Robert Stockinger

  Magda Taczkowska i Dominik Motoła własnoręcznie zbudowali awionetkę. W Dzień Dobry TVN wzbiliśmy się nią w przestworza. - Spróbujemy jako pierwsi połączyć się z lecącym samolotem na żywo - zapowiedział Robert Stockinger.

  Doktor Adam Mol został laureatem majowej Pozytywki dla najbardziej pozytywnego bohatera reportażu Dzień Dobry TVN. Lekarz operuje dzieci w klinice we Wrocławiu. Nagrodę odebrał w towarzystwie małego synka, Adasia.

  Dzień Ojca to idealna okazja, aby podziękować rodzicowi za opiekę i troskę, którą nas obdarza.

  Oczko wodne na balkonie to dekoracja, która ma mnóstwo zalet.

  Iga Świątek w 2016 roku wystąpiła w materiale Roberta Stockingera dla Dzień Dobry TVN, a także wraz z tatą pojawiła się w studiu programu. Jaka była 6 lat temu, u progu wielkiej, sportowej kariery?

  Odbyła się jubileuszowa X edycja imprezy charytatywnej "Bieg Na Szczyt Rondo 1", która miała rangę mistrzostw Europy. Anna Dereszowska była uczestniczką wydarzenia.

  Jak stworzyć domowy warzywniak na balkonie? O tym opowiedział w Dzień Dobry TVN ogrodnik, Łukasz Skop.

  Dlaczego matka odrzuciła małego leniwca? Jak w tej sytuacji wygląda proces karmienia? Na te pytania odpowiedział nam opiekun małych ssaków Andrzej Miozga.

  Shilah ma zespół włosów niedających się uczesać. Taką fryzurę trudno okiełznać, kosmyki nie układają się nawet po użyciu specjalnych kosmetyków.

  Mama chłopca: "Jestem bardzo dumna"

  W dużych miastach mieszkańcy chcieliby mieć więcej terenów zielonych. Zamiast tego deweloperzy budują kolejne blokowiska. Krakowianie z rejonu Słonej Wody protestują przeciwko nowej inwestycji. Czego najbardziej się obawiają?

  "Zawiodła praca ludzka".

  "Nareszcie jesteśmy w komplecie"

  Robert Stockinger, dziennikarz i syn aktora Tomasza Stockingera świętuje wraz z żoną 6. rocznicę ślubu. Z tej okazji jego ukochana pochwaliła się w sieci zdjęciem z uroczystości. Para doczekała się córeczki Oliwii, a w październiku tego roku powitają na świecie drugie dziecko. 

  Patrycja i Robert Stockingerowie spodziewają się drugiego dziecka. Dziennikarska para przekazała radosna nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Oboje bardzo długo trzymali wiadomość o powiększeniu rodziny w tajemnicy.

  Kiedy żar leje się z nieba, samochód stojący na słońcu staje się śmiertelną pułapką dla pozostawionych w nim dzieci i zwierząt. Ratownik medyczny Ariel Szczotok i reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger postanowili sprawdzić, jak szybko nagrzewa się auto w pełnym słońcu. Wynik był szokujący! Jak reagować, kiedy widzimy w nagrzanym samochodzie dziecko lub zwierzę?

  Paweł Deląg ma 28-letniego syna Pawła, który jest do niego bardzo podobny. Z kolei Rafał Królikowski jest dumnym ojcem dwóch młodych mężczyzn, z których starszy podąża jego artystyczną ścieżką. Z okazji Dnia Ojca przyglądamy się przystojnym ojcom i synom w show-biznesie.

  23 czerwca w Polsce obchodzony jest Dzień Ojca. Uczcić to wyjątkowe święto postanowiły także gwiazdy. Na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiły się życzenia i wspomnienia. Zobaczcie, kto pokazał rodzinne fotografie.

  Robert Stockinger dokładnie 10 lat temu rozpoczął swoją przygodę ze stacją TVN. O wyjątkowej rocznicy poinformował na swoim profilu na Instagramie. Pamiętacie dziennikarza z "nieopierzoną" fryzurą?

  W miejscowości Brużyczka Mała w gminie Aleksandrów Łódzki doszło do brutalnego czynu. Na środku pola jeden ze spacerowiczów odnalazł 10 porzuconych jednodniowych szczeniaków. Dzięki szybkiej interwencji zwierzęta udało się uratować. Jaki jest obecnie ich stan? O tym Robert Stockinger rozmawiał z Katarzyną Rezler, urzędniczką do spraw zajmowania się zwierzętami w gminie Aleksandrów Łódzki.

  Praca listonoszy i kurierów nie należy do najłatwiejszych, zwłaszcza teraz, gdy jest mróz. Jak na co dzień wygląda ten zawód? Postanowili to sprawdzić nasi reporterzy, którzy dostarczali przesyłki widzom Dzień Dobry TVN. Sprawdź, jak im poszło.

  Dunstan Odeke jest afrykańskim rekordzistą i byłym reprezentantem Ugandy w skokach narciarskich. Dlaczego zainteresował się tą dyscypliną? Jak potoczyły się jego losy po przejściu na sportową emeryturę? O szczegóły zapytał go Robert Stockinger, reporter Dzień Dobry TVN.

  Kazimierz Zasada z Jastrowia od prawie 20 lat prowadzi małą, amatorską pasiekę w pobliżu tamtejszych ogródków działkowych. Ostatnio ktoś zniszczył ule i skazał na śmierć tysiące pszczół. Ruszyła zbiórka i pomoc ludzi dobrej woli.

  Jedyny w Polsce tor do curlingu znajduje się w Łodzi. To właśnie tam trenują najlepsi w kraju zawodnicy - Aneta Lipińska i Konrad Stych. O zasadach tej olimpijskiej dyscypliny opowiadali naszemu reporterowi Robertowi Stockingerowi, który postanowił spróbować swoich sił w szczotkowaniu na lodzie. Zobaczcie, jak mu poszło.

  Robert Stockinger pojechał do Mysłowa koło Jeleniej Góry, gdzie znajduje się wyjątkowe gospodarstwo i wyjątkowa rodzina, na której czele stoją Mariusz i Joanna. Natomiast ważną postacią jest mały Henio – makak.

  Kilka dni temu w Warszawie zdarzyła się dramatyczna sytuacja. Około 30-letnia kobieta zemdlała w autobusie. Sądziła, że umiera. Gdy nie udało się wezwać taksówki, kierowca postanowił odwieźć ją do szpitala.

  Za sprawą wystawy "Alicja w Krainie Czarów - Ogród Świateł" w Krakowie można już poczuć magię Bożego Narodzenia. Jakie atrakcje czekają tam na zwiedzających? Sprawdził to dla nas reporter Robert Stockinger.

  Od momentu wybuchu pandemii koronawirusa nieodłącznym gadżetem stała się osłona na usta i nos w postaci maseczki, przyłbicy czy chusty. Jedni decydują się na wyroby już gotowe, a ci bardziej kreatywni tworzą je sami. Do tych ostatnich zaliczają się panowie pracujący na złomowisku w Tłuszczu, których maski są naprawdę wyjątkowe. Mógł się o tym przekonać nasz reporter, Robert Stockinger.

  Robert Stockinger zabrał nas do Wolsztyna. To właśnie tam doszło do spotkania wschodzącej gwiazdy triathlonu - 8-letniego Iva Dymitrowskiego i jego taty Macieja z mistrzem Jerzym Górskim.

  W zeszłym tygodniu z poznańskiego ZOO uciekł manul. Opiekunowie dzikiego kota obawiali się najgorszego. Zwierzę podczas nieobecności narażone było na wyziębienie i śmierć głodową. Na szczęście manul został odnaleziony i bezpiecznie wrócił do ogrodu zoologicznego.