Maciej Stuhr

  "Szadź" to jedna z najchętniej oglądanych produkcji Player Original. Niedawno zakończyły się zdjęcia do trzeciej odsłony produkcji. Co ciekawe, część scen wyreżyserował sam Maciej Stuhr, odtwórca głównej roli. Co wydarzy się nowym sezonie? Kiedy nowe odcinki zadebiutują na Player.pl?

  "Bez tej komunikacji wszyscy się rozjedziemy w różne strony".

  Jerzy Stuhr, wybitny polski aktor, skończył właśnie 75 lat. Od blisko pół wieku występuje na scenie i zachwyca swoim talentem kolejne pokolenia widzów. Dał się poznać także jako reżyser teatralny i filmowy oraz pedagog.

  "Żaden do Stuhra nie jest podobny".

  "Dla części osób za trudne może okazać się poradzenie sobie z emocjami"

  "Nie dawano jej wielkich szans na przeżycie". Maciej Stuhr i jego żona Katarzyna od wielu tygodni bardzo angażują się w pomoc uchodźcom na polsko-białoruskiej granicy. Aktor opowiedział o wigilijnym cudzie.

  "Może mnie też kiedyś ktoś poderżnie gardło".

  Jak pracę na planie wspominają aktorzy?

  W grudniu na ekranach polskich kin pojawi się niezwykle poruszający film Konrada Aksinowicza. "Powrót do tamtych dni" doskonale obrazuje problemy, z jakimi mierzą się osoby uzależnione od alkoholu oraz ich bliscy. W Dzień Dobry TVN o kulisach pracy na planie tej wyjątkowej produkcji opowiedział Maciej Stuhr.

  To kolejne wyróżnienie dla gwiazdy filmu "Sweat".

  O zdrowiu i planach aktora mówi jego syn Maciej.

  "Każdy może sobie wyobrazić, co się czuje w takiej chwili"

  Anna Kalczyńska, Małgorzata Rozenek, Maciej Sthur - gwiazdy nie tylko lśnią na ekranie, ale również brylują w świecie nauki. Niektórzy mogą pochwalić się naprawdę imponującymi dyplomami. Kto jest prawdziwym tytanem intelektu?

  Projekt JUMP FOR THE PLANET to ogólnoświatowa akcja, która ma na celu zebranie pieniędzy na domy dla uchodźców klimatycznych. W tym celu, pomysłodawca akcji Tomasz Kozłowski wraz z gwiazdami będzie skakał z 45 kilometrów. Patronem projektu jest Lech Wałęsa, a wezmą w nim udział obecni w Dzień Dobry TVN Maciej Stuhr i Olga Bołądź. 

  Anna Ilczuk dołączyła do obsady serialu "Szadź" w 2. sezonie. Wciela się w postać Lili, z którą głównego bohatera (w tej roli Maciej Stuhr) łączy mroczne doświadczenie z okresu młodości. Jaka jest relacja tej dwójki na ekranie i poza nim?

  Drugi sezon serialu "Szadź" można już oglądać w Player.pl. Ta seria trzyma w napiciu od początku do końca. Pojawiają się też nowi bohaterowie. Aktorzy grający główne role zdradzili odwiedzającej ich na planie ekipie Dzień Dobry TVN kilka szczegółów na temat nowych odcinków.

  Drugi sezon przebojowego serialu "Szadź" będziemy mogli oglądać już od 11 maja. Głównych bohaterów ponownie grają Maciej Stuhr i Anna Cieślak, którzy w Dzień Dobry TVN opowiedzieli o tym, czego możemy się spodziewać w kolejnych siedmiu odcinkach serii. Dużej dawki napięcia nie zabraknie od początku do końca.

  Serial "Szadź" powraca na platformę Player.pl z nowymi odcinkami. Do znanych nam już bohaterów dołączyły nowe postaci. W obsadzie znalazły się m.in. Karolina Gorczyca i Anna Ilczuk. Sprawdź, co wydarzy się w 2. sezonie "Szadzi".

  Maciej Stuhr w programie "Kuba Wojewódzki" przyznał, że od lat marzył o tym, aby zagrać prawdziwy czarny charakter. Dzięki roli w serialu "Szadź" spełnił to marzenie. Aktor został też zapytany, czy widzi w sobie podobieństwo do Jerzego Stuhra.

  Ostatnio Maciej Stuhr udostępnił w mediach społecznościowych prace Gabi Bani, apelując przy tym o wsparcie dla młodej artystki. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy 19-latkę i aktora, by poznać bliżej twórczość dziewczyny i dowiedzieć się, jak możemy jej pomóc.

  Na widzów programu Kuby Wojewódzkiego czeka nie lada gratka. Już po majówce na antenie TVN swoją premierę będzie miał odcinek z wyjątkowymi gośćmi. Fani piszą, że to duet wymarzony. O kogo chodzi?

  Serial "Szadź" powraca. Drugi sezon będzie można oglądać już w maju na platformie Player.pl. W ostatnim odcinku pierwszej edycji głośna sprawa seryjnego mordercy znajduje swój finał w sądzie. Piotr Wolnicki, znany religioznawca, pozornie wzorowy mąż i ojciec, oczekuje w areszcie na wyrok. Podejrzany nie przyznaje się jednak do winy. Czy zdoła uniknąć kary?

  Pandemia ma głównie negatywny wydźwięk, każdy stara się jednak robić coś, aby go zagłuszyć. I tak na przykład Maciej Stuhr postanowił wrócić do hobby z dzieciństwa i znowu zaczął układać puzzle. Wyjawił nam, z czym dokładnie postanowił się zmierzyć.

  Maciej Stuhr skomentował doniesienia na temat nieprawidłowości, do jakich dochodzi w szkołach filmowych i teatralnych. Aktor, reżyser i wykładowca nie ukrywa, że to, co się dzieje na uczelniach, jest oburzające. Sam jednak nigdy nie był ofiarą kontrowersyjnych metod nauczania.

  Serial kryminalny "Szadź" zdobył serca widzów. Dowodem na to jest Telekamera, którą grający w nim Maciej Stuhr otrzymał za rolę seryjnego mordercy Piotra Wolnickiego. Zdjęcia do drugiego sezonu właśnie dobiegły końca. Czego możemy się spodziewać? Kiedy premiera?

  Na gali rozdania Telekamer 2021 - nagród, nazywanych w Polsce "telewizyjnymi Oscarami", pojawili się m.in. przedstawiciele produkcji TVN, którzy odebrali statuetki w poszczególnych kategoriach. Kto wygrał? Zobacz pełną listę zwycięzców.

  Telekamery 2021 rozdane. W kategorii "Najlepszy prezenter pogody" bezkonkurencyjny okazał się Bartek Jędrzejak, doskonale znany widzom Dzień Dobry TVN. To oni w głosowaniu uznali, że złota statuetka powinna trafić właśnie do niego. W kategorii "Prezenter informacji" zwyciężył Piotr Kraśko, za "Osobowość telewizyjną" nagrodzono Przemka Kosakowskiego, a za najlepszy serial uznano "BrzydUlę2".

  Maciej Stuhr i dietetyczka Katarzyna Błażejewska są małżeństwem od 2015 roku. Owocem ich miłości jest 4-letni Tadeusz. Obydwoje mają dzieci z poprzednich związków. Jak udało im się połączyć dwie rodziny? Dom państwa Stuhrów odwiedzili dziennikarze programu "Uwaga! TVN".

  Maciej Stuhr pojawił się na pierwszej w historii męskiej okładce magazynu "Wysokie Obcasy Extra". W udzielonym miesięcznikowi wywiadzie aktor podzielił się z czytelnikami szokującym wyznaniem. Opowiedział o swoich problemach z alkoholem, a także niezrozumiałym przyzwoleniu na picie w branży artystycznej.

  Jerzy Stuhr to jeden z najwybitniejszych i najpopularniejszych polskich aktorów. W karierze zawsze wspierała go żona Barbara. Małżeństwo uchodzi za bardzo szczęśliwe i obchodzi właśnie 50. rocznicę. O złotych godach poinformował dumny syn Maciej, który opublikował ślubne zdjęcia swoich rodziców.