Gwiazdy

O tych ślubach polskich gwiazd mówi się do dziś. Pamiętacie, gdzie Wojtek Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna powiedzieli "tak"?

Gwiazdy

Książę William i księżna Kate właśnie świętują 10. rocznicę ślubu. Dekadę temu ich ceremonią żył cały świat. Nie tylko za granicą wesela organizowane są z rozmachem. Na polskim podwórku gwiazdy również urządzają iście królewskie bale. W Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk przypomniała te najgłośniejsze.

Śluby gwiazd

Dla wielu osób ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Niektórzy z tej okazji przygotowują bale rodem z filmu "Wielki Gatsby", a inni wybierają skromne uroczystości. Polskie gwiazdy często pobierają się z pompą, a ich wielkim dniem żyje cały show-biznes.

- To są wydarzenia, na które cała Polska patrzy. Kiedy gwiazdy biorą ślub, to my się przyglądamy, w czym idą do tego ślubu, ile wydają kasy, kto jest zaproszony – mówiła Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN. Przy okazji 10. rocznicy ślubu księcia Williama i księżnej Kate, reporterka przyjrzała się najgłośniejszym ceremoniom zaślubin z polskiego show-biznesu.

Krzysztof Ibisz i Anna Zejdler

- To był 1998 rok i nasza stacja go transmitowała. Mało tego, to był ślub, którym żyła cała Polska – rozpoczęła Sandra Hajduk, po czym pokazała zdjęcia z ceremonii:

Dzień Dobry TVN

- Jaka piękna – zareagował Filip Chajzer, widząc fotografię Anny Zejdler w białej sukni.

Przy okazji dziennikarka przypomniała, że Krzysztof i Anna poznali się przez Marcina Tyszkę. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu. Para doczekała się syna Maksymiliana, jednak po sześciu latach zdecydowała się na rozwód.

- Rozwód wiele mnie nauczył i zmienił mnie kompletnie. W jakimś sensie nigdy nie jest tak, że dwie osoby chcą się rozstać w tym samym momencie. Zawsze jedna strona jest bardziej poszkodowana. Wtedy, kiedy to następowało, byłam przerażona - komentowała Zejldler podczas jednej z wizyt w naszym studiu.

Ania i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy wzięli ślub 22 czerwca 2013 roku w Serocku. - 20 ochroniarzy pilnowało tego wydarzenia, żeby nikt tam się nie zakradł – przypominała Sandra Hajduk.

Ceremonią żyły wszystkie media, zarówno te plotkarskie, jak i sportowe. Tego dnia parze młodej towarzyszyli przyjaciele z boiska i nie tylko. Wśród nich byli m.in. Wojciech Szczęsny czy Cezary Pazura z żoną Edytą.

Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Para powiedziała sobie "tak" w pięknej willi w Konstancinie w 2016 r. Panna młoda zachwyciła gości (a była tam cała śmietanka polskiego show-biznesu) suknią ślubną od Ewy Minge w kolorze gołębiego błękitu.

- Pamiętam, jak paparazzi wisieli na plotach, by zrobić te zdjęcia – wspominała Sandra.

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

Agnieszka Radwańska chroni swoje życie prywatne, ale nie udało jej się uciec od ciekawości mediów, które chciały wiedzieć wszystko na temat jej ślubu.

- To był dosyć drogi ślub, bo mówi się, że aż 300 tys. złotych para wydała na tę ceremonię. Jej sukienka długo była komentowana w show-biznesie. To bardzo głośny ślub – przekonywała dziennikarka Dzień Dobry TVN.

Dzień Dobry TVN

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek Szczęsny

Ten ślub przeszedł do historii jako jeden z najpiękniejszych. Odbył się bowiem w malowniczej Grecji. Pamiętacie, w jakich kreacjach wystąpiła para młoda?

- Garnitur od Toma Forda, sukienka Mariny zaprojektowana przez projektantkę Mirę Zwillinger, czyli nie jakiś oklepany dom mody, tylko naprawdę oryginalny wybór – mówiła Sandra Hajduk.

Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Beata Kozidrak w autobiografii zdradza powody rozwodu. "To były dramatyczne chwile"

Edyta Pazura czule o swoich dzieciach. Ma dla nich ważne przesłanie

Księżna Kate zachwyca w kwiatowej sukience w dniu rocznicy ślubu. Jej stylizacja jest warta blisko 50 tys. złotych

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości