Gwiazdy

Jerzy Stuhr z żoną świętują 50. rocznicę ślubu. Zobacz zdjęcia z rodzinnego albumu

Jerzy Stuhr i Barbara Stuhr

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Jerzy Stuhr z żoną świętują 50. rocznicę ślubu. Zobacz zdjęcia z rodzinnego albumu

Jerzy Stuhr i Barbara Stuhr

Dzień Dobry TVN

Jerzy Stuhr to jeden z najwybitniejszych i najpopularniejszych polskich aktorów. W karierze zawsze wspierała go żona Barbara. Małżeństwo uchodzi za bardzo szczęśliwe i obchodzi właśnie 50. rocznicę. O złotych godach poinformował  dumny syn Maciej, który opublikował ślubne zdjęcia swoich rodziców.  

Jerzy Stuhr i Barbara Stuhr obchodzą 50. rocznicę ślubu

Od pół wieku tworzą szczęśliwe małżeństwo. Sakramentalne TAK powiedzieli sobie w Boże Narodzenie w Bielsku-Białej. Informację o rocznicy przekazał ich syn Maciej Stuhr . 

- Dziś moi najwspanialsi Rodzice na świecie obchodzą 50 rocznicę ślubu. Vivat! Dziękujemy Wam Kochani❤️ - napisał aktor na Facebooku.

Maciej Stuhr opublikował ślubne zdjęcia rodziców

Z okazji 50. rocznicy ślubu swoich rodziców aktor zamieścił w sieci fotografie z domowego albumu. Na czarno-białych zdjęciach widzimy szczęśliwą, zakochaną parę młodą. Barbara Stuhr ma na sobie białą, skromną, koronkową sukienkę przed kolano. Jerzy Stuhr postawił w tym ważnym dniu na klasyczny, ciemny garnitur. 

Maciej pokazał też współczesne zdjęcie swych rodzicieli. Państwo Stuhrowie w letniej scenerii siedzą obok siebie, wpatrując się horyzont - łąkę i góry w tle.

Jerzy Stuhr i Barbara Stuhr - 50. rocznica ślubu

Pod archiwalnymi zdjęciami zaroiło się miłych słów i gratulacji pod adresem państwa Stuhrów. 

- W dzisiejszych czasach czasach taki staż to rzadkość. Dużo zdrowia, siły, cierpliwość i szczęścia dla rodziców na kolejne lata. Piękna para i piękna rocznica. Pół wieku razem, to jest szczęście.  Gratulacje i życzymy kolejnych wielu lat w szczęściu i zdrowiu - czytamy w komentarzach. 

Redakcja Dzień Dobry TVN przyłącza się do rocznicowych życzeń. Wszystkiego najlepszego! 

Jerzy i Barbara Stuhrowie opowiadali o chorobie i nadziei w rozmowie z Ewą Drzyzgą. Zobacz wideo:

x-news 

Zobacz też:

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala: "Komisarz Ryba wraca do akcji!"

Barbara i Jerzy Stuhr wsparli Centrum Psychoonkologii 

Wszystkie twarze Macieja Stuhra

Co sądzisz o tym artykule?
93
14
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
30.12.2020
czarnamamba
Moi rodzice 19 stycznia będą obchodzić 30 rocznicę ślubu :) Już irobot w prezencie jest dla nich kupiony i czeka by go wręczyć. Zazdroszczę im tego że pomimo tylu lat razem ciągle się kochają i szanują.
29.12.2020
Julka
Chciałabym z mężem świętować aż 50 rocznicę ślubu. Jak na razie dwie za nami i każdą uczciliśmy czymś szalonym. Lataliśmy w leszczyńskim tunelu aerodynamicznym, potem balonem. Ciekawe czy by starczyło nam pomysłów na tyle lat :D