Uważasz się za doskonałego kochanka? Sprawdź, co tak naprawdę wiesz o seksie

„Nie chce związku, wystarczy seks”
Źródło: Dzień Dobry TVN
Seks - czy nam się to podoba, czy nie - jest niezwykle ważną częścią naszego życia. Służy nie tylko prokreacji, ale i budowaniu więzi z partnerem. Daje też mnóstwo przyjemności. Co tak naprawdę wiesz o seksie? Sprawdź się w naszym quizie!

Dlaczego warto uprawiać seks?

Stosunek seksualny to znacznie więcej niż tylko sposób na powiększenie rodziny. Seks zbliża do siebie ludzi, pomaga budować i pielęgnować bliskość między partnerami. Poza tym ma korzystny wpływ na działanie całego organizmu człowieka.

Pozwala zredukować stres oraz łagodzi ból. Wspomaga pracę serca, a także poprawia samopoczucie. A co się dzieje kiedy z jakiegoś powodu z niego rezygnujemy? Przeczytacie o tym w naszym materiale.

Co wiesz o seksie?

Spora część z nas uważa się za ekspertów w tej dziedzinie i jest zdania, że seks nie ma przed nimi tajemnic. Jeśli też tak myślisz, albo po prostu chcesz pogłębić swoją wiedzę, rozwiąż nasz quiz. Być może tylko utrwalisz swoją wiedzę, albo dowiesz się czegoś zupełnie nowego. Powodzenia!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor: KO

Źródło zdjęcia głównego: South_agency/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes