niedziela

  Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 25 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Jaka będzie pogoda w niedzielę 25 września 2022 r.? Synoptycy przewidują przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 11 st. we wschodniej części kraju do 18 st. C. Co jeszcze czeka nas w pogodzie?

  Sprawdź prognozę sobotę i niedzielę.

  Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 18 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt. Po godzinie 10.00 Srebrny Glob przejdzie do znaku Raka. Na niebie brak większych aspektów pomiędzy planetami.

  Jaka będzie pogoda w niedzielę 18 września 2022 r.? Jak przewidują synoptycy, aurę w Polsce będą kształtowały niże. Będzie do nas napływać chłodne i wilgotne powietrze. W niektórych częściach kraju przelotne opady deszczu. Sprawdź prognozę pogody na sobotę i niedzielę.

  Małgorzata Rozenek-Majdan zazwyczaj bardzo wcześnie i aktywnie zaczyna swój dzień. Tym razem pokazała w mediach społecznościowych, jak beztrosko wyglądał jej niedzielny poranek.

  Sprawdź prognozę na ostatnią sobotę i niedzielę sierpnia.

  Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 21 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Bliźniąt. Na niebie utworzy się trudna opozycja pomiędzy Merkurym znajdującym się w znaku Panny, a Neptunem rezydującym w znaku Ryb.

  Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 14 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Ryb. Na niebie dzisiaj będzie miała miejsce opozycja Słońca i Saturna, jak również silny trygon pomiędzy Marsem a Plutonem.

  Jaka będzie pogoda w niedzielę 14 sierpnia 2022 roku? Przewidywane są wysokie temperatury i miejscowo występujące burze. Ile wskażą termometry w drugi dzień długiego sierpniowego weekendu? Gdzie będzie najcieplej?

  Poznaj horoskop dzienny na niedzielę, 24 lipca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Bliźniąt. Na niebie brak większych układów między planetami. Niedziela powinna być spokojniejsza i bardziej harmonijna. 

  Sprawdź prognozę pogody.

  Jaka będzie pogoda w niedzielę, 19 czerwca 2022 r.? Według zapowiedzi synoptyków niedziela będzie bardzo gorąca. Termometry wskażą od 27 do 37 st. C. Wiatr ma być słaby i umiarkowany, ale w czasie burz porywisty.

  Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 12 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona.

  Jaka będzie pogoda w niedzielę 12 czerwca 2022 r? Zdaniem synoptyków, czeka nas ciepły dzień. Niewykluczone są przelotne opady deszczu. Czy wrócą burze? Sprawdź prognozę pogody na niedzielę i poniedziałek.

  Jaka będzie pogoda w niedzielę, 29 maja 2022 r.? Niestety przewidywania synoptyków nie napawają optymizmem. Końcówka wekeendu, tak jak poprzednie dni, będzie pochmurna i deszczowa.

  Jaka będzie pogoda w weekend? Zachmurzenie ma być duże. Wystąpią przelotne opady deszczu i lokalne burze. Temperatura maksymalna od 13 do 17 st. C. Wiatr umiarkowany, ale z porywami. Sprawdź prognozę pogody na sobotę i niedzielę.

  Jaki jest horoskop na niedzielę, 22 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc zaczyna dzień w znaku Wodnika. Po godzinie 17:49 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Wieczorem na niebie utworzy się Trzecia Kwadra naszego naturalnego satelity. Jest to faza, w której Księżyc jest widoczny w połowie, ale z każdą kolejną godziną jego tarczy będzie ubywać, ponieważ dąży do nowiu. 

  Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 15 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Srebrny Glob znajduje się w znaku Skorpiona. Już tylko kilkanaście godzin dzieli Nas od Pełni Księżyca i zaćmienia. To nie będzie sielska i spokojna niedziela.

  Sprawdź prognozę pogody na sobotę i niedzielę.

  Sprawdź prognozę pogody na piątek, sobotę i niedzielę.

  Niedziela 10 kwietnia to nie tylko Niedziela Palmowa, ale również rocznica katastrofy w Smoleńsku. Czy w tym dniu będzie można zrobić zakupy? Czy jest to niedziela handlowa? Kiedy będzie można zrobić zakupy w kwietniu?

  Jaka będzie pogoda w weekend? Przed nami pochmurne dni i przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy do 12 stopni Celsjusza. Wiatr będzie porywisty. Sprawdź prognozę pogody na sobotę i niedzielę 9-10 kwietnia 2022 r.

  Jaka będzie pogoda w weekend? Jego początek w Polsce zapowiada się ładnie, jednak w kolejnych dniach synoptycy zapowiadają ochłodzenie i deszcz. Miejscami powieje silny wiatr. Sprawdź prognozę pogody na sobotę i niedzielę.

  Słońce zaczyna dzień w znaku Ryb, ale o godzinie 16.33 wkroczy do znaku Barana i tym samym zainauguruje się astronomiczna wiosna. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 20 marca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Przesilenie wiosenne wywoła zjawisko równonocy, z którym spotykamy się tyko dwa razy w roku, zatem warto na nie zwrócić uwagę. Możemy odczuć ogromne zmęczenie, przeciążenie organizmu oraz migrenowe bóle głowy. Będziemy rozdrażnieni, senni i jednocześnie niewyspani.

  Jaka jest prognoza pogody na niedzielę?

  Jaka będzie pogoda na weekend? Zdaniem synoptyków w Polsce czeka nas słoneczna aura. Termometry wskażą w niektórych częściach kraju nawet 10 stopni C. Sprawdź prognozę pogody na sobotę i niedzielę 12-13 marca.

  Jaka będzie pogoda w niedzielę 6 marca? Dzień upłynie pod znakiem dużego i umiarkowanego zachmurzenia. Nigdzie nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy od 2 do 4 st. C. Wiatr będzie słaby, tylko na wybrzeżu umiarkowany.