Robert Stockinger

  Robert Stockinger

  Kiedy żar leje się z nieba, samochód stojący na słońcu staje się śmiertelną pułapką dla pozostawionych w nim dzieci i zwierząt. Ratownik medyczny Ariel Szczotok i reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger postanowili sprawdzić, jak szybko nagrzewa się auto w pełnym słońcu. Wynik był szokujący! Jak reagować, kiedy widzimy w nagrzanym samochodzie dziecko lub zwierzę?

  W miejscowości Brużyczka Mała w gminie Aleksandrów Łódzki doszło do brutalnego czynu. Na środku pola jeden ze spacerowiczów odnalazł 10 porzuconych jednodniowych szczeniaków. Dzięki szybkiej interwencji zwierzęta udało się uratować. Jaki jest obecnie ich stan? O tym Robert Stockinger rozmawiał z Katarzyną Rezler, urzędniczką do spraw zajmowania się zwierzętami w gminie Aleksandrów Łódzki.

  Od momentu wybuchu pandemii koronawirusa nieodłącznym gadżetem stała się osłona na usta i nos w postaci maseczki, przyłbicy czy chusty. Jedni decydują się na wyroby już gotowe, a ci bardziej kreatywni tworzą je sami. Do tych ostatnich zaliczają się panowie pracujący na złomowisku w Tłuszczu, których maski są naprawdę wyjątkowe. Mógł się o tym przekonać nasz reporter, Robert Stockinger.

  Wizyta na basenie to dla dziecka ogromna frajda, a przy okazji idealny sposób na wzmocnienie mięśni. W jakim wieku warto po raz pierwszy zabrać dziecko na pływalnię? Robert Stockinger poruszył ten temat w rozmowie z trenerką, Adrianną Wawrzynkiewicz.

  Norweski mistrz skoków narciarskich, Bjoern Einar Romoeren, wielokrotnie zasmucił Polaków, wygrywając w turniejach skoków narciarskich z Adamem Małyszem i Kamilem Stochem. W ostatnim czasie wszyscy jednak zgodnie trzymali za niego kciuki, ponieważ Bjoern walczył z nowotworem kości. Udało mu się jednak przezwyciężyć chorobę i dziś powoli wraca do zdrowia. O trudach ostatnich miesięcy opowiedział w wideorozmowie z Robertem Stockingerem.

  Pan Stanisław ma 87 lat i trzy razy w tygodniu ćwiczy na siłowni. Ile miał lat, kiedy zaczął tam trenować? Co się zmieniło w jego życiu odkąd regularnie ćwiczyć? Czy w młodości zajmował się sportem wyczynowym? Czy stosuje jakąś dietę? Z Panem Stanisławem i jego trenerem rozmawiał Robert Stockinger. Czy reporter Dzień Dobry TVN był w stanie udźwignąć ciężary, które chwile wcześniej podnosił Pan Stanisław? Zobaczcie!

  Polskie biegaczki, które na ostatnich Mistrzostwach Europy zdobyły złoto w sztafecie 4x400: Małgorzata Hołub-Kowalik, Iga Baumgart-Witan, Martyna Dąbrowska i Justyna Święty-Ersetic wsparły w tym roku Szlachetną Paczkę. Zrobiły to pierwszy raz? Dla kogo przygotowały prezenty? Z lekkoatletkami rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.