Gwiazdy

Ekipa Dzień Dobry TVN na planie sesji zdjęciowej. Co w swojej pracy kochają najbardziej?

Gwiazdy

Aktualizacja:

W tym roku Dzień Dobry TVN obchodzi swoje 15. urodziny. Z tej okazji prowadzący program zostali zaproszeni na uroczystą sesję zdjęciową, której efekty możemy podziwiać na łamach magazynu Gala. Z kamerami towarzyszyliśmy naszym gospodarzom na backstage’u.

Dzień Dobry TVN od 15 lat z widzami

Program śniadaniowy Dzień Dobry TVN nieustanie od 15 lat gości na antenie TVN i codziennie dostarcza widzom nowych informacji. Tysiące wydań, reportaży, materiałów i inspirujących rozmów oraz doświadczeni prowadzący - to nieodłączne elementy programu, który codziennie wita Polaków. Na szczególne uznanie zasługują nasi prowadzący, którzy wstają w środku nocy, by przyjechać na plan i w pełnym skupieniu przygotowują się do nowych materiałów. Jak pracę w programie ocenia Dorota Wellman?

Każdy rok jest inny, każdego roku stawiany na coś innego. Kiedyś stawialiśmy bardziej na poradnictwo, potem bardziej na sprawy społeczne, następnie królował show-biznes. Myślę, że ten program zmienia się tak, jak zmienia się świat

- powiedziała Dorota Wellman.

Marcin Prokop dodał natomiast, że na wielkie zmiany w Dzień Dobry TVN wpływ miały media społecznościowe, które w ciągu ostatnich lat bardzo się rozhulały. Dzięki temu prowadzący mają bezpośredni kontakt z widzami, z którymi mogą dyskutować.

Zaczęliśmy trochę inaczej robić telewizję, bardziej interaktywnie

- dodał Marcin.

Nowi prowadzący

W tym sezonie na pokładzie Dzień Dobry TVN pojawiły się nowe prowadzące. Pół roku temu swoje pierwsze kroki na planie stawiali Paulina i Damian, zaś we wrześniu do zespołu dołączył kolejny, tym razem damski duet - Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Tak naprawdę my z Damianem powtarzamy, że debiutujemy za każdym razem, jak przychodzimy na nasz dyżur. Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Te pół roku było dla nas taką paletą emocji, różnych doświadczeń, teraz możemy już chyba powiedzieć, że pójdzie nam z górki

- paulina Krupińska.

Najważniejsza misja programu

Profesjonalizm to jedna z ważniejszych cech, jaką powinien posiadać każdy dziennikarz. Anna Kalczyńska zdradziła nam jednak, że w pracy przy programie Dzień Dobry TVN istotne są jeszcze dwie rzeczy - energia i uśmiech. Każdego ranka nasi prowadzący mówią widzom "dzień dobry" i próbują rozpromieniać nawet najbardziej pochmurny dzień.

Ponadto ekipa Dzień Dobry to także świetni prezenterzy pogody oraz wspaniali reporterzy, którzy z plenerowych miejsc przekazują nam najświeższe informacje.

Mieliśmy zawsze świetnych ludzi od pogody, wykwalifikowanych reporterów, którzy dają duże wsparcie prowadzącym i duży rozmach samemu programowi

- powiedział Andrzej Sołtysik.

Zobacz eksluzywne zdjęcia z sesji naszych prowadzących do magazynu "Gala". Gospodarzy Dzień Dobry TVN sfotografował Dawid Klepadło.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Asia Argento świętuje 45. urodziny. Historia Włoszki, o której mówił cały świat

Sound'n'Grace o amerykańskim śnie. Producentem nowego singla zespołu został Bruno Mars

Ewelina Lisowska zabrała fanów w podróż do Włoch. Jej zdjęcia budzą zachwyt

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości