Zosia Ślotała

  Zosia Ślotała to jedna z najpopularniejszych polskich stylistek. Od wielu lat związana jest z przedsiębiorcą, Kamilem Haidarem. Mimo że para doczekała się dwójki dzieci, długo nie decydowali się na kolejny krok, czyli ślub. O niezwykłej historii swojego związku opowiedziała Izabeli Janachowskiej.

  Zofia Ślotała i Kamil Haidar powiedzieli sobie "tak" we wrześniu ubiegło roku. Teraz stylistka w rozmowie z Mateuszem Hładkim powróciła wspomnieniami do tamtego dnia i opowiedziała o szczegółach ceremonii. Ile osób w niej uczestniczyło? Dlaczego zdecydowała się na turban, zamiast np. welonu?

  O warszawskim zakładzie krawieckim "Igiełka" zrobiło się głośno kilka dni temu. W mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że grozi mu zamknięcie ze względu na pandemię koronawirusa i brak zleceń. Ludzie stanęli wówczas na wysokości zadania. Pani Beata Ciesielska nie może teraz opędzić się od klientów.

  Mimo że w Polsce od połowy marca mamy kalendarzową wiosnę, to pogoda wciąż jest bardzo kapryśna. Część polskich gwiazd ruszyła w poszukiwaniu słońca za granicę. Zobaczcie, kto w tym roku spędza Wielkanoc w tropikach.

  Każdy ślub w show-biznesie cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów. Wiele polskich gwiazd do ostatniej chwili trzymało w tajemnicy, że planuje na dobre związać się ze swoją drugą połówką. Kiedy jednak do sieci wpadały pierwsze zdjęcia z ceremonii, fani nie posiadali się z radości. Oto śluby, które zdecydowanie były w tym roku najgłośniejsze.

  Ślub w Warszawie, poprawiny w górach. Zosia Ślotała i Kamil Haidar oraz ich goście bawili się w zakopiańskiej restauracji. Świeżo upieczona mężatka pochwaliła się zdjęciem, na którym weselnicy pozują w góralskich stylizacjach. Zobaczcie, jak się wspaniale prezentowali.

  Zosia Ślotała i Kamil Haidar powiedzieli sobie TAK! Stylistka i muzyk pobrali się w środę 23 września. Radosną nowinę panna młoda przekazała właśnie publikując zdjęcie z tego wielkiego dnia. Zobacz, jak prezentowali się szczęśliwi małżonkowie.

  Zofia Ślotała znana jest ze swojego wyczucia stylu. Jak się okazuje, modowy zmysł jest u niej rodzinny. Stylistka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie ze spotkania z siostrą, na które obie przyszły ubrane jednakowo. Ich podobieństwo wzbudziło zachwyt większości fanów. Wśród komentarzy nie zabrakło też uszczypliwości.

  O chirurg Kristi Funk świat usłyszał pięć lat temu, kiedy wykonała zabieg podwójnej mastektomii aktorce Angelinie Jolie. Jej pacjentką była również piosenkarka Sheryl Crow. Jak to się stało, że została chirurgiem gwiazd? Musiała namawiać Jolie na mastektomię? Jak ocenia fakt, że aktorka przyznała się do usunięcia piersi? Niedawno lekarka wydała poradnik o piersiach, który właśnie ukazał się w Polsce. Czy książka jest skierowana tylko do kobiet, które chorują na raka piersi? Jak można zminimalizować ryzyko choroby?

  W sobotę obchodziliśmy Dzień Matki. Z tej okazji gwiazdy publikowały w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoimi mamami. Jaką mamą jest dla swoich dzieci Zosia Ślotała? Wymagającą czy pobłażliwą? Z Zosią rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zofia Ślotała w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębska przyznała, że śledzi informacje na temat rodzin królewskich. Jej córeczka nazywa się zresztą tak samo, jak królowa Jordanii - Rania. Skąd u stylistki i projektantki takie zamiłowanie?

  Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, czy śledzą internetowe publikacje na swój temat? Czy mają wpływ na te publikacje? I czy się nimi przejmują? Zosia Ślotała przyznała, że czyta artykuły, jednak od pewnego czasu nie czyta już komentarzy internautów. Rafał Maślak wykupił sobie nawet specjalną platformę, która śledzi internetowe publikacje. Czy są gwiazdy, których w ogóle nie interesują internetowe plotki?

  Lidia Kalita, Filip Bobek, Patricia Kazadi, Zosia Ślotała, Dorota Gardias, Karolina Gilon, Maja Sablewska i Viola Kołakowska. Kim są kiedy nikt nie patrzy? Spytała ich o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W wakacje lubimy sobie pofolgować i zapominamy o trzymaniu formy. Czy to dotyczy również gwiazd? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Małgorzatę Sochę, Paulinę Kupińską, Karolinę Malinowską, Larę Gessler, Zosię Ślotałę, Monikę Olejnik, Annę Czartoryską-Niemczycką, Zuzannę Wachowiak i Blankę Jordan.

  Każdy artysta ma swoją muzę. Czyją inspiracją stały się: Edyta Zając-Rzeźniczak, Maja Sablewska, Monika Olejnik, Jessica Mercedes, Zofia Ślotała, Katarzyna Warnke, Natalia Szroeder, Hanna Lis i Agnieszka Woźniak-Starak? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na pokazie pełnym projektantów mody i ich artystycznych muz. Jak myślicie, trudno być muzą?

  Bal Nocy Letniej Fundacji TVN Nie Jesteś Sam co roku budzi wielkie emocje, zarówno wśród gwiazd jak i ich fanów. Kot w tym roku pojawił się na balu? Czyja kreacja zrobiła największe wyrażenie? I który bal najbardziej zapadł w pamięć: Małgorzacie Rozenek-Majdan, Zosi Ślotale, Kamilowi Haidarowi, Kindze Rusin, Paulinie Krupińskiej, Annie Lewandowskiej, Monice Olejnik, Cezaremu i Edycie Pazurom, Kubie i Agnieszce Wesołowskim, Małgorzacie Sosze i Weronice Rosati? Zobaczcie relację z wydarzenia dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej.

  Jak będą wyglądały tegoroczne Walentynki Zosi Ślotały i jak czuje się przyszła mama? Agnieszka Jastrzębska już to wie. Zobaczcie!

  W trakcie ciąży mózg kobiety zachowuje się zupełnie inaczej. Czy rzeczywiście w tym czasie "mózg kobiety się obkurcza" i "reszta mózgu, ta nieodpowiedzialna za opiekę nad dzieckiem i macierzyństwo praktycznie przestaje funkcjonować"? O zmianach jakie niesie ze sobą ciąża rozmawialiśmy z Zosią Ślotałą, Katarzyną Kępką i ginekolog Moniką Łukasiewicz.

  Śniadanie jest bardzo istotnym posiłkiem - zarówno to pierwsze, jak i drugie. Wiedzą o tym doskonale ambasadorzy akcji Jem drugie śniadanie: Zosia Ślotała, Dorota Chotecka, Michał Będźmirowski, Ola Szwed i Jurek Grzechnik. Zobaczcie, jakie pyszności przygotowali dla warszawiaków.

  Czy polskie gwiazdy są przygotowane do tego, by w wakacje zaprezentować się w stroju kąpielowym na plaży? Ile miesięcy wcześniej, przed urlopem, zaczynają pracować nad sylwetką? I ile ważą? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedziała jej Anna Kalczyńska, Kamila Szczawińska, Karolina Gilon, Małgorzata Socha, Joanna Krupa, Małgorzata Rozenek, Weronika Książkiewicz, Zosia Ślotała i Filip Bobek?

  Zosia Ślotała rzadko pojawia się ze swoim partnerem na czerwonym dywanie. Dla Dawida Wolińskiego para zrobiła jednak wyjątek. Dlaczego? Gdzie najchętniej spędzają czas wolny? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Według niektórych każda kobieta w ciąży musi się bardzo oszczędzać, a ostatnią rzeczą, o której powinna myśleć jest aktywność fizyczna. To samo dotyczy pań, które są tuż po porodzie. Innego zdania są goście Dzień Dobry TVN: trenerka personalna Ewa Chodakowska, modelka Karolina Malinowska, stylistka Zosia Ślotała i aktorka Maja Bohosiewicz. Panie powiedziały, jak zmotywować się do ćwiczeń i jak połączyć opiekę nad dzieckiem z aktywnością fizyczną.

  W środę w Dzień Dobry TVN: mamy mają plan - zrzucają kilogramy, te po ciąży i te nabyte w jej trakcie - zobaczcie, jak z Ewą Chodakowską ćwiczą: Maja Bohosiewicz, Zosia Ślotała i Karolina Malinowska. Oprócz tego: przegląd prasy według korespondenta - prosto z Waszyngtonu Marcin Wrona. Następnie: jakie noty postawią sobie w kuchni? W naszej kuchni gotują jurorzy You Can Dance: Agustin Egurrola i Michał Piróg. A także: 500 zł na dziecko - nasi eksperci doradzą, komu się należy i jak je uzyskać. Startujemy o 8.00!

  Jędrek Dużyński jest najmłodszym synem Maryli Rodowicz. Pasjonuje się fotografią i ma już na swoim koncie kilka wernisaży. Obok pracy artystycznej zajmował się także handlem nieruchomościami u jednego z największych pośredników na świecie. W mediach plotkarskich był przedstawiany jako partner Zosi Ślotały. Czy rzeczywiście był chłopakiem stylistki? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara spotkała się z nim na przedmieściach Londynu. Pokazał jej ważne dla siebie miejsca w Richmond.

  Kolejną bohaterką cyklu "gwiazdorski przegląd prasy" jest Zosia Ślotała. Jakie stylistka wyczytała ostatnio plotki na swój temat? Ile w nich prawdy? Co ją najbardziej denerwuje? Dlaczego Zosia nie publikuje zdjęć swojego dziecka ani nie pokazuje się publicznie ze swoim partnerem?

  W środę w Dzień Dobry TVN: niezwykłe spotkanie z Nadine - domyślilibyście się, że to robot? Co jeszcze potrafi oprócz miłej rozmowy? Następnie Maja Sablewska - jakie niedoskonałości widzi w sobie kobieta, która zmienia życie innych kobiet? Oprócz tego Zosia Ślotała komentuje i dementuje informacje, które pojawiają się w mediach o jej rodzinie. A Bilguun Ariunbaatar gra u Jandy i szykuje się do najtrudniejszej roli w swoim życiu. Bądźcie z nami o 8.00!

  Na specjalnej prezentacji kolekcji wielkiego domu mody nie zabrakło dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej. Spotkane tam gwiazdy zapytała o "ubraniowe obiekty pożądania". O czym marzyli: Katarzyna Kolenda-Zaleska, Magdalena Steczkowska, Dawid Woliński, Marta Kuligowska i Zosia Ślotała? Zobaczcie, co się działo po otworzeniu drzwi.

  Gwiazdy lubiące eksponować swoje ciała, albo te marzące o dużym rozgłosie, chętnie pokazują się w kreacjach, które nie pozostawiają wiele dla wyobraźni. Które z nich przodują w odsłanianiu swoich wdzięków? O kreacjach gwiazd rozmawialiśmy z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską i stylistką Zosią Ślotałą. Co chciał zrobić Jarek Kuźniar na widok zdjęcia przedstawiającego "jego przyjaciółkę sprzed dwóch tygodni" Joannę Krupę w olśniewającej, skąpej kreacji?

  Pod koniec czerwca Zosia Ślotała urodziła córeczkę. W roli mamy stylistka czuje się doskonale, jednak już myśli o powrocie do pracy. Czy zajmie się teraz również modą dziecięcą? Z Zosią porozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz. Co stylistkę najbardziej zaskoczyło w macierzyństwie? I czy Zosia ma czas, by wyrwać się na kawę koleżankami?

  W jutrzejszym programie będzie się działo. Tylko u nas tematy, które mogą przyprawić o zawrót głowy. Dowiemy się, czym jest coraz popularniejszy w Polsce ziołowy napar z Ameryki Południowej. Zosia Ślotała opowie o urokach macierzyństwa. Porozmawiamy także o tym, jak nastolatki powinny ubierać się do szkoły. Zapraszamy!