Rozprawa Justina Timberlake'a wyznaczona na dzień koncertu w Krakowie. Czy polscy fani ucierpią?

Czy Justin Timberlake zagra koncert w Krakowie?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Jazda po alkoholu
Jazda po alkoholu
Czym jest współuzależnienie?
Czym jest współuzależnienie?
Kobiety, wino i... alkoholizm
Kobiety, wino i... alkoholizm
Poznajcie historię alkoholika z TikToka - napisy
Poznajcie historię alkoholika z TikToka - napisy
Mała butelka, wielki problem
Mała butelka, wielki problem
Coraz młodsze dzieci sięgają po alkohol
Coraz młodsze dzieci sięgają po alkohol
Dzieci sięgają po alkohol
Dzieci sięgają po alkohol
Alkohol w rękach nastolatków
Alkohol w rękach nastolatków
Czy pozwolisz pijanej osobie jechać samochodem?
Czy pozwolisz pijanej osobie jechać samochodem?
Alkoholicy są genialnymi kłamcami
Alkoholicy są genialnymi kłamcami
Jak alkohol zmienia wygląd?
Jak alkohol zmienia wygląd?
Niedawno media obiegła informacja o niewłaściwym zachowaniu Justina Timberlake'a. Wokalista został aresztowany za to, że pod wpływem alkoholu prowadził samochód. Wyznaczono już termin rozprawy. Ma do niej dojść w dniu koncertu gwiazdora w Krakowie. Czy w związku z tym plany fanów artysty zostaną pokrzyżowane?

Justin Timberlake aresztowany

Justin Timberlake to znany amerykański aktor i piosenkarz. Zagrał w produkcjach takich jak "Wyścig z czasem", "The social network" czy "Dopóki piłka w grze". Popularność zyskał dzięki występom w zespole "'N Sync". Udało mu się także rozwinąć karierę solową, wypuszczając hity: "Cry Me a River" czy "Can't Stop the Feeling!".

Muzyk bywał bohaterem afer. Jedna z nich wydarzyła się 1 lutego 2004 roku podczas mistrzostw w futbolu amerykańskim Ligii NFL Wtedy to pojawił się na scenie z Janet Jackson. W pewnym momencie wokalista zerwał z koleżanki górę kostiumu, przez co wszyscy mogli zobaczyć jej nagą pierś. Ostatnio także mierzył się z kryzysem wizerunkowym. Doszło do niego, kiedy jego eks dziewczyna Britney Spears w autobigrafii wyznała, że była w ciąży i Justin namawiał ją do aborcji.

Teraz wokalista ma kolejne kłopoty. 18 czerwca 2024 roku trafił bowiem do aresztu po tym, jak został zatrzymany na drodze przez funkcjonariuszy policji w Sag Harbor. Służby zauważyły BMW, które nie zatrzymało się przed znakiem "Stop" oraz miało jechać zygzakiem po jezdni. Według doniesień zachodnich mediów gwiazdor miał wyraźnie wyglądać na osobę nietrzeźwą, plątać się w wypowiedziach i twierdzić, iż spożył "tylko jedno martini". Odmówił również wykonania testu alkomatem. 

Ostatecznie o 9:30 czasu lokalnego stanął przed sądem i usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu w stanie po użyciu alkoholu, niedługo później opuścił areszt i nie musiał wpłacać kaucji.

Justin Timberlake - koncert w Krakowie

W najbliższych dniach Justin Timberlake ma rozpocząć swoją trasę koncertową "The Forget Tomorrow World Tour", która obejmuje nie tylko Stany Zjednoczone, ale i Europę. Pierwszy występ na starym kontynencie zaplanowano w Krakowie na 26 lipca. Niestety w tym samym dniu ma odbyć się rozprawa, na której rozpatrywana zostanie sprawa "zakrapianej" przejażdżki gwiazdora.

Wielbiciele artysty mogą na razie spać spokojnie - organizator koncertu nie przekazał jeszcze żadnych informacji na temat ewentualnych zmian związanych z krakowskim show. Spotkanie Justina z wymiarem sprawiedliwości może bowiem odbyć się w formie on-line.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: Filmweb.pl

Źródło zdjęcia głównego: Michael Buckner / Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla