Gwiazdy

Martyna Wojciechowska, Justyna Kowalczyk, Lara Gessler i wiele innych. Te gwiazdy powiedziały sobie "tak"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Każdy ślub w show-biznesie cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów. Wiele polskich gwiazd do ostatniej chwili trzymało w tajemnicy, że planuje na dobre związać się ze swoją drugą połówką. Kiedy jednak do sieci wpadały pierwsze zdjęcia z ceremonii, fani nie posiadali się z radości. Oto śluby, które zdecydowanie były w tym roku najgłośniejsze.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pobrali się

Zaręczyli się na początku 2019 r., ale poinformowali o tym dopiero w sierpniu 2020 r. W październiku tego roku połączył ich węzeł małżeński. Radosną nowiną pan młody podzielił się wówczas na Instagramie.

Kim jest mąż Justyny Kowalczyk?

Biegaczka narciarska od 24 września jest szczęśliwą żoną. Uroczystość odbyła się w Gdańsku, w którym mąż sportsmenki, Kacper Tekieli urodził się i wychował. Co ciekawe, o planach zawarcia związku małżeńskiego przez "Nartową Panią" dowiedzieliśmy się już w kwietniu tego roku. Były trener Justyny Kowalczyk, Aleksander Wierietielny zdradził wówczas, że został na ślub zaproszony. Początkowo planowana na maj uroczystość, odbyła się we wrześniu.

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli pierwszy raz pokazali się razem na gali 100-lecia PKOl jesienią 2019 r. Życiową pasją mężczyzny jest wspinaczka. Wielokrotnie zdobywał szczyty w Tatrach, Alpach, czy Himalajach. Kacper Tekieli może pochwalić się też innymi osiągnięciami. Wspinał się w Chamonix razem z Jackiem Czechem i Jackiem Żebrackim, a wspólnie z Czechem i Adamem Bieleckim zdobył szczyt na Matterhorn. Z wykształcenia jest filozofem i instruktorem wspinaczki sportowej.

Greckie wesele Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pod koniec września zawarli związek małżeński, a kilka dni później zorganizowali wesele na jednej z greckich wysp. Projektantka mody zrelacjonowała w mediach społecznościowych najważniejsze momenty ceremonii, co pozwoliło przyjrzeć się bajkowemu klimatowi uroczystości i dwóm wyjątkowym sukniom ślubnym panny młodej.

Zosia Ślotała powiedziała "tak"!

Zosia Ślotała i Kamil Haidar pobrali się w środę 23 września. Radosną nowinę panna młoda przekazała publikując w sieci zdjęcie z tego wielkiego dnia. Ślub stylistki i muzyka odbył się w Łazienkach Królewskich.

Kasia Dąbrowska wyszła za mąż

Aktorka pod koniec czerwca została szczęśliwą żoną. Wybrankiem jej serca jest reżyser Jarosław Tumidajski. Katarzyna Dąbrowska na swoim Instagramie pochwaliła się przepięknymi fotografiami ze ślubnej sesji zdjęciowej. Para młoda wygląda na nich przepięknie!

Lara Gessler i jej wyjątkowe wesele

Restauratorka dopiero po uroczystości odniosła się do plotek o ślubie. I tym samym zresztą, oficjalnie potwierdziła, że wyszła za mąż za Piotra Szeląga. O zmianie statusu cywilnego poinformowała w mediach społecznościowych.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości