Saszan

  Saszan

  Kilka lat temu Saszan za namową znajomych zaczęła wrzucać do Internetu swoje covery. Jej debiutancka płyta "RSP" cieszyła się dużą popularnością. Teraz wokalistka wraca po dłuższej przerwie z nowym materiałem. Na dachu studia Dzień Dobry TVN odbyła się premiera jej nowego singla "8 miejsc". Posłuchajcie!

  Podobno ładnym jest w życiu łatwiej. Uroda podobno jest gwarancją sukcesu. Ale czym jest uroda? Twarz od sztancy przygotowana przez chirurga plastycznego? Dlaczego kobiety, które robią zbyt dużo operacji plastycznych są do siebie podobne? Czy piękne jest to, co nam się podoba, czy podoba nam się coś dlatego, bo jest piękne? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Roksana Pindor „Saszan" oraz Bartek Krasuski. Towarzyszył im Robert Zydel, antropolog. Jaki wpływ pojmowanie piękna przez dorosłych ma wpływ na młodzież?

  Dziś wielkie party poprzedzające wręczenie nagród MTV. Galę poprowadzą: Saszan i Łukasz Jakóbiak. Relację na żywo będzie można zobaczyć na portalu veedo.pl, a jutro Agnieszka Jastrzębska zda Wam relację z tego wydarzenia.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, na dzień przed premierą swojej płyty, Saszan w utworze "Proste słowa"!

  Co i rusz pojawiają się w show-biznesie nowe osoby, które coraz częściej rekrutują się spośród blogerów i innych osób wykorzystujących internet do zaprezentowania swojego talentu. Wśród nich są goście Dzień Dobry TVN: wokalistka Roksana Pindor "Saszan", blogerka Magdalena Kostyszyn ("Ch**owa Pani Domu") i wokalista Patryk Kumór. Jak zaczęła się ich internetowa kariera? Kto ich zainspirował do pokazania się w necie? Jak teraz wygląda ich życie? na co przeznacza pieniądze ze sprzedaży koszulek "Ch**owa Pani Domu"?

  Kiedy wyda płytę i czego możemy się po tym krążku spodziewać, jak mijają jej wakacje i kto jest jej muzycznym idolem? W Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Saszan. Zadaliście jej pytanie na czacie?

  Ma 19 lat, śpiewa i prowadzi bloga. Ma też kilkadziesiąt tysięcy fanów na Facebooku, a jej kanał na YouTube obejrzało już ponad 2 miliony osób. Kim jest "Saszan"? Oto historia nastolatki z czerwonymi włosami, która udowadnia, że karierę muzyczną można zrobić bez znajomości i pomocy wielkich wytwórni muzycznych. Czy to prawda, że inspiruje się Rihanną? Roksana "Saszan" Pindor była gościem Dzień Dobry TVN, a na naszej scenie wykonała piosenkę "Świat Jest Nasz". Posłuchajcie! Podoba się Wam?