Paweł Deląg

  Paweł Deląg

  Burzliwa historia XIX wieku, miłość i mezalians, wszystko to znajdziemy w ukraińskim serialu "Kawa z kardamonem". Polski arystokrata Adam - w tej roli Paweł Deląg - zakochuje się w ubogiej Ukraince Annie. U jego boku pojawia się także serialowa siostra, w którą wciela się Dorota Deląg. Jak rodzeństwu współpracowało się na planie? Jak wyglądają ich prywatne relacje?

  Nowa prowadząca, nowi uczestnicy, nowe kraje i nowe przygody. Przed nami druga edycja "Ameryka Express". Pierwszy odcinek już w środę 4 marca o 21:30 w TVN. Jakie były emocje? Co było najtrudniejsze? Czego się nauczyli? Uczestnicy programu opowiadali o tym w naszym studiu.

  Ameryka Express 2 już wkrótce w TVN. Na wiosnę 2020 r. zaplanowana jest emisja drugiego sezonu reality Ameryka Express. Tym razem uczestnicy wyruszyli w podróż po Gwatemali i Kolumbii. Program poprowadzi Daria Ładocha, a wśród uczestników zobaczymy m.in: Grażynę Wolszczak, Pawła Deląga i Patrycję Markowską.

  Paweł Deląg wraz z Michałem Żebrowskim wystąpili w czesko-słowacko-polskiej komedii romantycznej "Wszystko albo nic". Jak pracowało mu się na jednym planie z Czechami, którzy podobno poza innymi Czechami nie lubią nikogo? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spytał go również o życie uczuciowe...

  Neo to czternastoletni jamnik Pawła Deląga. Z powodu problemów zdrowotnych pieska aktor zafundował mu wózek inwalidzki. Dzięki niemu Neo może swobodnie poruszać się podczas spacerów i w domu. Zachowanie Pawła Deląga jest godne pochwały, ponieważ - jak powiedziała Magdalena Kordas, która na co dzień zajmuje się niedomagającymi psami - wielu właścicieli pozbywa się schorowanych zwierzaków. Z aktorem i Panią Magdą rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Zobaczcie, jak sprawnie Neo porusza się na wózku. Jaką radę miał dla Pawła Deląga Marcin Prokop?

  Od jakiegoś czasu polski aktor pracuje przeważnie za granicą. Jak mówi, tak się ułożyły losy. Gdzie w najbliższym czasie bedziemy mogli go zobaczyć? W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską Paweł Deląg zdradził, że właśnie przygotowuje się do norweskiej i czeskiej produkcji. W jakie wcieli się role? Czy to prawda, że zagra Wikinga?

  Paweł Deląg jest często zatrudniany w wielu produkcjach zagranicznych i gra w nich główne role. Jak udaje mu się oddawać emocje w filmach, w którym musi wypowiadać swoje kwestie w językach, których nie zna? Komu i za co wytoczył kilka procesów? Aktora gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  W jakiej kondycji jest polska moda? Czy mamy szansę wejść z nią na światowe salony? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz zapytała o to: Katarzynę Kolendę-Zaleską, Rafała Maślaka, Macademian Girl, Monikę Olejnik, Michała Witkowskiego, Martę Kuligowską. Jak "afera" koszulkowa, wywołana przez Pawła Deląga, wpłynęła na sprzedaż t-shirtów Roberta Kupisza?

  Aktor Paweł Deląg ostatnio ma bardzo napięty grafik. Z tego powodu zobowiązań zawodowych musi często wyjeżdżać z domu. Jak jego narzeczona radzi sobie z częstymi wyjazdami aktora? Ile prawdy jest w doniesieniach o ślubie pary? O to zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy dżentelmeni istnieją jeszcze w naszych czasach? Czy szarmanccy mężczyźni są wyśmiewani przez ich mniej kulturalnych kolegów? Kim jest współczesny dżentelmen? Czy jedną z jego zalet jest gotowość do zapłacenia w restauracji? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Robert Zydel i Magda Zawadzka.

  Prosto z Odessy, w kuchni Dzień Dobry TVN Paweł gościł ze swoim przyjacielem i misjonarzem księdzem Janem Dargiewiczem. Wspólnie "uchylili pokrywki" i przygotowali potrawy słynące z cudownego aromatu i smaku. A wszystkie one prosto ze słynnego miasta nad Morzem Czarnym, gdzie panują łagodne zimy i długie lata.