Maciej Stuhr

    Maciej Stuhr

    Projekt JUMP FOR THE PLANET to ogólnoświatowa akcja, która ma na celu zebranie pieniędzy na domy dla uchodźców klimatycznych. W tym celu, pomysłodawca akcji Tomasz Kozłowski wraz z gwiazdami będzie skakał z 45 kilometrów. Patronem projektu jest Lech Wałęsa, a wezmą w nim udział obecni w Dzień Dobry TVN Maciej Stuhr i Olga Bołądź. 

    Telekamery 2021 rozdane. W kategorii "Najlepszy prezenter pogody" bezkonkurencyjny okazał się Bartek Jędrzejak, doskonale znany widzom Dzień Dobry TVN. To oni w głosowaniu uznali, że złota statuetka powinna trafić właśnie do niego. W kategorii "Prezenter informacji" zwyciężył Piotr Kraśko, za "Osobowość telewizyjną" nagrodzono Przemka Kosakowskiego, a za najlepszy serial uznano "BrzydUlę2".

    Koniec lata rozpieszcza nas wspaniała pogodą, wprost wymarzoną do spacerów i górskich wędrówek. Sprzyjającą aurę postanowił wykorzystać Maciej Stuhr, który razem ze swoim tatą i synkiem wybrał się w Tatry. "Genów nie oszukasz" - przyznał aktor, publikując rodzinne zdjęcie. Fotografia zachwyciła internautów. Ich uwagę przykuł jeden szczegół.