ojcostwo

  - Lepiej dobrze się zastanów, zanim nawet rozważysz zbudowanie z nim życia - ocenia internautka.

  Wyjazd może być doskonałym momentem na zacieśnienie więzi oraz kreowanie wspólnych wspomnień.

  Gwiazdor przyznaje, że w przyszłości chciałby zostać ojcem. Reporter Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał muzyka, jak wyobraża sobie siebie w tej roli? Odpowiedź może zaskoczyć fanów kolorowego ptaka.

  Wychowywanie dzieci wymaga nie lada poświęceń i często przypomina przejażdżkę rollercoasterem. Wie o tym doskonale dziennikarz Kamil Baleja, który ma dwójkę dzieci. Swoje doświadczenia zawarł w książce "Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa". O swojej publikacji opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Ekskluzywny Menel postanowił podzielić się tą nieco mniej cukierkową częścią tacierzyństwa. Bloger Kamil Pawelski, ojciec czterolatka i rocznej córeczki, zamieścił w mediach społecznościowych osobisty wpis. Zjednał nim sobie rzeszę innych ojców, którzy mają podobne odczucia.

  Kamery nagrały reakcję innego pasażera.

  Jesteście ze sobą kilka lat, ty marzysz o założeniu rodziny, on unika tematu jak ognia. Zastanawiasz się, jakie są jego plany. Czy jest już gotowy, by zostać ojcem? Zdaniem naukowców istnieje bardzo prosty sposób, żeby to sprawdzić. 

  "Mam 50 lat i nie mam dzieci".

  "Kompletnie się tego nie wstydzę" - przekonuje dzienikarz.

  Sylwester Wilk jest znany wszystkim fanom sportu. Jego determinacja jest najlepszym dowodem na to, że chcieć znaczy móc. W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską opowiedział o nowej życiowej roli.

  Szymon Hołownia i jego żona mają teraz szczęśliwy rodzinny czas. Niedawno w ich domu pojawiła się nowonarodzona córeczka Ela. Dziewczynka wniosła dużo radości do ich życia. Dumny tata napisał na swoim profilu na Instagramie, jakie obowiązki w związku z opieką nad maluchem należą do niego.

  Maffashion, czyli Julia Kuczyńska w rozmowie z jednym z dziennikarzy powiedziała, że jako mama 14-miesięcznego chłopca myśli o tym, by wyjechać na wakacje - bez dziecka. Wywołało to lawinę komentarzy. O tym, czy mama ma prawo do urlopu bez dziecka w programie opowiedziała Monika Perkowska.

  Piotr Szmidt, czyli Ten Typ Mes opowiedział o nowej płycie "Hello Baby", która w części dotyka tematu tacierzyństwa. Wspólnie z synkiem, Rysiem, wystąpili także na okładce krążka. Raper zdradził jak to jest być ojcem.

  "W końcu przyszła ta chwila".

  Mężczyzna na spacerze z dzieckiem wzbudza ogromną sympatię. Bywa jednak i tak, że musi mierzyć się z uwagami napotkanych mam, które komentują niedobrany kolorystycznie ubiór malucha czy niewłaściwie zapleciony warkoczyk. Warto więc zadać sobie pytanie, czy rzeczywiście ojcowie gorzej radzą sobie z opieką nad dzieckiem.

  Karol Strasburger i jego żona, Małgorzata, udzielili osobistego wywiadu, którego tematem było rodzicielstwo. Para w 2019 roku powitała na świecie córeczkę Laurę, a późne ojcostwo popularnego aktora elektryzowało publiczność. W rozmowie z magazynem "Viva!" zdradził, jak sam postrzega swoją decycję.

  Łukasz Kuchta i Oliwia Ciesiółka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pod koniec maja ubiegłego roku zostali rodzicami. Kilka miesięcy temu para rozstała się, a 25-letnia mama postanowiła, że opuści Śląsk razem z synem. Czy Łukasz często widuje Franka? Jak zmieniło go ojcostwo? Uczestnik show TVN7 odpowiedział na kilka naszych pytań.

  Nie ma dokładnych statystyk, które powiedziałyby, ilu mężczyzn zmaga się z depresją po przyjściu na świat ich dziecka. Nie ma też zbyt wielu młodych ojców, którzy chcieliby o tym mówić. Jest za to problem, który odbiera panom radość z rodzicielstwa.

  Uznanie ojcostwa przed narodzinami dziecka to rozwiązanie, które powinny przemyśleć wszystkie pary, które nie są małżeństwem, a decydują się na potomstwo. Procedura ta pozwoli uniknąć wielu skomplikowanych sytuacji. Jak należy ją przeprowadzić i dlaczego warto o nie zadbać?

  Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski są młodymi rodzicami. Para ma dwie córeczki, a w przyszłości planuje jeszcze powiększenie rodziny. Janek w jednym z wywiadów opowiedział, z czym wiąże się wczesne rodzicielstwo i z jakimi trudnościami on i Sylwia borykają się na co dzień.

  Co wypada piłkarzowi, który właśnie został ojcem, a na co nie ma zgody? Postawa Piotra Zielińskiego została skrytykowana m.in. przez Tomasza Hajto i Grzegorza Lato.

  Krzysztof Radzikowski z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" już niedługo powita na świecie pierwsze dziecko. Spytaliśmy go o to, jak przygotowuje się do powiększenia rodziny. Wiemy też, czy planuje więcej dzieci.

  Bycie ojcem to marzenie niejednego mężczyzny. Jak godzić tę najważniejszą rolę życia z własnymi oczekiwaniami? Na co zwracać uwagę, a czego unikać w relacji z dzieckiem? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział aktor Michał Koterski - tata Fryderyka.

  Dawid Kubacki spotkał się z Sebastianem Karpielem-Bułecką, by pogadać jak góral z góralem. O czym rozmawiali? Mistrz świata w skokach narciarskich opowiedział o tym, jak odnajduje się w roli ojca, natomiast artysta zdradził, dlaczego nie został... skoczkiem narciarskim.

  Gościem Dzień Dobry TVN był Krzysztof Jankowski, który niedawno został ojcem. Dziennikarz opowiedział o tym, jak odnajduje się w nowej roli. Jak sobie w niej radzi?

  Dzieci uczą się od nich odpowiedzialności, wyrozumiałości i bezgranicznej miłości. O swojej najważniejszej roli w życiu, czyli roli ojca opowiedzieli aktorzy - Michał Koterski oraz Krzysztof Piątkowski. Jak się w niej odnaleźli?

  Najstarsze ma 31 lat, najmłodsze – 3. Eddy Murphy to świetny aktor i jak się okazuje, jeszcze lepszy ojciec. W najnowszym wywiadzie opowiedział o tym, jak udało mu się wychować swoje pociechy.

  Rafał Maślak ma powody do dumy. Rodzina fotomodela już niebawem się powiększy. Gwiazdor ogłosił radosną nowinę w mediach społecznościowych.

  Gdy bracia Collins pojawili się w polskim show-biznesie, wiele kobiet zastanawiało się, czy mają parterki. Okazało się wówczas, że Grzegorz jest singlem, a Rafał od 10 lat pozostaje w związku małżeńskim i wychowuje dwójkę dzieci. O swoim życiu rodzinnym i najbliższych po raz pierwszy Rafał Collins opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Czasami rodzice nie mają pomysłu na to, jak spędzać wolne chwile z dzieckiem. Aby zająć pociechę, dają jej w ręce telefon czy tablet. Jak urozmaicić ten czas? Z pomocą w tej sytuacji przyszli youtuberzy Sebastian Bajon i Przemysław Śliwiński. Wraz z innymi ojcami napisali książkę "Projekt tata, czyli 100 sposobów na jeszcze lepszy czas z dzieckiem".