astrolog

  astrolog

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 24 czerwca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Byka. Srebrny Glob będzie zachęcać do realizowania się w miejscu pracy i zwiększy poczucie obowiązkowości, jeśli chodzi o wykonywane zadania.

  Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Ryb. Dzisiaj będziemy przeżywać ostatni dzień tegorocznej, astronomicznej wiosny. Już jutro Słońce opuści znak Bliźniąt, aby przejść do znaku Raka i rozpocznie się lato. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 19 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku?

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 14 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Dzisiaj o godz. 13:52 uściśli się Truskawkowa Pełnia, która będzie odbywać się w wyjątkowo bliskiej odległości od Ziemi.

  Przed Nami magiczne i wyjątkowo energetyczne zjawisko jakim jest super pełnia.

  Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 12 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 11 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Skorpiona. Na niebie brak większych układów planetarnych, ale czuć będzie już napięcie wywołane przez zbliżającą się Pełnię Księżyca oraz zacieśniającą się koniunkcję Wenus i Urana.

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 10 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc prawie przez cały dzień znajduje się w znaku Wagi. Po godzinie 22:40 Srebrny Glob przejdzie do znaku Skorpiona. Na niebie utworzy się owocny trygon pomiędzy Merkurym przebywającym w znaku Byka, a Plutonem znajdującym się w znaku Koziorożca.

  Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 5 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Lwa.

  Jaki jest horoskop na sobotę, 4 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Lwa i rośnie. Będziemy aktywnie uczestniczyć w życiu swoich bliskich i przyjaciół. Niewiele osób zdecyduje się na spędzenie soboty w domu. 

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 3 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Raka, w którym pobędzie aż do godziny 20.37. Przez większość dnia będziemy skupieni na obowiązkach i nieco introwertyczni.

  Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Ryb. Poniedziałek nie pozwoli Nam się nudzić czy też pozostać z boku wydarzeń. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 23 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Będziemy mieli bardzo energiczne ruchy ciał niebieskich, a wraz z nimi na Ziemi również będzie sporo dynamiki.

  Jaki jest horoskop na niedzielę, 22 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc zaczyna dzień w znaku Wodnika. Po godzinie 17:49 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Wieczorem na niebie utworzy się Trzecia Kwadra naszego naturalnego satelity. Jest to faza, w której Księżyc jest widoczny w połowie, ale z każdą kolejną godziną jego tarczy będzie ubywać, ponieważ dąży do nowiu. 

  Jaki jest horoskop na piątek, 20 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Koziorożca. Po godzinie 14:52 Srebrny Glob przechodzi do znaku Wodnika. Dzisiaj nad ranem Merkury utworzy sekstyl z Jowiszem, który ułatwi porozumiewanie się i komunikowanie swoich potrzeb.

  Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 19 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 18 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Strzelca. Następnie Srebrny Glob przejdzie do znaku Koziorożca.

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 17 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Srebrny Glob po kumulacji, która miała miejsce w trakcie wczorajszej Pełni, zaczyna zmniejszać widoczność swojej tarczy.

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 11 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, rosnący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Panny. Dzisiaj nastąpi oczekiwany ingres Jowisza do znaku Barana.

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 10 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc przez niecałą godzinę pozostanie w znaku Lwa, po czym przejdzie do znaku Panny.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 9 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę 8 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Lwa. Na niebie przybywa tarczy Srebrnego Globu.

  Przestaniemy się zamartwiać trudną sytuacją.

  To dobry dzień szczególnie dla 3 znaków zodiaku.

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 3 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 2 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Staniemy się odważniejsi w okazywaniu czuć i chętniejsi do wchodzenia w nowe związki.

  Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 1 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc znajduje się również w znaku Byka i jego tarcza zaczyna się regenerować po wczorajszym nowiu. Dzisiaj będziemy w doskonałych humorach, które dodatkowo wzmocni seksty Wenus i Plutona oraz trygon planetoidy Ceres i Saturna. 

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 27 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce przebywa w znaku Byka, malejący Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 24 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Na niebie utworzy się dzisiaj kłótliwa kwadratura pomiędzy Merkurym, który przebywa w znaku Byka, a Saturnem znajdującym się w znaku Wodnika.

  Jaki jest horoskop na piątek, 22 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Koziorożca. To kolejny dzień, w którym kwestie zawodowe, edukacyjne i firmowe będą zaprzątać Nam głowę. Konsekwencją, uporem i determinacją będzie można wiele osiągnąć. Dzień niesie Nam również pewne niepokoje finansowe i wahania na giełdach czy globalnych rynkach. 

  Po chwilowym wyciszeniu i częściowym uspokojeniu czeka na Nas bardzo intensywny dzień. Lany Poniedziałek wymusi na znakach zodiaku zwiększoną aktywność fizyczną i konieczność wielokrotnej zmiany planów.

  Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 17 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku?