Gwiazdy

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz pokazali projekt domu. Plan 400-metrowej posiadłości robi wrażenie

Gwiazdy

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz to para influencerów, która w bardzo szybkim czasie zyskała spore grono fanów. Młode gwiazdy Internetu w tym roku czeka wiele zmian. Już niebawem zakochani przywitają na świecie drugie dziecko oraz przeprowadzą się do nowego, ponad 400-metrowego domu. Jak prezentują się wnętrza?

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz - jakie mają plany na 2021 rok?

Rok 2021 z pewnością będzie intensywny dla 24-letniego Jana Dąbrowskiego i 22-letnij Sylwii Przybysz. Niedawno zakochani poinformowali swoich fanów o kolejnej życiowej rewolucji. Młodzi youtuberzy w marcu przywitają na świecie drugie dziecko. Niedawno poinformowali także o rozpoczęciu budowy wymarzonego domu, który pomieścić ma całą rodzinę. Jak będzie wyglądał?

Na jednym z filmików opublikowanych w sieci zakochani pokazali projekt i zdradzili, że posiadłość liczyć będzie 400 metrów kwadratowych. Młodzi zdecydowali się na ogromny dom, gdyż jak przyznali, marzą im się rodzinne święta i dwie rodziny przy jednym stole.

Bardzo byśmy chcieli zorganizować fajną imprezę rodzinną i zaprosić obydwie rodziny, ale w tym momencie niemożliwe jest zaproszenie nawet jednej całej. Musieliśmy zdecydować się na duży dom, żeby spełnić marzenie i np. zorganizować wigilię i zaprosić dwie rodziny

- powiedzieli.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pokazali dom

Jan i Sylwia długo analizowali projekt domu, ostatecznie wygrała wizja dużej rodziny i przestronnego lokum. Para zdecydowała się na gniazdko o sporej powierzchni. Jak zdradzili, na parterze znajdować się będzie duży salon z kuchnią, łazienka, garderoba, pomieszczenia gospodarcze oraz trzy pokoje gościnne, a na pierwszym piętrze pokoje dziecięce, sypialnie, garderoby, łazienki oraz dwa pomieszczenia do relaksu i zabawy. Do posiadłości będzie przynależeć także garaż, który pomieści dwa samochody. Trzeba przyznać, że projekt robi wrażenie.

Sylwia i Jan pokazali swój przyszły dom na swoim kanale na YouTube. Wideo można zobaczyć poniżej:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

"Wokół przerębla biegał pies, strasznie szczekał". Ze stawu wyłowiono zwłoki mężczyzny

Znana influencerka uwiodła młodszego o 14 lat pasierba, a teraz urodziła mu dziecko. "Kocham i jestem kochana"

Maja Sablewska pozuje topless. Fani: "Z każdym zdjęciem coraz młodziej"

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości