ojcostwo

  ojcostwo

  Sasha Knezevic to światowej sławy model i były mąż Anji Rubik. 4 miesiące temu Sasha po raz pierwszy został tatą. Jak sam mówi, to najważniejsza rola w jego życiu, z której czerpie samą radość. W opiece nad synem słucha swojego instynktu i serca. Kim jest jego partnerka? Obecnie Sasha wraz z rodziną mieszka w Wiedniu. Czym się tam zajmuje? W rozmowie z dziennikarzem Dzień Dobry TVN Knezevic przyznał, że z Anją Rubik rozstał się w przyjaźni i obecnie darzą się ogromnym szacunkiem.

  Kamil Pawelski jest szerzej znany jako Ekskluzywny Menel. Bloger modowy doczekał się pierwszego dziecka. Jego syn Aben ma niespełna trzy miesiące. Kamil jest bardzo zaangażowanym rodzicem. Co to znaczy? Dlaczego zdecydował się być przy porodzie? I czy to prawda, że razem z żoną zdecydowali się wyprowadzić na wieś? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Dzisiaj obchodzimy Dzień Ojca. Do Dzień Dobry Wakacje zaprosiliśmy: krytyka filmowego Tomasza Raczka, muzyka Wojtka Łuszczykiewicza i aktora Krzysztofa Respondka, aby zapytać o ich relacje z ojcami. Czy Tomasz Raczek zwierzył się tacie, że jest homoseksualistą? Czy nasi goście są kalkami swoich ojców?

  Sebastian Grzywacz stracił wzrok 10 lat temu, ale - jak mówi - bardzo szybko się po tym pozbierał. Na co dzień pracuje w Fundacji "Ponad słowami", zajmuje się aktywizacją sportową młodzieży, przeciwdziałaniem przemocy i prowadzi szkolenia. Jest także ojcem i to jest dla niego najważniejsze w życiu. - Niepełnosprawność to są ograniczenia, jakie sobie narzucamy lub jakie napotykamy. Jeżeli ktoś nie widzi, może robić całą masę innych wspaniałych rzeczy - mówi Sebastian.

  Telekamerę w kategorii "Najlepszy serial" otrzymał serial TVN "Diagnoza". Na gali Telekamer nie mogło zabraknąć odtwórców głównych ról, w tym Macieja Zakościelnego. Aktor na gali rozdania nagród pojawił się z Pauliną Wyką. Partnerka Macieja jest w zaawansowanej ciąży. Para ma już półtorarocznego synka. Kiedy urodzi się drugie dziecko Macieja i Pauliny? Aktor bardzo chroni swoje życie prywatne. Tym bardziej wspólne wyjście pary wzbudziło tyle emocji. Dlaczego na galę postanowili przyjść razem? Z Maciejem Zakościelnym rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Hugh Grant po raz pierwszy został ojcem będąc już po pięćdziesiątce. W ciągu kilku lat dorobił się pięciorga dzieci z dwiema partnerkami. Ma dwoje dzieci ze swoją chińską partnerką Tinglan Hong i dwójkę ze szwedzką producentką telewizyjną Anną Elisabet Eberstein, która spodziewa się ich kolejnego dziecka. Zobaczcie, co Hugh Grant powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Ani Wendzikowskiej na temat swojego ojcostwa.

  Marek Kondrat i jego żona Antonina Turnau spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Kto jeszcze ze znanych mężczyzn został ojcem po ukończeniu 60 lat? Dlaczego Bruce'a Willisa można nazwać damskim krawcem? Mówiła o nich dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Dla niejednego mężczyzny narodziny dziecka to najszczęśliwszy dzień w życiu. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy dziennikarza Oliviera Janiaka i aktora Piotra Głowackiego, aby powiedzieli, co czuli, kiedy pierwszy raz wzięli na ręce swoje dzieci, jak dzieci zmieniły ich życie i jaka - według nich - jest rola ojca. Za co Olivier przepraszał na wizji swojego syna?