Gwiazdy

Eddy Murphy ojcem dziesięciorga dzieci. "Jestem wielkim szczęściarzem"

Gwiazdy

Najstarsze ma 31 lat, najmłodsze – 3. Eddy Murphy to świetny aktor i jak się okazuje, jeszcze lepszy ojciec. W najnowszym wywiadzie opowiedział o tym, jak udało mu się wychować swoje pociechy.

Eddy Murphy o ojcostwie

Eddy Murphy jest ojcem dziesięciorga dzieci. O swoich doświadczeniach z wychowywaniem swoich pociech opowiedział ostatnio w jednym z ostatnich wywiadów.

Jak jesteś na rozstaju dróg i pomyślisz co będzie najlepsze dla dzieci i wybierzesz tę ścieżkę, nigdy nie podejmiesz złej decyzji

- przywołał słowa aktora Mateusz Hładki.

Eddy Murphy dodał także, że troska o dzieci i to, że jego życie kręci się wokół nich sprawia, iż jest szczęśliwy. - Jestem wielkim szczęściarzem, jeśli chodzi o moje dzieci. Nie mam takiego, które uważam za gorsze, albo takie, które uważam za swoje ulubione. Moje dzieci są świetne, są normalnymi ludźmi, żadne nie jest zepsutym hollywoodzkim dzieciakiem - mówił.

Eddy Murphy – dzieci

Eddy Murphy, jak przystało na hollywoodzką gwiazdę, partnerek miał sporo. Aktor pozostawał w długoletnim związku z Mitchell, z którą ma piątkę dzieci. Są nimi: Bria L. Murphy, Myles Mitchell, Shayne Audra, Zola Ivy i Bella Zahra. W sierpniu 2005 roku kobieta złożyła pozew o rozwód, wynikający z "różnic nie do pogodzenia". Po rozwodzie z Mitchell, Murphy spotykał się z Melanie Brown, która zaszła z nim w ciążę. Angel Iris Murphy urodziła się w dniu 46. urodzin Murphy’ego, 3 kwietnia 2007 roku. Z modelką Paige Butcher aktor ma dwójkę dzieci: córkę Izzy i syna Maxa.

Zobacz też:

"BrzydUla 2". Małżeństwo Uli i Marka przechodzi kryzys. Filip Bobek zdradził nam, jak powinien postąpić Dobrzański

Sławomir skończył 38 lat. Artysta już jako nastolatek odnosił sukcesy na scenie: "Zdarzało się ze dwa razy misiem dostać"

Agnieszka Dygant pokazała zdjęcie sprzed 16 lat. "Piękna, ale im starsza, tym piękniejsza"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Korytowska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości