Związki i seks

    Związki i seks

    Związek małżeński można z powodzeniem zawrzeć poza murami kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego. Nie dziwi zatem fakt, że wiele par w trakcie organizacji ceremonii pragnie wykazać się godną podziwu kreatywnością. Zakochani coraz częściej stawiają na śluby na plaży, pozwalające cieszyć się bliskością natury, niepowtarzalną atmosferą, a nierzadko także i imponującą liczbą gości.

    Kryzys w związku może wynikać z różnych problemów, w tym także niedopasowania partnerów pod względem potrzeb seksualnych. Zdarza się, że jedna ze stron inicjuje intymne zbliżenie, ale spotyka się z niechęcią ukochanej osoby. Historia 27-letniej Agnieszki pokazuje, że bliskość cielesna nie musi stanowić priorytetu, nawet tuż po ślubie.

    Każda ceremonia zaślubin niesie za sobą szereg niepowtarzalnych emocji. Tuż przed złożeniem ważnej przysięgi trudno jest opanować wzruszenie i powstrzymać napływające do oczu łzy. Przekonał się o tym pewien mężczyzna, który rozpłakał się na widok zmierzającej do ołtarza wybranki. Nagranie upamiętniające ten wyjątkowy moment znalazło swoje miejsce w mediach społecznościowych. Jak zareagowali na nie internauci?

    Piersi są nazywane przez wielu atrybutem kobiecości. Niestety z ich powodu niektóre panie muszą mierzyć się z przykrymi uwagami. Przekonała się o tym popularna influencerka Rachel Claire Levin. Śledzący profil celebrytki internauta zarzucił jej, że za bardzo eksponuje swoje piersi. Młoda kobieta zdecydowała się nagrać filmik, w którym odpowiada na złośliwy komentarz.