Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak wygląda jej niedzielny poranek. "Henio jest cudowny"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Małgorzata Roznek-Majdan z dziećmi

Małgorzata Rozenek-Majdan zazwyczaj bardzo wcześnie i aktywnie zaczyna swój dzień. Tym razem pokazała w mediach społecznościowych, jak beztrosko wyglądał jej niedzielny poranek. Prowadząca Dzień Dobry TVN spędziła go w łóżku z dziećmi i psami.

Poranek Małgorzaty Rozenek-Majdan

Zazwyczaj Małgorzata Rozenek-Majdan bardzo wcześnie zaczyna swój dzień. Najpierw idzie na siłownie, co chętnie pokazuje w swoich mediach społecznościowych, a następnie realizuje wiele zadań zawodowych. Niedziela to szczególny dzień, bo wówczas prowadząca Dzień Dobry TVN ma więcej wolnego. Na jej Instagramie pojawił się film relacjonujący poranek spędzony w towarzystwie dzieci i psów.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Obrazek wyglądał sielsko. Na ogromnym łóżku Rozenek-Majdan czytała książkę, a Tadeusz, starszy syn gwiazdy, bawił się z małym Heniem.

- Raczej bez szans na poczytanie, ale i tak poranek idealny - napisała jedna z obserwatorek.

- Takie poranki są najlepsze, bez pośpiechu, zegarka w ręku... Takie chwile należy pielęgnować i celebrować - dodała kolejna.

- Henio jest cudowny pani Małgosiu - czytamy pod nagraniem.

Małgorzata Rozenek-Majdan w Dzień Dobry TVN

W komentarzach nie zabrakło także pytań o to, kiedy po raz kolejny będzie można zobaczyć Małgorzatę Rozenek-Majdan w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN.

Jeszcze w dzisiejszym, specjalnym materiale, widzowie mogli się dowiedzieć, jak gwiazda wspomina swoje szkolne czasy. - Zawsze miałam zachowanie niedostateczne, bardzo mocno dyskutowałam. To jest szkoła ogromnej wiary w siebie i to jest ogromnie ważna rzecz - mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan o szkole baletowej.

Dzisiejszy odcinek programu, oraz pozostałe, obejrzeć możecie zawsze na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/m_rozenek

Pozostałe wiadomości