Andrzej Sołtysik

  Jesienna aura na dobre zagościła już za naszymi oknami, dzięki czemu coraz więcej osób decyduje się na spędzanie wolnego czasu w kinie czy przed ekranem telewizora.

  Patrycja Sołtysik pochwaliła się na Instagramie wyjątkowym zdjęciem, na którym razem z mężem wyglądają zupełnie inaczej. Trudno ich poznać, a to wszystko za sprawą imprezy w stylu PRL. Patrycja przemieniła się w blondynkę, a Andrzej postanowił zaszaleć. Sami zobaczcie. 

  Andrzej Sołtysik to zdecydowanie jeden z tych współprowadzących Dzień Dobry TVN, który idealnie odnajduje się w kąciku kulinarnym, zwłaszcza w roli smakosza. Dlatego nie krył swojego zadowolenia, kiedy pojawił się na planie specjalnego odcinka programu "MasterChef". Zdradził nam nawet, że mógłby zostać jednym z jurorów show, ale to nie wszystko. Wyznał, jakie jest jego ulubione danie i z jakim smakiem kojarzy mu się dzieciństwo.

  Andrzej Sołtysik to jeden ze współprowadzących Dzień Dobry TVN. Możemy go oglądac u boku Ani Kalczyńskiej. Prywatnie jest mężem Patrycji Sołtysik, z która ma syna, Stanisława. Nie ukrywają, że zostali rodzicami dzięki metodzie in vitro. Andrzej w rozmowie z Karoliną Kalatzi z serwisu dziendobry.tvn.pl odniósł się do słów, które padają w nowym podręczniku do nauki nowego przedmiotu o nazwie Historia i Teraźniejszość.

  Jak co poniedziałek widzowie Dzień Dobry TVN mieli za zadanie wykazać się kreatywnością i odpowiedzieć na pytanie - "Co było dalej?".

  Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólna pasja. Doskonałym tego przykładem są Jadwiga i Marek.

  Ewa Drzyzga uwielbia laurki, a Andrzej Sołtysik robi żonie niespodzianki.

  Patrycja i Andrzej Sołtysikowie nie boją się mówić głośno o swoich gorszych momentach. Robią to, by pomóc innym parom, borykającym się z problemem niepłodności. Na co dzień tworzą szczęśliwą rodzinę: oni i ich syn, Staszek, który przyszedł na świat dzięki metodzie in vitro. Teraz Sołtysikowie starają się o kolejne dziecko. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" nazwali to, z czym się zmagają, walką.

  Kto przyjeżdża do biura pierwszy, a kto najwięcej czasu spędza u makijażystek? Jesteście ciekawi? Oto kulisy programu Dzień Dobry TVN.

  Patrycja i Andrzej Sołtysikowie tworzą jedną z najbardziej zgranych par. Są szczęśliwymi rodzicami sześcioletniego syna, Stasia, który jest dla nich całym światem. Jednak droga, którą musieli przejść nie była usłana różami. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" wyznali, że starania o dziecko mogą nazwać "walką".

  22 stycznia obchodzimy Dzień Dziadka. Z tej okazji w studiu Dzień Dobry TVN zaprezentowaliśmy wizualizację, jak nasi prowadzący będą wyglądać za kilkadziesiąt lat. Zobaczcie reakcję Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika.

  Patrycja Sołtysik podzieliła się na swoim Instagramie bardzo osobistą refleksją na temat niepłodności. Żona prowadzącego Dzień Dobry TVN Andrzeja Sołtysika nie ukrywa, że temat jest jej szczególnie bliski. Osoby borykające się z tym problemem mierzą się nie tylko z bezsilnością i skrajnymi emocjami, ale często muszą także słuchać rad i pytań ze strony otoczenia. Niektóre z nich są wyjątkowo bolesne.

  Wiele kobiet chętnie powraca w do czasu ciąży, bo to niezwykły czas oczekiwania na pojawienie się nowego członka rodziny. Tym razem zdjęcie sprzed sześciu lat pokazała Patrycja Sołtysik, która właśnie przygotowuje się do świętowania kolejnych urodzin synka.

  Patrycja Sołtysik szczerze opowiedziała o swoim gorszym samopoczuciu, wyjaśniła też, dlaczego zniknęła z mediów społecznościowych. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl wyjawiła, czy otrzymała wsparcie od swoich obserwatorów i dlaczego postanowiła głośno opowiedzieć o tym, jak się czuje.

  20 lat temu na antenie TVN pojawił się "Big Brother", czyli pierwszy w Polsce tego typu program reality-show, w którym 15 osób zamieszkało w domu pełnym kamer. Uczestnicy musieli wykonywać polecenia Wielkiego Brata. Ten, kto nie cieszył się sympatią domowników oraz widzów, opuszczał program. Choć wówczas dla niego przygoda dobiegała końca, to tak naprawdę drzwi do wielkiej kariery dopiero stawały otworem. Jak show wspomina jego prowadzący Andrzej Sołtysik?

  Andrzej Sołtysik wziął ślub z Patrycją Czop prawie 6 lat temu i choć wtedy wydawało się, że dzieli ich wszystko: wiek, status społeczny, materialny, doświadczenie życiowe, to jednak do dziś tworzą szczęśliwą rodzinę. O swoim związku opowiedzieli w programie "Śluby Gwiazd" Izabeli Janachowskiej.

  Patrycja Sołtysik pokonała koronawirusa. Żona Andrzeja Sołtysika podzieliła się radosną informacją w mediach społecznościowych. Nie omieszkała przy tym pokazać, jak po tygodniach rozłąki powitał ją ukochany. Czy w dziennikarzu kryje się romantyk?

  Patrycja Sołtysik w mediach społecznościowych opowiedziała jak spędzi Wielkanoc. Podobnie jak w zeszłym roku, ze względu na trwającą pandemię, jej święta będą wyglądać inaczej.

  Nie chce tego ukrywać, bo jak pisze – choroby nie wolno się wstydzić. Patrycja Sołtysik za pomocą Instagrama poinformowała, że ma COVID-19. Blogerka wyjaśniła, dlaczego jej mąż, a nasz prowadzący, Andrzej Sołtysik prowadził program.

  Polacy wybrali "Dzień świra" jako film wszech czasów - tak wynika z raportu Uniwersytetu SWPS, zrealizowanego na zlecenie Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego. Obok tej informacji nie przeszła obojętnie Katarzyna Zielińska, która grała w produkcji Marka Koterskiego. Pamiętacie, w jaką postać się wcieliła?

  Ostatni rok był dla Andrzeja i Patrycji Sołtysików szczególnie intensywny. Czas kwarantanny poświęcali na wykańczanie i urządzanie nowego domu w Krakowie. W pomoc zaangażowali się także ich bliscy, dzięki którym małżeństwo mogło wprowadzić się już kilka miesięcy temu. Teraz Patrycja opublikowała zdjęcie z ich czterech kątów, dodając poruszający wpis, w którym mówi o rozłące z mężem.

  45. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych dobiegł końca, a my znamy już zwycięzców. Tegoroczne Złote Lwy powędrowały do "Zabij to i wyjedź z tego miasta" Mariusza Wilczyńskiego, zaś Srebrne Lwy – "Sweat" Magnusa von Horna. Sukces odniósł też film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Dzień po wielkim wydarzeniu z narodzonymi - Piotrem Trojanem i Janem Holoubkiem rozmawiała Kinga Burzyńska.

  Widzowie Milionerów już 3 grudnia będą mogli obejrzeć specjalny mikołajkowy. Tym razem uczestnikami będą prowadzący Dzień Dobry TVN, których zadaniem będzie zdobycie pieniędzy dla Fundacji TVN "nie jesteś sam". Czy udało im się wygrać milion? O zmaganiach w teleturnieju opowiedziała nam Katarzyna Kolenda-Zaleska.

  Andrzej Sołtysik ma ważny powód do świętowania. Prowadzący Dzień Dobry TVN 6 października obchodzi urodziny!

  W tym roku Dzień Dobry TVN obchodzi swoje 15. urodziny. Z tej okazji prowadzący program zostali zaproszeni na uroczystą sesję zdjęciową, której efekty możemy podziwiać na łamach magazynu Gala. Z kamerami towarzyszyliśmy naszym gospodarzom na backstage’u.

  Andrzej i Patrycja Sołysikowie zamieszkali w tym roku w nowym domu. W jego otoczeniu nie brakuje również ogrodu, w którym znalazły się już pierwsze nasadzenia. Jakie drzewa wybrała Patrycja?

  Długi okres przygotowań zakończony sukcesem. Andrzej i Patrycja Sołtysikowie zamieszkali w swoim nowym, wymarzonym domu. Radosnym momentem żona dziennikarza podzieliła się na Instagramie.

  Andrzej Sołtysik wraz z żoną Patrycją kończą urządzać swój wymarzony dom. Pati w mediach społecznościowych zdradziła fanom, jak będzie wyglądać salon, jadalnia i kuchnia. Te wnętrza robią wrażenie.

  Letnie kurorty, słoneczna pogoda, lekka kuchnia, wakacyjna atmosfera, Projekt Plaża. Dziesięć weekendów i dziesięcioro prowadzących to wszystko w Dzień Dobry Wakacje. Na program z plenerowego studia zapraszamy w każdy weekend od 9.00 do 11.30. Sprawdź, co przygotowaliśmy na lato.

  Zwiastun najnowszego dzieła Magnusa von Horna "Sweat", które znalazło się w tegorocznej selekcji festiwalu w Cannes, trafił właśnie do sieci. W filmie, oprócz debiutującej w głównej roli Magdaleny Koleśnik, grają m.in. Aleksandra Konieczna i Zbigniew Zamachowski. Na ekranie zobaczymy też naszych prowadzących: Annę Kalczyńską i Andrzeja Sołtysika. Sprawdźcie, jak sobie poradzili.