Rafał Królikowski

  Rafał Królikowski

  Twórcy „Drugiej Szansy” przygotowali coś bardzo wyjątkowego dla fanów tego serialu. Czego mogą spodziewać się widzowie? Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorów grających w produkcji Krystynę Tkacz i Rafała Królikowskiego, aby zapytać, jak wspominają pracę na planie serialu i, czy żałują, że 5. sezon "Drugiej Szansy" jest ostatnim.

  Piotr Królikowski jest początkującym modelem i synem aktora Rafała Królikowskiego. Na planie sesji zdjęciowej towarzyszył Piotrowi dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Czy nie krępuje go pozowanie przed aparatem? Jak zareagował jego tata na wiadomość, że syn będzie modelem? Czy Piotr z modelingiem wiąże swoją przyszłość?

  Piotr Królikowski, syn aktora Rafała Królikowskiego został modelem. W show-biznesie stawia swoje pierwsze kroki. Czy jego kuzyn Antoni Królikowski daje mu jakieś rady? Co o nim mówi? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Magdalena Różczka i Rafał Królikowski w serialu "Druga Szansa" grają małżeństwo. Nie jest to pierwszy raz, kiedy aktorzy grają zakochanych. Ostatni raz Rożczkę i Królikowskiego oglądaliśmy razem na ekranie w "Lejdis". Jak im się pracowało tym razem? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Pod koniec grudnia wchodzi do kin Miś Paddington 2. Phoenixa Buchanana - jegomościa, który sprawił, że miś wpadł w niezłe tarapaty i trafił do więzienia zagrał Hugh Grant. W polskiej wersji głosu brytyjskiemu aktorowi użyczył gość Dzień Dobry TVN Rafał Królikowski. Kto - według Misia Paddingtona - lepiej się sprawdził w roli Phoenixa Buchanana - Rafał Królikowski czy Hugh Grant? Co polskiego aktora ujmuje w misiu? Czy druga część filmu o Paddingtonie jest lepsza od pierwszej?

  4. grudnia zobaczymy finałowy odcinek czwartego sezonu serialu "Druga Szansa". Co stanie się z Jakubem Zeitem, granym przez naszego gościa Rafał Królikowskiego? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN samego Rafała, który opowiedział nam o pracy na planie serialu. Czy sprawiła mu radość ta rola?

  "To nie są standardowe psy" powiedział o adoptowanych pupilach Rafał Królikowski. On, Jolanta Fraszyńska i Antoni Królikowski zostali ambasadorami akcji "Wielcy Małym" promującej MĄDRĄ adopcję bezdomnych psów. Ich zaangażowanie w inicjatywę nie jest przypadkowe - sami wzięli psa ze schroniska. Czy opieka nad psem po przejściach jest trudna? Co trzeba wiedzieć zanim zdecydujemy się na adopcję?

  Paweł Królikowski dołączył do obsady Drugiej szansy. Gra w serialu brata swojego brata - Rafała Królikowskiego. Czy to pierwsza produkcja, w której zagrali razem? Czy ta rola była dużym wyzwaniem? Jak bardzo bracia są ze sobą związani w życiu prywatnym? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska wybrała się 12. Noworoczny Charytatywny Obiad z Gwiazdami. Czy znani i lubiani potrafią gotować? Jakie są popisowe dania: Odety Moro, Mateusza Damięckiego, Edyty Herbuś, Karoliny Malinowskiej, Rafała Królikowskiego, Mateusza Gesslera, Marty Wiśniewskiej, Adama Zdrójkowskiego, Anny Nowak-Ibisz, Jakuba Rzeźniczaka i Edyty Zając-Rzeźniczak?

  Już jutro odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! O swoich wspomnieniach związanych z WOŚP i przedmiotach, które przekazali na licytację opowiedzieli nasi goście - Leszek Stanek, Renata Dancewicz, Rafał Królikowski i Magdalena Różczka. Wspieracie "Orkiestrę"? Napiszcie jak!

  O tym, czy zdarzało im się w życiu dostać "drugą szansę", opowiedzieli, w studiu Dzień Dobry TVN, Rafał Królikowski i Magdalena Boczarska. Co czeka, w najbliższym czasie, Sarę Daymer i Jakub Zeita? Czy aktorzy szykują się już do 3. sezonu "Drugiej Szansy? Zobaczcie! Kolejny odcinek już w poniedziałek o 21.30 w TVN.

  Gościem Dzień Dobry TVN był Rafał Królikowski. Aktor i gwiazda serialu "Druga szansa" w rozmowie z Piotrem Kraśko opowiedział o blaskach i cieniach swojego zawodu. Dlaczego praca aktora bywa niewdzięczna? Czy polskie produkcje można porównywać do tych amerykańskich? Jaki jest stosunek Rafała do aktorów, którzy nie kończyli szkoły aktorskiej, a grają w filmach i serialach?

  W "Drugiej szansie" Magda Berus gra rolę utalentowanej wokalnie Justyny. Okazuje się, że aktorka również poza serialem zakochana jest w muzyce. O komponowaniu własnych utworów i castingu do serialu opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Rafał Królikowski w serialu "Druga Szansa" wciela się w postać Jakuba Zeita, właściciela firmy produkcyjnej oraz byłego partnera głównej bohaterki Moniki. Uwagę widzów przykuł również oryginalny płaszcz w kolorze intensywnego fioletu, w którym występuje postać grana przez Królikowskiego. Czy prywatnie Rafał lubi styl swojego bohatera? Czy podoba się żonie w takiej odsłonie? I kto najbardziej dopinguje aktora? Z Rafałem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Serial TVN "Druga szansa" cieszy się dużą popularnością. Z tego też powodu zdecydowano, że powstanie jego druga seria. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska podejrzała, jak ekipa świętowała ten sukces. Zapytała gwiazdy serialu - Małgorzatę Kożuchowską, Monikę Mariotti, Pawła Domagałę, Tamarę Arciuch i Rafała Królikowskiego, czy przeczuwały taki doskonały wynik.

  Jak atmosfera panuje na planie serialu "Druga Szansa"? Z Małgorzatą Kożuchowską, Moniką Mariotti i Rafałem Królikowskim spotkała się Kinga Burzyńska. Czy rzeczywiście jest tak, jak mówi Małgorzata Kożuchowska:"Dbamy w tym serialu o każdy szczegół, nawet o takie coś, czego w życiu byście Państwo nie zobaczyli, gdyby nie relacja na żywo w Dzień Dobry TVN"! Zobaczcie!

  Magda Boczarska nie boi się trudnych i wyrazistych postaci. W nowym serialu TVN „Druga szansa” gra kapryśną gwiazdę Sarę Daymer, która ma romans z Jakubem Zeitem - partnerem swojej przyjaciółki Moniki. Aktorkę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby powiedziała nam o granej przez siebie postaci. Zapytaliśmy ją również, dlaczego - kręcąc scenę miłosną z Rafałem Królikowską - była oklejona taśmami.

  W nowym serialu TVN "Druga szansa" Rafał Królikowski gra producenta i szefa agencji produkującej filmy. Jego postać lubi świat show-biznesu i związany z nim blichtr. Zupełnie inaczej aktor zachowuje się w rzeczywistości. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej szczerze powiedział, co myśli na temat show-biznesu.

  "Druga szansa" to historia o agentce gwiazd, której kariera legła w gruzach. W roli głównej występuje Małgorzata Kożuchowska. Partnerują jej dwaj przystojni mężczyźni - Rafał Królikowski, który wciela się w postać producenta filmowego oraz Bartłomiej Świderski, gra rolę lekarza transplantologa. Z Rafałem i Bartkiem rozmawialiśmy o tym, jakie światy tworzą wokół głównej bohaterki i czy potrafiliby wymienić się rolami.

  Czy Polaków rzeczywiście nie stać na kulturę? Czy może ludzie nie mają pojęcia z jakich źródeł korzystają? W Dzień Dobry TVN o akcji Otwarte Drzwi Do Kultury, organizowanej przez fundację Legalna Kultura, rozmawialiśmy z Marcinem Fediszem, Rafałem Królikowskim i Anną Cieślak. Jak sprawdzić czy korzystamy z serwisów internetowych oferujących nam "legalną kulturę"? Zobaczcie!

  Wiosną na antenie TVN pojawi się nowy serial "Druga szansa". Jego fabuła opowiada o polskim show-biznesie. Jak w rzeczywistości wyglądają relacje między agentami a aktorami? Czy z managerem można się przyjaźnić? Z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Druga szansa" to nowy serial TVN. W rolach głównych zobaczymy, między innymi, Małgorzatę Kożuchowską, Rafała Królikowskiego i Bartłomieja Świderskiego. Czy serial pokazuje realia polskiego środowiska artystycznego? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Polityka jest jak ostrze - potrafi dzielić. Czy możliwy jest związek dwojga ludzi, których poglądy polityczne są zupełnie inne? Jakie tematy - oprócz polityki - mogą dzielić ludzi? Czy poruszać je w czasie rozmów z najbliższymi, czy raczej omijać? Zapytaliśmy o to goszczących w Dzień Dobry TVN: dziennikarkę TVN24 Brygidę Grysiak, aktora Rafała Królikowskiego i psychologa Jacka Santorskiego.

  Zbliża się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O tym, ile pieniędzy udało się zdobyć do tej pory, na co tym razem zostaną przeznaczone zebrane fundusze, oraz o tym kto, gdzie i w jaki sposób będzie wspierał WOŚP rozmawialiśmy z Jerzym Owsiakiem, Mają Sablewską i Rafałem Królikowskim. Oj, będzie się działo!

  Już po raz siódmy powstał kalendarz w ramach akcji "Wielcy Małym". Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na pomoc dla bezdomnych zwierząt. Czym różni się ta edycja kalendarza od poprzednich? Jakie gwiazdy zaangażowały się w akcję? Gdzie można kupić kalendarz? W jaki inny sposób można pomóc bezdomnym zwierzętom? W Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorów zaangażowanych w akcję "Wielcy Małym": Olgę Bończyk, Martę Żmudę-Trzebiatowską i Rafała Królikowskiego.