Parenting

Pierwsza na świecie urodziła ośmioraczki. "Oktomama" kończy 47 lat

Parenting

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Intouchweekly.com/Parenting.pl
Oktomama

Nadya Suleman zyskała sławę, gdy jako pierwsza osoba na świecie urodziła zdrowe ośmioraczki. Kobieta przez wiele lat próbowała zaistnieć jako celebrytka, jednak bardzo trudno było jej połączyć karierę z macierzyństwem. Niedawno obchodziła 47. urodziny. Jak się czuje jako mama na pełen etat?

Nadya Suleman urodziła ośmioraczki

Nadya Suleman jest pierwszą osobą na świecie, która urodziła zdrowe ośmioraczki. Wyjątkowe narodziny miały miejsce w 2009 roku i przykuły uwagę mediów na całym świecie. Kobieta natychmiast zyskała rozpoznawalność. Matka ośmioraczków postanowiła wykorzystać swoją nagłą sławę i zaistnieć jako celebrytka.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

"Oktomama" grała w filmach dla dorosłych, a media rozpisywały się o jej licznych operacjach plastycznych, które miały upodobnić ją do aktorki Angeliny Jolie. Niestety bardzo trudno było jej pogodzić "karierę" z samotnym wychowaniem licznego potomstwa. W pewnym momencie Nadya postanowiła porzucić blask fleszy i skupić się na swoich pociechach.

"Oktomama" kończy 47 lat

Dziś influencerka zajmuje się wyłącznie wychowaniem łącznie czternastu pociech. Aktualnie jej codzienność w mediach społecznościowych śledzi 218 tysięcy osób. Kobieta uwielbia chwalić się swoimi dziećmi w sieci. W najnowszym poście "Oktomama" podzieliła się nagraniem z rodzinnej imprezy urodzinowej. W tym roku kończy 47 lat.

Krótki filmik opatrzyła wzruszającym podpisem.

- Czuję, że to błogosławieństwo, być otoczona tak wielką miłością wszystkich czternastu dzieci - wyznaje. Pociechy przygotowały dla niej wegańskie ciasto, słodkie kuleczki i lasagne, czym sprawiły jej ogromną radość. - To jest to, co się dla mnie liczy, rodzina i miłość - podsumowuje słynna mama.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Intouchweekly.com/Parenting.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tiffany Rose / Contributor

Pozostałe wiadomości