Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński wspominają szkolne czasy. "Miałam zachowanie niedostateczne"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Monika Nasterniak
Małgorzata i Krzysztof wracają do szkoły
Małgorzata i Krzysztof wracają do szkołyDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Nowi prowadzący Dzień Dobry TVN Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zabrali widzów w sentymentalną podróż do szkolnych czasów. Jakimi byli uczniami? Kto podpadał nauczycielom?

Małgorzata i Krzysztof wracają do szkoły

Prowadzący Dzień Dobry TVN Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński postanowili wybrać się w sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa. Wraz z kamerą odwiedzili placówki, w których zdobywali wykształcenie. Małgorzata od 10. roku życia uczęszczała do Państwowej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie.

- Spędziłam w niej 6 lat, później na ostatnie 3 przeniosłam się do Łodzi - wspomina. Prezenterka podkreśla, że w tym miejscu ważna jest tzw. lekkość ciała. - Wagę stawiano w auli, a wynik był oficjalnie komentowany. To było specyficzne miejsce - zaznacza.

- Zawsze miałam zachowanie niedostateczne, bardzo mocno dyskutowałam. To jest szkoła ogromnej wiary w siebie i to jest ogromnie ważna rzecz - dodaje.

Jakim uczniem był Krzysztof Skórzyński?

Krzysztof Skórzyński uczył się w XIII Liceum Ogólnokształcącym z oddziałami dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli. - Ja byłem typem tzw. zdolnego lenia. Mogłem osiągnąć w szkole więcej niż osiągnąłem, gdybym był bardziej pracowity - opowiada dziennikarz. Jak wspominają go nauczyciele placówki?

- Krzysiu dowodził takiej prym grupce (...), a ta grupka była wyjątkowa. Każda uroczystość, impreza była przez nich organizowana - wyjaśnia nauczycielka wychowania fizycznego Grażyna Czyżkowska. - Od początku było wiadomo, że to jest osobowość medialna - podsumowuje wicedyrektor szkoły Dorota Gołaszewska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Monika Nasterniak

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości