Joanna Koroniewska reaguje na krytykę ze strony męża: "Wynoś się". Nagranie hitem sieci

Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska jechała samochodem z mężem. Nagle kazała mu wysiąść
Źródło: Kamil Piklikiewicz/East News
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor słyną ze swojego poczucia humoru. Często nagrywają zabawne filmy na temat relacji damsko-męskich i publikują je w mediach społecznościowych. Tym razem pokazali, co może się wydarzyć, gdy mężczyzna zwraca uwagę kobiecie prowadzącej samochód. Fani płaczą ze śmiechu.

Joanna Korowniewska i Maciej Dowbor - związek

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od ponad dwóch lat prężnie działają na Instagramie. Prowadzą cykl live'ów "Domówka u Dowborów", podczas których przeprowadzają wywiady ze znanymi i lubianymi postaciami ze świata show-biznesu. Ponadto często publikują zabawne zdjęcia oraz filmy, ukazujące niczym w krzywym zwierciadle relacje damsko-męskie.

Problemy w związku

Źródło: Dzień Dobry TVN
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Nie ma miłości bez zazdrości?
Kłótnie w związku
Kłótnie w związku

W najnowszym filmie Joanna i Maciej odegrali scenę w aucie. Aktorka prowadziła samochód, a jej mąż, jako doświadczony kierowca, postanowił udzielić jej rad na temat poprawnej jazdy. Choć Koroniewska nie pytała go o zdanie, Dowbor czuł się w obowiązku, żeby ją poprawiać i wytykać błędy.

- Jak ty jeździsz? Nie sprawdziłaś, czy ktoś nie jedzie z lewej strony. Przecież zaraz rozwalisz zawieszenie. Nie możesz jechać po dwóch pasach naraz. Możesz tak nie skakać przez te hopki? Zwolnij, Asia zwolnij - mówił Maciek.

Mężczyźni są lepszymi kierowcami od kobiet?

Joanna w pewnym momencie nie wytrzymała i kazała mężowi opuścić auto.

- Wynoś się! - powiedziała stanowczym tonem.

Aktorka napisała pod filmem: "Czy faceci zawsze muszą zwracać kobietom uwagę, jak prowadzą samochód?! Za blisko, za szybko, za wolno, za krzywo, za niebezpiecznie… zawsze źle! Jakie macie sposoby na uciszenie swojego mężczyzny podczas jazdy? Bo jak widać, czasem trzeba sięgnąć po ostateczne rozwiązania!".

Satyryczne nagranie Dowborów rozbawiło fanów. "Popłakałam się ze śmiechu", "Z życia wzięte. Dlatego ja nienawidzę prowadzić, bo irytacja od razu poziom 1000", "Haha scena z życia każdej kobiety", "Ja swojego po takim gadaniu wyprosiłam z samochodu i wracał na piechotę do domu", "Asia, masz absolutną rację", "Zrobiliście mi dzień tym filmem! Kocham was" - czytamy w komentarzach opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości