Parenting

W jednym roku urodziła trójkę dzieci, które nie są trojaczkami. "Czułam się winna"

Parenting

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
Daily Mail
Dzieci bawią się w pokoju

Stephanie Hansen ma trójkę dzieci, które przyszły na świat w 2020 r. Co ciekawa, maluchy nie są trojaczkami. Jak to możliwe? 32-latka opowiedziała swoją historię w jednym z brytyjskich dzienników.

Stephanie Hansen urodziła trójkę dzieci w jednym roku

28 stycznia 2020 roku Stephanie Hansen przywitała na świecie pierwsze dziecko. Szczęśliwa mama nazwała córeczkę Daphne. Gdy po trzech miesiącach postanowiła wrócić do tabletek antykoncepcyjnych zapobiegawczo zrobiła test ciążowy. Ku jej zdumieniu, wynik był pozytywny. - Byłam oszołomiona po porodzie, a ponadto podekscytowana nowym związkiem - tłumaczyła później.

Jak się okazało, druga ciąża była bliźniacza. 8 grudnia 2020 roku Stephanie urodziła dwójkę dzieci. Dziewczynki nazwała Rubie i Penelope. 

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Stephanie Hansen: "Czułam się winna"

Mieszkanka Waszyngtonu przyznała, że po porodzie bliźniaków czuła się winna, ponieważ żałowała, że nie mogła poświęcić więcej czasu pierwszej córeczce. Na szczęście starsza siostra pokochała swoje rodzeństwo. Obecnie "trojaczki" wszystko robią razem, dzielą wspólny pokój i są nierozłączne. Mama śmieje się, że są to "trzej muszkieterowie".

Ciekawostką jest również to, że Stephanie nie jest w związku z żadnym z ojców swoich dzieci. 32-letnia matka samotnie wychowuje córeczki, a urokami i trudami macierzyństwa dzieli się na TikToku. Jej byli partnerzy nie pozostawili jej jednak ze wszystkim obowiązkami. Amerykanka przyznaje, że obaj odpowiedzialnie angażują się w opiekę nad córkami.  - Nie zawsze jest to łatwe, ale jestem najszczęśliwsza na świecie. Te dzieciaki to najlepsza rzecz, jaka mi się kiedykolwiek przytrafiła - pisała 32-latka w mediach społecznościowych.

Hansen wystąpiła także w programie "Today". Tam przyznała, że wychowywanie trojga dzieci w tak zbliżonym wieku to "całkowity chaos", ale mimo wszystko, jest to najlepszy chaos jaki spotkał ją w życiu.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: Daily Mail

Źródło zdjęcia głównego: DGLimages/GettyImages

Pozostałe wiadomości