. To ważny dzień na rodzinne rozmowy o podziale dóbr.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Srebrny Glob rozpocznie dzień w znaku Wagi, następnie o godzinie 2.01 Księżyc przejdzie do znaku Skorpiona. Na niebie oprócz tych układów pojawi się jeszcze kwinkunks pomiędzy Wenus a Jowiszem. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 14 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzisiaj będziemy chcieli komuś coś udowodnić, być lepsi za wszelką cenę. Bardzo prawdopodobne, że przesadzimy z inwestycjami i zakupami. Musimy trzymać się za portfel.