Andrzej Sołtysik

  Andrzej Sołtysik

  Patrycja Sołtysik podzieliła się na swoim Instagramie bardzo osobistą refleksją na temat niepłodności. Żona prowadzącego Dzień Dobry TVN Andrzeja Sołtysika nie ukrywa, że temat jest jej szczególnie bliski. Osoby borykające się z tym problemem mierzą się nie tylko z bezsilnością i skrajnymi emocjami, ale często muszą także słuchać rad i pytań ze strony otoczenia. Niektóre z nich są wyjątkowo bolesne.

  20 lat temu na antenie TVN pojawił się "Big Brother", czyli pierwszy w Polsce tego typu program reality-show, w którym 15 osób zamieszkało w domu pełnym kamer. Uczestnicy musieli wykonywać polecenia Wielkiego Brata. Ten, kto nie cieszył się sympatią domowników oraz widzów, opuszczał program. Choć wówczas dla niego przygoda dobiegała końca, to tak naprawdę drzwi do wielkiej kariery dopiero stawały otworem. Jak show wspomina jego prowadzący Andrzej Sołtysik?

  Polacy wybrali "Dzień świra" jako film wszech czasów - tak wynika z raportu Uniwersytetu SWPS, zrealizowanego na zlecenie Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego. Obok tej informacji nie przeszła obojętnie Katarzyna Zielińska, która grała w produkcji Marka Koterskiego. Pamiętacie, w jaką postać się wcieliła?

  Ostatni rok był dla Andrzeja i Patrycji Sołtysików szczególnie intensywny. Czas kwarantanny poświęcali na wykańczanie i urządzanie nowego domu w Krakowie. W pomoc zaangażowali się także ich bliscy, dzięki którym małżeństwo mogło wprowadzić się już kilka miesięcy temu. Teraz Patrycja opublikowała zdjęcie z ich czterech kątów, dodając poruszający wpis, w którym mówi o rozłące z mężem.

  45. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych dobiegł końca, a my znamy już zwycięzców. Tegoroczne Złote Lwy powędrowały do "Zabij to i wyjedź z tego miasta" Mariusza Wilczyńskiego, zaś Srebrne Lwy – "Sweat" Magnusa von Horna. Sukces odniósł też film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Dzień po wielkim wydarzeniu z narodzonymi - Piotrem Trojanem i Janem Holoubkiem rozmawiała Kinga Burzyńska.

  Zwiastun najnowszego dzieła Magnusa von Horna "Sweat", które znalazło się w tegorocznej selekcji festiwalu w Cannes, trafił właśnie do sieci. W filmie, oprócz debiutującej w głównej roli Magdaleny Koleśnik, grają m.in. Aleksandra Konieczna i Zbigniew Zamachowski. Na ekranie zobaczymy też naszych prowadzących: Annę Kalczyńską i Andrzeja Sołtysika. Sprawdźcie, jak sobie poradzili.

  Pewien kandydat na urząd Prezydenta Warszawy zrobił sobie zdjęcie na tle regału z książkami, który - jak uznali internauci - jest łudząco podobny do tego pokazanego w serialu TVN "Pułapka". Prowadzący Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik pozazdrościli kandydatowi i postanowili rozpocząć program na tle regału z książkami. Jakimi? ;)

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN mały bohater, 10-latek, który udzielił pomocy starszemu mężczyźnie i uratował mu życie. U nas spotyka się z jego córką. W programie także rapujący tata z córką! Ich występ zachwycił jurorów "Mam Talent". Na koniec pokażemy Wam, czego ludzie nie wymyślą, by ubarwić swoje wesele. Zapraszamy!

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: coraz więcej dzieci ogląda pornografię. Co jest przyczyną tego zjawiska? Oprócz tego Mariusz Kałamaga jako ojciec wystosował apel do Minister Edukacji Anny Zalewskiej. A na koniec zastanowimy się, za co Zakopane pokochali Arabowie. Zapraszamy!

  Wczoraj na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdynii można bylo obejrzeć "Kler" Wojciecha Smarzowskiego. Andrzej Sołtysik spotkał się z reżyserem i aktorami tego "prowokacyjnego, mocnego i bardzo, bardzo dobrze zagranego" obrazu. Czy film może zmienić rzeczywistość i wpłynąć na świadomość widza?

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: w nowym cyklu "Kobiece DNA" próbujemy zrozumieć płeć piękną. Sablewska, Pawlikowska i Kucner dlaczego mężczyźni uważają się za przystojnych, a kobiety mają coraz więcej kompleksów. W programie także: wynagrodzenie w ofercie pracy? Czy Polacy są na to gotowi? Na zakończenie na naszej scenie Stachursky! Zapraszamy od samego rana.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN same gwiazdy. Agata Buzek u boku Juliette Binoche i Roberta Pattinsona. Aktorka opowie o kulisach pracy z najlepszymi. Agata Kulesza zdradzi w jaką pułapkę dała się wciągnąć tej jesieni. Bądźcie z nami w niedzielę od samego rana.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN charyzmatyczny, charakterystyczny i tajemniczy Wojciech Mecwaldowski o tym, dlaczego w ostatnim czasie przestał stronić od mediów. Sprawdzimy także, co nowego u Ewy Drzyzgi. Na koniec programu Hołowczyc, Chajzer, Steczkowska i Orłoś o najpiękniejszym dźwięku na świecie - warkocie ich pierwszego samochodu. Zapraszamy!

  Pierwszy powakacyjny program Dzień Dzień Dobry TVN był absolutnie wyjątkowym wydaniem. Pierwszy raz w trzynastoletniej historii programu wszyscy prowadzący, w jednym studiu, poprowadzili wspólnie program. Zobaczcie, co działo się w weekend w studiu Dzień Dobry TVN w felietonie przygotowanym przez dziennikarkę Agnieszkę Jastrzębską.

  "Jestem osoba przeszczęśliwą. Mam najpiękniejszy okres w życiu. Ja to powtarzam, trąbię naokoło, że naprawdę wiek nie jest ważny. Można spełniać marzenia w każdym wieku. Całe życie marzyłam o tym, żeby mieć własny dom na wsi i nagle okazało się, że będę miała. (...) Mam dużo do zrobienia JESZCZE!" o życiu prywatnym i planach zawodowych, Marcinowi i Dorocie opowiedziała Urszula Dudziak.

  To już dziś. Zaczynamy nowy sezon Dzień Dobry TVN. Po raz pierwszy w historii naszego programu, dzisiejszy odcinek poprowadzą WSZYSCY nasi prowadzący. Gdzie byli na wakacjach? Jakie niespodzianki przygotowaliśmy dla naszych widzów? Zobaczcie!

  Bądźcie z nami w sobotni poranek. Zaczynamy o 8.00! Tego jeszcze nie było! Program poprowadzą wszyscy nasi prowadzący. Obudzą Was: Kinga Rusin, Magda Mołek, Anna Kalczyńska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Piotr Kraśko, Marcin Meller i Andrzej Sołtysik. W programie Tom Odell i Alice Merton w duecie. Artyści przyjechali do Polski specjalnie dla DDTVN! Domniemany syn Michaela Jacksona w Dzień Dobry TVN! Specjalnie dla nas Brandon Howard o powiązaniach z królem popu i relacjach z jego rodziną. Oprócz tego Urszula Dudziak po raz pierwszy z narzeczonym. Przyjdźcie na róg Hożej i Marszałkowskiej. W naszej kawiarence takie gwiazdy jak: Pectus, Wojtek Łuszczykiewicz, 4DREAMERS, Natalia Nykiel, Sarsa, Blue Cafe i Patryk Kumór. Będziecie mieli okazję z nimi porozmawiać i zrobić zdjęcie. Zostańcie z nami do końca, ponieważ po programie na rogu Hożej i Marszałkowskiej koncert zespołu Video! Tego nie będzie w programie :)