Sristi Kc - bohaterka kolejnego odcinka programu "Kobieta na krańcu świata" - wychowała się w kraju, w którym trudno być kobietą, a jeszcze trudniej kobietą z niepełnosprawnością.
Podróżniczka zawsze zwraca uwagę na odpowiedni ubiór.
Kogo zobaczymy w 1. odcinku?
"Dostałam drugie życie".
"Kobieta na krańcu świata" obecna jest na antenie stacji TVN od 2009 roku. Martyna Wojciechowska wspólnie z ekipą odwiedziła 6 kontynentów i nagrała 125 odcinków. Każdy z nich opowiadał o niezwykłej kobiecej sile i determinacji. Co czeka widzów w kolejnym sezonie?
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
"Kolejni ludzie za burtą".
Jubileuszowy sezon "Kobiety na krańcu świata" dołącza do jesiennej ramówki TVN. Choć trudno w to uwierzyć, podróżniczka już od 15 lat przemierza najodleglejsze zakątki globu w poszukiwaniu odważnych i inspirujących historii kobiet.
Oto najważniejsze newsy dnia.
Podróżniczkę odwiedziła adoptowana córka Kabula.
Fundacja UNAWEZA weszła w skład Zespołu do spraw współpracy z organizacjami pozarządowymi tworzonego przez Ministerstwo Edukacji.
Martyna Wojciechowska jest w trakcie nagrań nowego sezonu "Kobiety na krańcu świata". Podróżniczka w różnych zakątkach globu doświadcza rozmaitych przygód. Tym razem natrafiła na problem dojazdu do pracy.
Martyna Wojciechowska wraz z Fundacją UNAWEZA stara się poprawić jakość mówienia o zdrowiu psychicznym wśród najmłodszych. Podróżniczka ze swoimi działaniami dotarła do wielu polskich szkół. Rewolucję zaprowadziła jednak także we własnym domu. Reporter Oskar Netkowski zapytał gwiazdę o rodzinne relacje.
Prezeska Fundacji TVN Zuzanna Lewandowska wzięła udział w ogólnopolskiej konferencji "Młode Głowy". Inicjatywa Fundacji UNAWEZA działa na rzecz uczniów w całej Polsce. Oskar Netkowski zapytał, jak ważna dla Zuzanny Lewandowskiej jest misja niesienia pomocy najmłodszym i walka o ich dobre samopoczucie.
Krzysztof Skórzyński to dziennikarz, nauczyciel, a także ambasador akcji "Młode Głowy". Wraz z Fundacją UNAWEZA zabiega o to, by dbać o zdrowie psychiczne najmłodszych. Jak sam tłumaczy, wielokrotnie spotykał się z problemami młodych ludzi w szkole, w której uczy. Oskar Netkowski zapytał, jak pomóc takiej osobie w kryzysie.
Platforma streamingowa MAX ruszyła 11. czerwca. W bibliotece MAXA znajdziemy wiele ciekawych propozycji. Komedie, filmy fabularne, ale również dokumenty. Wśród tych znajdziemy też produkcję, za którą stoi wraz ze swoim zespołem Martyna Wojciechowska. "Hope" opowiada o przerażającym procederze, który jest stosowany w Nigerii. To jedna z propozycji, którą trzeba zobaczyć.
Martyna Wojciechowska poruszyła jeden z najbardziej wstrząsających tematów dotyczących dzieci. Chodzi o oskarżanie najmłodszych o czary. Jak opowiadała w Dzień Dobry TVN podróżniczka, w wielu krajach ciągle jest to codziennością. Sprawę nagłośniła w dokumencie "Hope".
Zobacz zdjęcia.
Jak gwiazda radzi sobie z nienawiścią w Internecie?
Sprawdź, co gwiazda sądzi o zabiegach upiększających. Czy ma jakieś kompleksy?
O czym jeszcze pisaliśmy 18 kwietnia w dziendobry.tvn.pl?
Droga podróżniczki do tego, by zostać mamą była wyboista.
Jak być świadomym rodzicem?
Podróżniczka wszystko nagrała.
"Spełniałam swoje wielkie marzenie".
Zła kondycja psychiczna nastolatków w Polsce to palący problem, na który wskazują liczne obserwacje i wyniki badań. W reakcji na to Dove i MŁODE GŁOWY połączą siły, aby zadbać o zdrowie i samopoczucie młodzieży.
3 marca o godz. 20:00 na antenie TVN zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu "MasterChef Nastolatki". Czego możemy się po nim spodziewać? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli Michel Moran, Michał "Rozkoszny" Korkosz i Martyna Wojciechowska.