Jak Katarzyna Bosacka czuje się rok po rozstaniu? "Życie boleśnie strąciło mnie w rozpacz"

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka wspomina życiowy kryzys
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Bosacka w ubiegłym roku doświadczyła ogromnej przykrości w życiu prywatnym. Po 26 latach małżeństwa mąż dziennikarki, Marcin Bosacki, odszedł do innej kobiety. Wraz z upływem czasu prezenterka zdecydowała się opublikować refleksję na temat tego, jak bardzo jej życie zmieniło się po rozstaniu. Jak poradziła sobie z życiowym kryzysem?

Jak powszechnie wiadomo - czas leczy rany. Rok po rozpadzie małżeństwa Katarzyna Bosacka postanowiła podzielić się z obserwatorami swoimi przemyśleniami na temat rozwodu, przez który niedawno przeszła. Czy do nowej rzeczywistości można się przyzwyczaić?

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo.

"Rogalska Show". Katarzyna Bosacka o planie B
"Rogalska Show". Katarzyna Bosacka o planie B
Źródło: TVN Style

Katarzyna Bosacka wspomina życiowy kryzys

Katarzyna Bosacka od ponad 20 lat związana była ze swoim mężem Marcinem Bosackim, z którym jak wszystkim się wydawało, tworzyła bardzo zgraną parę. W ubiegłym roku do mediów trafiła zaskakująca informacja, iż małżonkowie podjęli decyzję o rozstaniu, ponieważ mężczyzna zdecydował się odejść od Katarzyny do innej kobiety. Prezenterka nie kryła, że ta informacja spadła na nią jak grom z jasnego nieba, o czym niejednokrotnie mówiła w wywiadach i mediach społecznościowych. Po roku od tej wielkiej życiowej zmiany dziennikarka zdecydowała się podsumować trudny czas, przez który przeszła.

- Dokładnie rok temu moje życie wywróciło się do góry nogami, boleśnie strącając mnie w rozpacz. Dziś wiem, że to, co wtedy było niewyobrażalne, stało się możliwe. Że wszystko w życiu jest po coś. Że każdy kryzys można pokonać i przekuć w naprawdę dobrą zmianę. Wiele zależy od nas samych - napisała prezenterka.

Katarzyna Bosacka po rozwodzie

Jak wyznała prezenterka, przez rok po rozstaniu wiele dowiedziała się na swój temat. Kasia nauczyła się siebie na nowo, a do pewnych spraw nabrała dystansu i umie patrzeć w przyszłość z optymizmem. Równocześnie zaapelowała do innych osób, które być może mierzą się z podobną "rewolucją" w życiu osobistym.

- Trzymam też kciuki za wszystkich, którzy dziś, tak jak ja rok temu, stoją na rozstajach dróg. Zapewniam Was: jest nowe życie po wielkiej zmianie, ba, nawet lepsze, szczęśliwsze i jeszcze bardziej wypełnione miłością - podsumowała Kasia Bosacka.

Pod postem prezenterki nie zabrakło słów wsparcia od jej obserwatorów. Jak się okazało, wiele osób miało podobne do niej przemyślenia.

"Jest pani wspaniałą kobietą, silną, mądrą. Dla wielu jest Pani wzorem. Dziś ja jestem na rozstaju dróg, podjęłam najtrudniejszą decyzję w swoim życiu, ale nie żałuję".

"Tylko rok i aż rok. Wspaniale, że znów powrócił spokój i radość życia".

"Bardzo się cieszę, ze najgorsze za panią" .

"Twarda z pani babeczka".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: Instagram/@katarzynabosacka

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości