Związki i seks

Miała tysiąc żonatych kochanków. "Dlaczego miałabym czuć się winna?"

Związki i seks

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
thesun.co.uk
mężczyzna, który zdradza żonę

- Spałam z tysiącem żonatych mężczyzn i nie obchodzi mnie to - powiedziała Gweneth Lee, która w relacjach damsko-męskich jest "tą drugą". 50-latka otwarcie przyznaje, że poważne i długotrwałe związki nie są dla niej. Bycie kochanką jej odpowiada, bo woli niezobowiązujące układy. Wiele kobiet ma do niej żal.

Mężczyźni zdradzają z nią swoje żony

Gweneth Lee dzieli swoje życie między Londynem a Kalifornią. Jak wyznała w wywiadzie dla The Sun, dzięki temu ma więcej okazji, by poznać nowego, interesującego mężczyznę. - Jest tak wielu żonatych mężczyzn, z którymi można mieć romans. Producenci filmowi, finansiści i biohakerzy to niektórzy z mężczyzn, z którymi obecnie się widuję. I każdy z nich chce mieć inną kobietę - powiedziała Gweneth.

Problemy w związku

Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

50-latka szacuje, że miała tysiąc kochanków, którzy spotykali się z nią, a jednocześnie byli w stałych relacjach. - Ludzie mają dość ciągłego widoku swoich nudnych partnerów. Mają dość ich twarzy, ciała, rozmawiania z nimi. Kto chce spędzać tyle czasu z jedną osobą?! Moi kochankowie żalą się, że mają dość swoich rodzin, a ja im szczerze współczuję - przyznała Lee.

Zdaniem Gweneth wielu ludzi tkwi w związkach, w których nie ma już ani miłości, ani pociągu seksualnego. Mimo to nie rozstają się, bo założyli rodzinę lub są od siebie zależni finansowo.

- Znam kobietę, która ma romans. Powiedziała mi, że jest ze swoim mężem, ponieważ mają dzieci i łączą ich pieniądze. Ale intelektualnie i seksualnie nie pasują do siebie. Dlatego znalazła kochanka, który jest niezwykły w sypialni. Ja to rozumiem. Ludzie potrzebują zaspokojenia wszystkich swoich potrzeb, a nie tylko niektórych - stwierdziła 50-latka.

50-latka romansuje z żonatymi mężczyznami

Gweneth Lee nie ma wyrzutów sumienia, że jest "tą drugą". - Jego żona nie wie i nie obchodzi mnie to. Dlaczego miałabym czuć się winna? To na nim spoczywa ciężar, nie na mnie. - powiedziała. - Żonaci mężczyźni są po prostu lepsi. Zauważają, kiedy zmienisz fryzurę, zrobisz paznokcie lub kupisz ładną sukienkę. Cieszę się ich uwagą i komplementami, ale nie chcę być z nim na stałe - dodała. Jak kobiety reagują, gdy dowiadują się o jej relacjach z żonatymi mężczyznami? - Niektóre są na mnie złe. Pewnego razu znajoma w ciąży usłyszała, że ​​spotykam się z zajętym facetem. Wkurzyła się na mnie i oskarżyła, że niszczę cudze związki. Ale nie musiała się martwić, nie ma mowy, żebym zainteresowała się jej mężczyzną - skwitowała 50-latka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: thesun.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: Peter Cade/Getty Images, Instagram @gweneth_jsm

Pozostałe wiadomości