jazda samochodem

  jazda samochodem

  Zastanawiasz się nad tym, jakie auto miejskie wybrać? Szukasz samochodu, który łączy funkcjonalność ze stylem, a do tego ma sportowy charakter? Sprawdź, co oferuje nowoczesne, a zarazem kultowe MINI. Osobiście przekonaj się, jaką frajdę z jazdy daje to ponadczasowe auto. Już dziś możesz umówić się na jazdę testową i sprawdzić, czy miłośnicy tej marki mówią prawdę.

  Najtańszy kredyt samochodowy to marzenie wielu osób. Za pomocą kredytu samochodowego możemy sfinansować zakup nowego lub używanego auta. Warto jednak zastanowić się nad tym, co będzie lepszym rozwiązaniem: kredyt samochodowy czy gotówkowy? Pozostaje również pytanie, gdzie najłatwiej uzyskamy najtańszy kredyt samochodowy.

  Kierowca wyścigowy Ben Collins jeździł w słynnych wyścigach Le Mans i Nascar prowadził samochód Batmana, a przede wszystkim przebrany za Stiga - tajemniczego kierowcę z Top Gear - jeździł najlepszymi samochodami na świecie. Przy okazji swojej wizyty w Polsce spotkał się z Marcinem Sawickim. Ben radził dziennikarzowi Dzień Dobry TVN, jak bezpiecznie prowadzić auto i traktować dzieci podczas jazdy ;)

  Mnóstwo na ulicach kierowców, którzy za kółkiem są za bardzo zuchwali i przez to stwarzają niebezpieczne sytuacje. To samo jest w przypadku osób, które nie czują się zbyt pewnie w samochodzie. Do tej drugiej grupy zalicza się Jolanta Deszcz-Pudziankowska, która miała długą przerwę w jeżdżeniu i teraz słabiej radzi sobie na drodze. Jak jej pomóc i innym kierowcom, którzy stwarzają niebezpieczeństwo na drogach? Jak oswoić auto? Zapytaliśmy o to instruktora z 40-letnim stażem - Romana Zdziarskiego.

  Marta Krzepek projektuje fraki. Jest ich tylko 99 sztuk danego modelu. Czy dla Joli zrobi wyjątek i zaprojektuje setny konkretnego modelu? Ile kosztują fraki, którymi zachwyciła się Jolanta Pieńkowska?

  Spotkaliśmy się z Krystianem Wieczorekiem zaledwie kilka godzin po zdanym na prawo jazdy egzaqminie. Czy było trudno? - Myślę, że nawet w wieku 38 lat można się tego nauczyć i można się nauczyć jeździć - uważa aktor. Kto go egzaminował - kobieta czy mężczyzna? Czy planuje jakoś uczcić zdany egzamin?