Martyna Wojciechowska

  Martyna Wojciechowska pokazała archiwalne zdjęcie z początków swojej kariery. Fani szybko domyślili się, o którą erę chodzi. Dawny look Martyny Wojciechowskiej przywodzi na myśl wielbicieli wiele wspomnień. Myślicie, że wróci do grzywki?

  Martyna Wojciechowska opublikowała w mediach społecznościowych obszerny wpis, w którym poinformowała o przerwie w nadawaniu programu "Kobieta na krańcu świata".

  Kabula Nkalango zdecydowała się na odważne wyznania dotyczące jej przeszłości.

  Samoocena wielu kobiet pozostawia wiele do życzenia. Panie negatywnie patrzą na swoje odbicie w lutrze i wciąż doszukują się wad - zwłaszcza po urodzeniu dziecka. Nie ominęło to także Martyny Wojciechowskiej. Podróżnicza w sieci podzieliła się osobistymi odczuciami, jakie towarzyszyły jej, kiedy na świat przyszła jej córka. Skomentowała także zdjęcie brzucha Aleksandry Żebrowskiej.

  Martyna Wojciechowska po przerwie ponowienie spotkała się z adoptowaną córką - Kabulą. Dziewczyna przyleciała do Polski na krótkie wakacje, podczas których spełniać będzie swoje kolejne marzenie.

  Podróżniczka po latach wspomina program, który wywrócił jej życie do góry nogami.

  "To możliwość wyrwania się z ról".

  - To było bardzo słabe - przyznaje w rozmowie z Martyną Wojciechowską.

  Jak ważna jest odpowiedzialność w mediach społecznościowych?

  Pan Mieczysław Parczyński z Gdańska na cześć zmarłej żony pokonał na rowerze prawie 6 tys. km. Jego wyczyn, znany jako "Rajd Jadzia", zaimponował Martynie Wojciechowskiej. Podróżniczka opisała niezwykłą historię miłości, która wzrusza do łez.

  Podczas gali finałowej poznaliśmy zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Wśród nich znalazły się prowadzące Dzień Dobry TVN. Kto jeszcze odebrał statuetkę?

  Martyna Wojciechowska jest założycielką Fundacji Unaweza, która pomaga kobietom poprzez wyrównywanie szans ekonomicznych, społecznych i prawnych. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o tym, kto tak naprawdę rozwiązuje problemy w Polsce i nierównych zarobkach. - Kraj można by równie dobrze nazwać Zrzutka.pl... - przyznała dziennikarka.

  "Jak rozmawiać ze swoją pociechą o seksualności?" - to pytanie zadaje sobie wielu rodziców.

  "Ciało, które schudło ponad 90 kg"

  Małgorzata Małecka zajmuje się nowoczesną kaligrafią. Z jej umiejętności korzystają projektanci mody, magazyny oraz gwiazdy show-biznesu. - Michał Rusinek siedział w wannie z książką z moimi literami na okładce

  W obliczu rosyjskiej agresji na Ukrainę życie wielu osób z dnia na dzień uległo zmianie. Rodziny przybywające do Polski w poszukiwaniu bezpiecznego schronienia muszą uporać się z licznymi problemami. W tej trudnej sytuacji rodzice zastępczy i podopieczni ukraińskich domów dziecka mogą liczyć na pomoc Fundacji UNAWEZA.

  Podróżniczka opowiedziała o sile kobiet, wojnie, a także własnym wypadku.

  "Ja to wiedziałem, otwierając lodówkę".

  "Jedyni i niepowtarzalni".

  "Stoją na straży wolności swojego kraju".

  Martyna Wojciechowska opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z drogi na Mount Everest, wykonane tuż przed tym, jak stanęła na szczycie. Przy okazji postanowiła zaapelować w ważnej sprawie.

  Maryna Wojciechowska została doceniona w prestiżowym konkursie "World’s Most Admired 2021". Gratulacje spływają z całej Polski! Za co dziennikarka TVN została doceniona? Komu szczególnie dziękuje za zdobycie pierwszego miejsca?

  "Gruba, zaniedbana, tej pani to już dziękujemy".

  "Nie ma wolności bez wolnych mediów"

  "Drobne rzeczy powodują, że mamy w oczach blask".

  Co jeszcze się wydarzyło na planie?

  Martyna Wojciechowska kolejny raz udowodniła, że nic nie jest w stanie powstrzymać jej przed realizowaniem swoich pasji. Dziennikarka dotarła na tytułowe krańce świata, mimo utrudnień w podróżowaniu. Już 12 grudnia o 11:30 będziemy mogli zobaczyć finałowy odcinek najnowszej serii "Kobiety na krańcu świata", który odkryje przed nami kulisy powstawania programu.

  Program Martyny Wojciechowskiej "Kobieta na krańcu świata" słynie z tego, że bohaterkami odcinków są niezwykle silne i odważne kobiety. Jedną z nich jest mieszkająca w Egipcie Sally Mae Hassona, która uczy młode Egipcjanki boksu.

  "Takie dziecko jest zazwyczaj zabijane w Afryce zaraz po urodzeniu".

  "Zawsze będę Ci kibicować z ziemi".