zdrada

  zdrada

  Spektakularna zemsta niedoszłego męża

  Detektyw wskazał zachowania, które powinny cię zaniepokoić.

  Psycholog: "To ogromne obciążenie".

  - To częsta sytuacja - tłumaczy w dziendobry.tvn.pl terapeutka, trenerka motywacyjna i wykładowczyni akademicka Alina Adamowicz.

  To pierwszy taki przypadek od 10 lat w historii Sudanu.

  Matka zgłosiła się po malucha dopiero po tygodniu.

  Sebastian Fabijański postanowił zmierzyć się z demonami przeszłości i udzielił wywiadu, w którym odniósł się do doniesień na temat spotkania z Rafalalą. Dlaczego nie był lojalny wobec swojej partnerki Julii Kuczyńskiej?

  Gdy trafi nas prawdziwa strzała amora, gotowi jesteśmy absolutnie do wszystkiego. Co jednak, jeśli perturbacje, kłamstwa i zdrady wychodzą w gronie rodzinnym?

  Miłość nie zna granic. Udowadnia to kazachstański kulturysta.

  O tym zjawisku opowiedziała w Dzień Dobry TVN psycholog Aleksandra Potykanowicz.

  Niestety nie wszyscy internauci byli zachwyceni jego zachowaniem.

  Katarzyna Warnke udzieliła szczerego wywiadu i otworzyła się w temacie swoich związków. Okazało się, że kilkanaście lat temu aktorka została zdradzona. Jak się dowiedziała o niewierności ówczesnego partnera?

  Ten odcinek "Hotelu Paradise" widzowie z pewnością zapamiętają na długo. Wieczorna impreza po Pandorze przeniosła się do basenu. Najpierw emocjom dały się ponieść Wiktoria i Laura i zaczęły się całować.

  Dobra i troskliwa przyjaciółka to prawdziwy skarb. Taka też była Hailey Custer. Gdy tylko jej bliska koleżanka powitała na świecie dziecko, ta wspierała ją od pierwszych dni. Niestety noworodek skrywał tajemnicę, która zabolała 28-latkę.

  Kobieta od kilku tygodni skarżyła się na ostry ból brzucha.

  Nathalia i Marcin wydawali się być jedną z najmocniejszych par "Hotelu Paradise 3". Ich relacja jednak nie przetrwała pojawienia się w programie Kary, która zawróciła chłopakowi w głowie.

  Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opisał spór mający wpływ na jego relację z dzieckiem.

  "To na pewno jest powód do rozmowy".

  Prowadzą szczęśliwe życie, mają dom, rodzinę i wspólny kredyt. Codziennie zapewniają się o swej miłości, lecz gdy tylko znajdują wolną chwilę, uciekają w ramiona obcej osoby. Dlaczego mimo tego, że kochają swoją drugą połówkę, zdolni są do zdrad? O tym redakcji portalu dziendobry.tvn.pl opowiedziała psycholog, psychoterapeuta Zuzanna Butryn.

  "Zdarzało mi się być kurierem albo dostawcą jedzenia".

  Podobno to kobiety czują instynkt macierzyński i znacznie wcześniej niż ich partnerzy myślą o dziecku. Teoria ta nie do końca się jednak sprawdza. Obecnie coraz więcej pań nie czuje powołania, by zostać mamą. Do roli tej przekonują je mężczyźni. Tylko czy słusznie? Obiecują złote góry, prawią czułe słówka, a gdy zaczynają się schody zostawiają. W takiej sytuacji znalazła się Ewa.

  Związek otwarty to taki związek, w którym partnerzy godzą się na utrzymywanie kontaktów seksualnych z innymi osobami. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy jedno z partnerów zaczyna łamać zasady, na które wcześniej się umówili. Na czym polega taka relacja i dlaczego pary się na nią decydują? O tym opowiedziała nam dr Agata Loewe-Kurilla, psychoseksuolog.

  Internet sprzyja nawiązywaniu bliskich relacji i co za tym idzie... zdradom. Niektóre skoki w bok kończą się na wymienianiu e-maile, inne - przechodzą do świata rzeczywistego. - Ani żona, ani przyjaciele nie mają pojęcia o moim podwójnym życiu - przekonuje Steve. Kto częściej oszukuje partnera? Jakie są tego przyczyny?

  Większość kobiet ma za sobą bolesne rozstanie. Niektóre z nich spowodowane są zdradami, po których szczególnie ciężko jest na nowo zaufać mężczyznom. Jak się przełamać? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała life coach, Katarzyna Malinowska.

  Związek z żonatym mężczyzną nie znajduje akceptacji ze strony otoczenia, a kobiety, które zostają kochankami często są postrzegane jako femme fatale. Czasem płacą też dużą cenę za romans. - W duchu czułam, że powinnam to wtedy skończyć, ale każdy, kto się kiedyś zakochał, wie jakie to trudne - powiedziała Sandra, która kilka lat temu związała się z żonatym mężczyzną. Naszą rozmówczynią była też zdradzana żona. Co czuła, gdy dowiedziała się o niewierności męża?

  Ujawnienie prawdy na temat zdrady, to kwestia wyjątkowo trudna zarówno dla osoby zdradzonej, jak i dla jej informatora - tego, kto musi fakt ten wyjawić. Psychoterapeutka Maria Rotkiel oraz Sonia Michalczuk opowiadają o tym, czy warto jest informować drugą osobę o niewierności ukochanego oraz podpowiadają, jak to zrobić, by nikogo nie urazić.

  Kochamy, wybaczamy zdrady i robimy wszystko, by walczyć o związek, w który mocno się zaangażowaliśmy. Czy jednak powinniśmy ponownie ufać osobie, która zdolna była do skoku w bok? Mimo jej zapewnień, przeprosin i błagalnych tonów, by zacząć wszystko od początku, istnieje ryzyko, że zrobi to ponowie. Zdaniem wielu psychologów, raz przekroczona granica daje przyzwolenie na kolejne próby niewierności. Co więc robić? O tym rozmawiałam z psycholog, Zuzanną Butryn.

  "Uwierzyła w każdą jego bajkę, a mnie odsunęła".

  O tym, jak trudne są rozstania wiedzą ci, którzy choć raz byli naprawdę zakochani. Z jednej strony czują się skrzywdzeni, choć wiedzą, że to dla nich najlepsze rozwiązanie, a z drugiej, tęsknią za wspólnymi planami i chwilami spędzanymi u boku bliskiej osoby. Wtedy właśnie pojawiają się myśli dotyczące powrotu. Dlaczego decydujemy się ponownie wchodzić w toksyczne reakcje? O tym Nastazja Bloch rozmawiała z psycholożką Ewą Zielony-Koryczan.

  "Są zazwyczaj wrażliwe i wcale nie wymarzyły sobie takiego scenariusza".