Gwiazdy

Saszan o muzyce i spełnionej miłości. "Poznaliśmy się przez aplikację randkową, która kojarzy się z ulotnością"

Gwiazdy

Aktualizacja:

"Czternasty" - to najnowszy singiel Roksany Pindor, znanej jako Saszan. Utwór, który miał premierę kilka dni temu, wokalistka zaprezentowała na naszej scenie. Opowiedziała też, jak i gdzie znalazła prawdziwą miłość.

Saszan - poszukiwanie partnera w sieci i udany związek

Roksana Pindor -znana w mediach jako Saszan - na co dzień prowadzi normalne, spokojne życie. Jak przyznała, ucieczkę od świata show-biznesu daje jej partner, którego poznała cztery lata temu na Tinderze.

Poznaliśmy się przez aplikację randkową, która kojarzy się z ulotnością, ale nasz związek trwa już całkiem sporo

– powiedziała Saszan w Dzień Dobry TVN.

Dlaczego wokalistka zdecydowała się szukać miłości w sieci? Głównym powodem była selekcja mężczyzn. Artystka od samego początku wiedziała, że nie chce wybierać potencjalnego kandydata z grupy znajomych z branży. Zależało jej na chłopaku, który będzie ją cenić za to, jaka jest prywatnie, jako Roksana.

Gdy Saszan i Bartek trafili na siebie w sieci, a następnie spotkali się na żywo, między dwojgiem zaiskrzyło. Obecnie mija już czwarty rok, odkąd zakochani są razem i - jak twierdzi gwiazda - tworzą zdrowy i normalny związek. Mimo głębokich relacji partner Saszan wciąż prosi ją o prywatność. Dziewczyna nie oznacza go zatem w mediach społecznościowych oraz niewiele mówi o pracy i zainteresowaniach partnera. Cieszy się, że po ciężkim dniu w pracy może wrócić do domu, gdzie czeka ją spokój i zwykle obowiązki.

Dzięki temu mogę się odciąć od tego świata publicznego, on mnie wycisza i uspokaja. Prowadzę normalne, zwykłe, szare życie

- mówiła piosenkarka.

Saszan – kariera

Saszan to piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, która zaistniała w mediach w 2013 roku za sprawą piosenek publikowanych w serwisie YouTube. Pod koniec roku podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną, a 16 września 2014 wydała debiutancki album pt. "RSP". W październiku 2018 roku pojawił się kolejny krążek "Hologram".

Od czerwca widzowie mogą kojarzyć Saszan również z nieco innej działalności. Artystka została prowadzącą program "Fame czy Shame” , który dostępny jest na platformie player.pl. Jak czuła się w nowej roli?

Myślę, że dałam radę. Jak na debiut poszło mi całkiem nieźle. Nauczyło mnie to bardzo dużo pracy nad dykcją i nad tym, żeby myśleć, o czym się mówi

- zdradziła Saszan.

W tym roku powstał także jej kolejny utwór. "Czternasty" to jeden z najbardziej osobistych singli Saszan. Mroczna kompozycja i bit opowiada o trudnym okresie artystki po śmierci babci. Do współpracy przy tworzeniu utworu Saszan zaprosiła Michała Szczygła.

Utwór „Czternasty” jest taki katharsis, oczyszczenie ze złych emocji. Mnóstwo osób mnie zawiodło, w tamtym czasie zmarła jeszcze moja babcia. To był punkt kulminacyjny w złym stanie psychicznym

- podsumowała wokalistka.

Na naszej scenie Saszan zaśpiewała piosenkę "Czternasty". Zobaczcie wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

W czynie społecznym remontują pałac. "Wszystko zaczęło się od marzenia"

Aplikacja, która ma uzmysłowić, że toalety publiczne cały czas są potrzebne

Iga Świątek zagra o finał French Open! Tata zawodniczki: "Mam nadzieje, że nie wie, co się tutaj dzieje w kraju"

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości