Gwiazdy

Żona Miami nie wiedziała, że ma siostrę. Poznała ją po latach: "Chowałam się przed nią"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Magda Nabiałczyk
Żona Miami w rodzinnej Pile
Żona Miami w rodzinnej PileDzień Dobry TVN
wideo 2/2

Karolina Antoniades była bohaterką show "Żony Miami". Choć teraz żyje w dostatku i luksusie, spełniając swój amerykański sen, to w dzieciństwie musiała ciężko pracować, by zarobić pieniądze. Gwiazda w Dzień Dobry TVN opowiedziała o krętej drodze do sukcesu. Wyznała też, że przez wiele lat nie miała pojęcia, że ma przyrodnią siostrę.

Karolina Antoniades miała trudne dzieciństwo

Karolina Antoniades wystąpiła w programie "Żony Miami", w którym Polki pokazują swoje wystawne życie na Florydzie. Od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, ale z radością kilka razy do roku odwiedza Polskę. Z sentymentem wraca do Piły, gdzie dorastała. Tam też mieszka jej rodzina.

- Wychowałam się z tatą i babcią. Babcia jeszcze wtedy pracowała, więc bywało tak, że często przygotowywałam posiłki, musiałam sprzątać w domu. Pracowałam w polu, woziliśmy z tatą siano. Bywało też tak, że naprawdę brakowało mi czasu na odrobienie lekcji. Z tej frustracji i żalu napisałam list do prezydenta Kwaśniewskiego, że jestem chętna do nauki, chciałabym coś w życiu osiągnąć, ale mam małe utrudnienia, ponieważ mój tata daje mi tyle pracy, że nie jestem po prostu w stanie. Oczywiście prezydent nie odpisał - wyznała Karolina.

Żona Miami była związana z tatą, ale nie wiedziała, że skrywał on pewien sekret. Dopiero po latach dowiedziała się o istnieniu przyrodniej, młodszej siostry.

- Byliśmy bardzo ze sobą zżyci, a siostra miała oddzielne życie ze swoją mamą. Może właśnie z tego względu, że tata oddał się całkowicie dla mnie, nie powiedział mi o tym, że była siostra - przyznała Karolina. - Ona jest młodsza troszkę, ale była już taka bardziej rozgarnięta, miała i makijaż, i włosy zrobione, a ja byłam bardziej taka skromna. Pamiętam, że jak tata ją przywiózł, to bardzo dużo gadała. Spotykałyśmy [z przyjaciółką - przyp. red.] moją siostrę gdzieś na mieście i się chowałyśmy. Ale później, kiedy zaprosiła mnie na swoją osiemnastkę, bardzo się zbliżyłyśmy do siebie - dodała.

Antoniades po roku studiów wzięła dziekankę i postanowiła przeprowadzić się do Niemiec, gdzie mieszkała jej mama. Karolina za granicą pracowała jako sprzątaczka, niania i barmanka. Następnym przystankiem na jej życiowej drodze był Londyn. Później poznała swojego męża.

- Mój mąż był w trakcie zmian, odszedł z pracy i miał nowy pomysł na życie, żeby założyć własną firmę. Nie powiem, że od niedawna nam się powodzi, ale nie wyszłam za mąż za milionera - podkreśliła.

Karolina Antoniades chce po raz drugi zostać mamą

Żona Miami wraz ze swoją córką, 11-letnią Atheną, odwiedziły Dzień Dobry TVN. Karolina Antoniades w rozmowie z prowadzącymi wyznała, że przyjechała do Polski nie tylko, by zobaczyć się z rodziną. Ma jeszcze jeden bardzo ważny powód.

- Od pewnego czasu staramy się z mężem o kolejne dziecko i coś nam to pomału idzie. Przyjechałam odwiedzić lekarza z Łodzi. No i zobaczymy, co ten lekarz nam powie, czy pomoże - powiedziała Karolina.

Jak Athena zareagowała na wieść, że być może w przyszłości będzie miała rodzeństwo? - Na początku bardzo się ucieszyłam. Ale potem pomyślałam, że bycie jedynaczką też bywa fajne, bo pies, to jest mój pies i nie muszę się nim z nikim dzielić. Chciałam być w centrum uwagi. Ale fajnie jest mieć rodzeństwo, więc na dłuższą metę to jest dla mnie w porządku - przyznała córka Karoliny.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz wideo:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Magda Nabiałczyk

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości