Gwiazdy

Przystojni ojcowie i ich synowie. Jak wyglądają? Niedaleko pada jabłko od jabłoni

Gwiazdy

Aktualizacja:
Paweł Deląg

Paweł Deląg ma 28-letniego syna Pawła, który jest do niego bardzo podobny. Z kolei Rafał Królikowski jest dumnym ojcem dwóch młodych mężczyzn, z których starszy podąża jego artystyczną ścieżką. Z okazji Dnia Ojca przyglądamy się przystojnym ojcom i synom w show-biznesie.

Przystojni ojcowie i ich synowie

Ojcowie mogą pękać z dumy, gdy widzą, że ich synowie osiągają sukcesy lub idą w ich zawodowe ślady. W wielu przypadkach znani tatusiowie przekazali potomkom w genach zarówno urodę, jak i talent. Dziś można podziwiać, jak przystojni aktorzy i prezenterzy mają niezwykle urodziwych i charyzmatycznych dorosłych synów. Patrząc na ich wspólne zdjęcia, nie bez powodu przychodzi na myśl słynne polskie przysłowie, że niedaleko pada jabłko od jabłoni!

Paweł Deląg i jego syn Paweł

Paweł Deląg od lat jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Nic więc dziwnego, że w wielu filmach i serialach obsadzano go w rolach łamaczy serc. Gwiazdor ma 28-letniego syna, który odziedziczył po nim nie tylko imię, ale również urodę. Pod zdjęciami młodego Pawła Deląga na Instagramie nie brakuje pochlebnych komentarzy internautek zachwycających się jego wyglądem i podobieństwem do znanego taty.

Rafał Maślak z tatą Tomkiem

Rafał Maślak zaistniał w show-biznesie w 2014 roku, gdy zdobył tytuł Mistera Polski. Patrząc na zdjęcia z jego tatą Tomkiem trudno oprzeć się wrażeniu, że są do siebie podobni jak dwie krople wody. Mają właściwie takie same fryzury i uśmiechy, a nawet styl ubierania. W kwestii zawodowej Maślak jednak nie poszedł w ślady ojca. Rafał wybrał karierę w mediach, zaś Tomasz Maślak jest kierowcą ciężarówki.

Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer

Najpierw karierę w mediach jako dziennikarz i prezenter zrobił Zygmunt Chajzer, a później w jego ślady poszedł Filip, który dziś jest znaną osobowością telewizyjną i prowadzącym Dzień Dobry TVN. Chajzerowie są najlepszym dowodem na to, że ojciec i syn mogą mieć bliską, przyjacielską relację.

Tomasz Stockinger i jego syn Robert

Tomasz Stockinger może się pochwalić bardzo przystojnym synem. Robert Stockinger, choć nie został aktorem, jak jego tata, to i tak związał swoją zawodową karierę z mediami. Dekadę temu zaczął pracować w telewizji i jest dziennikarzem. Widzowie Dzień Dobry TVN doskonale znają go jako reportera, który zaraża uśmiechem i pozytywną energią. Z pewnością tata Tomasz jest z niego bardzo dumny.

Rafał Królikowski i jego synowie

Rafał Królikowski ma dwóch synów: 23-letniego Piotra oraz 19-letniego Michała. Starszy robi karierę jako model, a jego pasją jest fotografia. Jest także studentem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Piotr wychował się w artystycznej rodzinie, w której oprócz jego taty jest wielu znanych i cenionych aktorów, więc nic dziwnego, że i on postanowił związać swoją przyszłość ze sztuką.

Dziś Dzień Ojca! Sprawdź, jak możesz świętować z tatą. Zobacz wideo:

Zobacz także:

"Siła jest kobietą". Urodziła tuż przed obroną pracy magisterskiej. Na egzaminie miała noworodka na rękach

Jacek Grabowski tworzy jednoosobową rodzinę zastępczą. "Bycie tatą to najlepsza rzecz, jaka mnie w życiu spotkała"

Agnieszka Włodarczyk martwi się, jak jej zwierzęta zareagują na noworodka. Behawiorystka: Można modelować relacje psa, dziecka i kota

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości